Back to Question Center
0

"Semalt" akcijos 5 esminiai įskiepių tipai kiekvienai "WordPress" svetainės poreikiams

1 answers:

"WordPress" yra garsiausia ir geriausia turinio valdymo sistema ir siūlo nesudėtingą lankstumą tiek pradedantiesiems, tiek ekspertams. Tai lengva naudoti ir gali būti naudojama kuriant tiek pagrindines, tiek pažangesnes svetaines. Net jei nesate profesionalus žiniatinklio kūrėjas, galite naudoti "WordPress" kurti profesines svetaines. Jame yra daugybę temų ir papildinių, bet labiausiai neįtikėtinus ir esminius įskiepių tipus apibūdina Ryan Johnson iš Semalt .

Saugumo įskiepiai:

Apsauga nuo robotų ir įsilaužėlių turėtų būti pagrindinis bet kurio žiniatinklio valdytojo prioritetas šiomis dienomis. Jūs turite išlaikyti kažką, kad išvengtumėte įprastų išpuolių - free creative logo design. Laimei, yra tam tikrų pagrindinių ir išplėstinių papildinių, kurie užtikrina jūsų saugumą internete. "Wordfence" yra vienas iš geriausių ir naudingiausių įskiepių iki šiol. Tai padeda apsaugoti jūsų svetainę ir yra nemokamų ir mokamų versijų. Šis įskiepis siekia būti "all-in-one" saugumo sprendimas ir gali lengvai užblokuoti blokinius brutalia jėgos išpuolius ir konkrečiai šaliai būdingus prisijungimo bandymus .

duomenų atsarginių kopijų papildiniai:

Dauguma prieglobos paslaugų teikėjų palaiko atsargines kopijas savo klientams, tačiau negalime priklausyti nuo jų dėl privatumo. Jei nenorite, kad galėtumėte prarasti savo duomenis, kuo greičiau turėtumėte įdiegti atsarginį įskiepį "WordPress"..Garsiausias įskiepis, kurį galite pabandyti, yra "Backup Buddy". Tai neįtikėtinai paprasta priemonė, leidžianti suplanuoti savaitines, kasdienines ir mėnesines atsargines kopijas. Jis turi galimybę išsaugoti failus internete ir neprisijungus, o pagrindinis šio įskiepio privalumas yra tai, kad jo prenumeratos mokestis yra tik 70 JAV dolerių. Tai leidžia saugoti iki 1GB failų. Ir jei norite nemokamo įskiepio, galite pabandyti BackWPup.

Search engine optimization plugins:

Jei norite pritraukti daugybę žmonių į savo svetainę ir norite, kad ji būtų optimizuota paieškos rezultatuose, turite išbandyti paieškos variklių optimizavimo papildinius "WordPress". SEO ar paieškos optimizavimas yra svarbus norint atkreipti žmones į jūsų svetaines, ir jūs galite naudoti įvairius įskiepius, kad įvykiai būtų padaryti. "Yoast" "WordPress SEO" yra geriausias ir tiksliausias įskiepis. Tai yra išsamus visų jūsų su SEO susijusiomis problemomis sprendimas. Tai padeda lengvai įterpti SEO pavadinimą, aprašymą, raktinius žodžius ir metažymus į savo tinklalapius ir sutaupo daug laiko.

Socialinės žiniasklaidos papildiniai:

Socialinės žiniasklaidos svetainės pakeitė keletą būdų, kaip dalytis straipsniais internete, ir tapo neatskiriama viso pasaulio interneto dalimi. Daugumoje svetainių eismo srautą iš socialinės žiniasklaidos yra lengva, o jūs galite pasinaudoti socialinių tinklų papildinių priedais. "AddToAny" akcijų mygtukai yra išsamus ir plačiai naudojamas įskiepis. Tai pritaikoma ir leidžia jums lengvai dalytis turiniu socialinės žiniasklaidos svetainėse. Taip pat galite išbandyti "Easy Social Share Buttons", skirtas "WordPress", kuris turi daugybę galimybių ir funkcijų, kad gautumėte naudos.

"Analytics" papildiniai:

Jei norite stebėti svetainės lankytojų srauto kokybę, galite naudoti "Google Analytics". Tačiau jei norite gauti tikslesnes ir greitesnes ataskaitas, "WordPress" papildinį turėtumėte įdiegti kuo anksčiau. "Google Analytics" yra geriausias analitinis sprendimas internete. Tai nemokama ir greita integracija su jūsų "WordPress" svetaine. Galite sekti visas nuorodas, gauti įžvalgų realiuoju laiku ir atlikti A / B testavimą naudodami šią programą .

November 29, 2017