Back to Question Center
0

"Semalt" apibrėžia "WordPress" papildinius, kurių reikia papildyti savo svetainę

1 answers:

Įskiepis "WordPress" yra programinė įranga, kurioje yra keletas funkcijų, kurios naudojamos "WordPress" svetainės palaikymui. "WordPress" papildiniai gali pridėti naujų funkcijų arba išplėsti funkcionalumą svetainėje. Jie taip pat gali prisitaikyti prie įvairių tipų "WordPress" svetainių, tokių kaip tinklaraštis, asmeninė svetainė arba "Woo Commerce" svetainė - inetbet real time gaming. Tačiau ne visi įskiepiai yra naudingi ir verta įdiegti "WordPress" svetainėje .

Ryan Johnson, pirmaujantis ekspertas Semalt , čia nurodo keletą esminių įskiepių, kuriuos galite apsvarstyti.

1. WP Rocket

Tai "WordPress" įskiepis, kuris gali būti nustatytas su minimalia konfigūracija. Jis paleidžiamas po aktyvinimo, leidžiantis jūsų svetainei kuo greičiau įkelti. Greitos įkėlimo svetainės pritraukia daugiau srauto į jūsų svetainę. "WP Rocket" funkcijos apima greitą nustatymą, naršyklės ir puslapio talpyklą, išankstinę įkėlimo iš svetainės schemą, duomenų bazės optimizavimą, daugiapakopį suderinamumą, "CloudFlare" suderinamumą, daugiakalbį suderinamumą, draugiškus kūrėjams ir e..

2. Slider revoliucija

Tai padeda jums rodyti turinį patraukliai. Tai geriausias reaguoja slider. Galimi pritaikyti, puikūs išvaizdos ir iš anksto sukomplektuoti slankiklių šablonai. Jo funkcijos apima jautrius išdėstymus, slankiklių animacijas, matomumą ir elgesio parinktis, API funkcijas, tinkintą CSS / JavaScript, šablonui pridėti slankiklį, paramą "Google" šriftams, importo / eksporto / keitimo funkciją ir papildomus sluoksnius, kurie gali būti arba vaizdas, tekstas, mygtukas, garso įrašas, vaizdo įrašas ir kt. Svarbu pažymėti, kad tai yra "Premium" "WordPress" įskiepis, o jo žemiausia kaina prasideda nuo 25 USD.

5. WPForms

Šis "WordPress" įskiepis padeda kurti efektyvias kviečiančias formas, taigi žmonės gali susisiekti su savimi, išskyrus jūsų el. Laišką. Tai drag and drop builder. Todėl vilkite ir numeskite norimą funkciją, galbūt išskleidžiamąjį meniu, į formą. Taip pat yra iš anksto sukurtų formų šablonų. "WPForm" funkcijos apima "drag and drop" formų kūrimo priemonę, "responsive" mobiliesiems skirtą formą, formų šablonus, momentinius pranešimus, įrašų valdymą, apsaugą nuo šlamšto, geolokacijos duomenis ir įvairius priedus, tokius kaip "Paypal Add-on", juostelės papildymas, zapier papildinys, parašas Priedas tarp kitų

6. "WPBakery Visual Composer"

WPBakery yra puikus puslapių kūrėjas, kuris integruoja ir palaiko kitus "WordPress" papildinius. Naudodamiesi šiuo "WordPress" įskiepiu, galite greitai kurti bet kokį išdėstymą, kurį norite savo svetainėje, naudodamiesi drag and drop builder pagalba. Tai suderinama su "Woommerce" ir labai draugiška, todėl gali būti naudojama daugybei svetainių. Jo funkcijos yra objekto-orientuotas kodas, daugiakalbis paruošiamasis, priekinis ir atgalinės redaktorius, individualizuotos postų stilių palaikymas, vaizdo filtrai ir tt .

November 29, 2017