Back to Question Center
0

"Semalt Expert" apibrėžia 4 tipus "WordPress" svetaines

1 answers:

Turėdami internetą, jūsų prekės ženklas gali jaustis autentišku ir padidins jo vertę ir reputaciją potencialiems klientams. Jei esate darbo medžioklė, galbūt norėsite turėti aukštą sėkmės rodiklį, kuris yra įmanomas su portfeliu. Galima sakyti, kad "WordPress" yra geriausias ir patogiausias visų jūsų problemų sprendimas internete - web reporting tool mysql. Jei norite, kad jūsų buvimas būtų žinomas internete, "WordPress" veiktų kaip panašus į architektūros įmonę ir padėtų suprojektuoti ką nors iš paprastų svetainių į profesionalius tinklalapius .

Oliveris Kingas, vienas iš pirmaujančių Semalt ekspertų, žiūri į 4 pagrindinius svetainių tipus, kuriuos galite lengvai kurti naudodamiesi "WordPress" ir kai kuriais įrankiais, kurie netrukus padės jums padaryti puikią ir išskirtinę svetainę. 10)

1. Elektroninės komercijos svetainės

"Whisky House" yra svetainė, kurioje parduodama "Scottish Whiskey", ir ji buvo sukurta "WordPress". Įvairios panašios elektroninės prekybos svetainės atsirado dėl "WordPress". Jei turite "Amazon" dydžio įmonę ir norite žinoti apie tai pasaulyje, "Wordpress" yra geriausias jums variantas, nes tai padės pasiekti daug žmonių. "Amazon" yra išskirtinė internetinė kompanija, kuriai vadovauja niekas kitas nei "WooCommerce", o jo dizainas pagrįstas specialia Divi WordPress tema. "WooCommerce" iš tikrųjų yra "Automattic" įskiepis, ir jis turi daugybę parduotuvių funkcijų. Šis papildinys egzistuoja jūsų WordPress ir gali būti įdiegtas ne kartą. Ji turi platų pasirinkimų ir funkcijų, tiek mokamų, tiek nemokamų. Kitas dalykas, kurį galite išbandyti, yra "Easy Digital" ir "iThemes Exchange"..Tai padeda jums sukurti internetinę parduotuvę naudodami savo "WordPress" paskyrą. Jūs neturėtumėte pamiršti, kad galėtumėte jį naudoti WooCommerce, kad galėtumėte naudotis plačiomis funkcijomis ir galimybėmis.

2. Verslo svetainės

Jei norite sukurti didelę įmonės ar verslo svetainę, pavyzdžiui, "Mercedes-Benz", "WordPress" jums tinka. Ši automobilių gamybos įmonė pasirinko "WordPress" ir tapo vienu geriausių pasaulyje prekių ženklų. Tai puikiai išryškino jo charakteristikas ir pademonstravo daug transporto priemonių vis daugiau vartotojų. Jo svetainėje yra glotnios tamsios pritaikytos temos, kurios maišosi su jų prekės ženklu ir transporto priemonėmis. Tiesa, "WordPress" turi platų priedų, kuriuos galite naudoti norėdami sukurti kontaktinę formą, vaizdo skaidres, DUK skyrius ir kitus.

3. Naujienos portalai

Naujienų portalai, pavyzdžiui, "CNN" ir "MTV News", pasirinko "WordPress" internetiniams naujienų kambariams. Abi šios svetainės turi didelę auditoriją pasaulyje ir yra žinomos dėl unikalių maketų ir temų. "MTV" puoselėja įspūdingą stilių ir išskirtinį savo postą. Tas pats yra su CNN situacija. Tema, kurią jie pasirinko, demonstruoja pagrindinius šiuolaikinio dizaino bruožus, kur vaizdai ir turinys puikiai derinami. Naudodamiesi "WordPress", galite lengvai kurti panašias svetaines ir naudoti papildinius apklausoms lankytojams, autorių laukeliui, bendrai naudoti socialines žiniasklaidos priemones ir kitus kūrinius. IssueM yra geriausias įskiepis, kad šie dalykai būtų padaryti .

4. Interneto bendruomenės

Jūs turite būti girdėję apie skanu virtuvę. Tai vieta, kur eina maisto mėgėjai, dalijasi savo receptais internete ir aptaria jų mitybos įpročius. Ši svetainė veikia "BuddyPress", atvirojo kodo "WordPress" įskiepio, kurį "Automattic" sukūrė ir įdiegė, viršuje. Šis įskiepis siūlo viską, ko žmonės turi pradėti nuo socialinės žiniasklaidos. Naudodami šį įskiepį galite lengvai sukurti internetinę bendruomenę ir vis daugiau skaitytojų prisijungti.

November 29, 2017