Back to Question Center
0

"Semalt Expert" apibūdina 12 tipų "WordPress" svetainių, kurias galite lengvai kurti

1 answers:

"WordPress" yra tikriausiai labiausiai galinga tinklaraščių svetainė ir turinio valdymo sistema, egzistuojanti rinkodaros pramonėje šiandien. Per pastaruosius kelerius metus "WordPress" tapo populiaresnis kaip labiausiai prieinamas įrankis, naudojamas kuriant tinklaraščius. Šiuo metu "WordPress" dešimtys milijonų kūrėjų ir turinio rinkodaros specialistų sukuria svetaines nuo profesionalių svetainių iki asmeninių tinklaraščių .

Šiandien naujienų parduotuvės, populiarūs tinklaraščiai ir muzikos svetainės naudoja "WordPress", kad laiku pasiektų savo tikslinę rinką. Rinkodaros srityje "WordPress" svetainės vertinamos kaip geriausios.

Oliveris Kingas, aukščiausio lygio specialistas iš Semalt , čia pateikia 12 rūšių svetainių, kurias galite lengvai sukurti naudojant "WordPress", sąrašą - smar android.

1. E-komercijos svetainė

"WordPress" sudaro išsamūs įskiepiai ir aukštos kokybės temos, siekiant sukurti naudingą e-komercijos svetainę. E-komercijos svetainė, sukurta naudojant "WordPress", apima svarbiausias savybes, kurios leidžia rinkodaros specialistams valdyti atsargas ir pridėti pirkinių krepšelius. "WordPress" svetainės taip pat padeda saugiai siųsti ir gauti mokėjimus per svetaines .

2. Verslo forumai

Ar dirbate kuriant verslo katalogą? WordPress yra geriausia priemonė jums. Pasinaudokite "WordPress" galimybe kurti verslo stiliaus svetainę ir gaukite galimybę pridėti savo verslo informaciją ir įterpti nuorodas į savo svetainę. "WordPress" svetainės leidžia lankytojams ieškoti įvairių įmonių.

3. Wiki stiliaus svetainė

Efektyvus jūsų turinio valdymas sukuriant jūsų svetainę naudojant "WordPress". Paprastai žinomos kaip "žinių bazės" svetainės, "wiki" tinklalapiams reikalingas vidinis susiejimas su turimais dokumentais ir įrašais. "WordPress" suteikia mokslininkams galimybę suskirstyti turinį, naudojant žymas ir kategorijas .

4. Internetinės bendruomenės

Naudodamiesi "WordPress" susikurkite savo internetinę bendruomenę pagal temą, kuria esate gerai. Gauk galimybę pasidalinti savo turiniu su lankytojais. Naudokite lankytojų sąrašą, kad sukurtumėte el. Laiškus, kurie pakomentavo jūsų turinį.."WordPress" svetainės leidžia lankytojams lengvai komentuoti jūsų bendruomenės svetainę .

5. Akademinės svetainės

Naudokite "WordPress", kad sukurtumėte akademinę svetainę ir suteiktumėte galimybę pridėti išteklius, susijusius su įvairiais fakultetais. Suteikite mokytojams ir mokslininkams informacijos apie prisijungimą, kad lengvai reguliuotumėte ir pridėtumėte naudingą turinį į savo svetainę .

6. Partnerių marketingo svetainė

Partnerių marketingo tinklalapiai dažniausiai yra žinomi daugybei filialų tinklalapių. Sukurdami nišos partnerių tinklalapius naudodamiesi "WordPress", galite uždirbti papildomų dolerių, pritraukdami realų srautą į savo svetainę. Daugelis lankytojų gali įsigyti produktus, aptartus jūsų pranešimuose .

7. Portfelio stiliaus svetainė

Leiskite savo produktus, dizainą ir meną kalbėti už jus. "WordPress" svetainėse yra temų ir funkcijų, kurios menininkams suteikia galimybę parodyti savo galimybes lankytojams .

8. Bendrijos darbo taryba

Naudodamiesi "WordPress" sukurkite internetinę darbo rinką, kurioje klientai gali lengvai paskelbti ir rasti darbą. "WordPress" svetaines lengva valdyti ir pritaikyti .

9. Fotografija pagrįsta svetainė

Sukurkite fotografijos svetainę, naudodami "WordPress", kad galėtumėte mėgautis "Wiral" ir "Pingraphy" temomis jūsų svetainėje. Įkelkite nuotraukas į savo pagrindinį puslapį, nesukelia techninių klaidų .

10. Verslo svetainė

Pasirinkite iš įvairių "WordPress" svetainės temų ir kategorijų ir tvarkykite maketą, kad atitiktų jūsų verslo specifikacijas .

11. Dienoraščio svetainė

WordPress vaidina neatskiriamą vaidmenį tinklaraščių svetainių sėkmei. "WordPress" svetaines gali kurti visi, norintys turėti svetainę.

12. Naujienos ir žurnalas

Kuriant naujienų ir žurnalų svetainę svarbu, kad skaitytojai lankytojams ir potencialiems klientams galėtų rasti jūsų turinį. "WordPress" svetainės siūlo žurnalistams galimybę skelbti kokybiškas naujienas.

"WordPress" yra geriausias pasirinkimas rinkodaros specialistams ir žurnalistams, dirbantiems srautą į savo svetaines. "WordPress" sudaro pakankamai temų, papildinių ir kategorijų, iš kurių galima rinktis. Jei dirbate kuriant svetainę, "WordPress" yra geriausias pasirinkimas .

November 29, 2017