Back to Question Center
0

"Semalt Expert" dėl "Custom Post Types" kūrimo "WordPress" - 4 paprasti žingsniai

1 answers:

Įprastų pranešimų tipai yra pagrindiniai įrašai, kurių kodai yra skirtingi parametrai. Po "WordPress 3.0" išleidimo lengvai galite kurti pasirinktinius įrašų tipus - solgar πολυβιταμίνες. Jei sukursite juos sėkmingai ir naudosite tinkamus parametrus, jūsų prietaisų skydelyje galėsite pritaikyti savo srities plotą ir galėsite išplėsti savo verslą. Tiesa, kad "WordPress" yra labai galinga turinio valdymo sistema, kuri siūlo daugybę dienoraščių galimybių. Per metus ji išaugo į didžiulę platformą ir leidžia kurti tiek pagrindines, tiek profesines svetaines. Naujos funkcijos pridedamos kiekvieną dieną, pvz., Pasirinktinius meniu, pranešimų tipus, pranešimų formatus ir valdiklius .

Jei norite suskirstyti savo žiniatinklio turinį į skirtingas kategorijas pagal savo struktūrą ir svetainės išdėstymą, turite sukurti pasirinktinius skelbimų tipus. Jūsų "WordPress" viduje galite apibrėžti kategorijas, įrašus ir žymes konkrečiais autoriais. Taip pat galite pridėti vaizdų ir suteikti patikimumą jūsų svetainei, o visa tai priklauso nuo pasirinkto įrašo tipo.

Čia Oliveris Kingas, aukščiausias specialistas iš Semalt , aptarė keturis paprastus žingsnius, kad būtų galima sukurti pasirinktinius postų tipus "WordPress" .

1 žingsnis - užregistruoti pašto rūšį

Pirmiausia reikia užregistruoti posto tipą. Norėdami tai padaryti, turėtumėte atidaryti failą functions.php ir pridėti konkrečią versiją..Turėtumėte įsitikinti, kad kodas įterptas į PHP žymą. Čia yra skirtingų kodų, tačiau dažniausiai naudojami šie kodai:

  • funkcija movie_reviews_init - tai padeda mums kurti naujas funkcijas pasirinktiniuose skelbimų tipuose. Šis kodas daugiausia įtrauktas į failą functions.php.
  • etiketė. Šis aprašomasis kodas turėtų būti įterptas į PHP rinkmeną atsargiai. Vėliau "WordPress" naudos šiame kode paminėtą informaciją, kad apibrėžtų jūsų pasirinktinius įrašus
  • .
  • show_ui - tai padeda generuoti numatytą vartotojo sąsają ir padeda valdyti pasirinktinius pranešimus administravimo skydelyje. Taip pat galite nustatyti, kad tai teisinga arba klaidinga pagal jūsų reikalavimus
  • .

2 žingsnis - išbandyk viską

Nustatę pasirinktą įrašą failo functions.php, turėtumėte eiti į "WordPress" informacijos suvestinę, kad patikrintumėte, ar viskas teisingai padaryta. Jei viskas tinkamai padaryta, ekrano kairėje pusėje, pavadintoje "Filmo peržiūros", pamatysite naujus meniu elementus. Užveskite žymeklį virš šios parinkties ir pamatysite skirtingus pasirinktų įrašų tipus. Paspauskite "Pridėti naują" parinktį ir dirbkite su jūsų pasirinktinių pranešimų rodiniais. Jei spustelėsite parinktį "Peržiūrėti įrašą", pamatysite, kaip jūsų tinkinti įrašai rodomi pagrindiniame puslapyje .

3 žingsnis. Sukurkite tinkintojo pašto tipo šablonus

Jei nesate patenkintas dabartiniu savo pasirinktinių šablonų formatu, galite sukurti naują failą, pavadintą "page-movie-reviews.php" temos aplanke, kad pakeistumėte temą. Priklausomai nuo šio aplanko, prieš išsaugodami nustatymus turėsite įterpti konkretų kodą. Įsitikinkite, kad tinkamai įterpėte kodą ir grįžkite į administratoriaus sritį, kad patikrintumėte, ar viskas yra tiksli, ar ne. Pasirinkus naują šabloną atsiras skyriuje "Puslapio savybės" .

4 žingsnis - pridėkite daugiau parinkčių

Jei jūsų svetainė yra apie pramogas ar filmus, galite pridėti keletą filmų apžvalgų. Tam jums reikės koreguoti filmų miniatiūrų dydį iš "WordPress" paskyros. Pamatysite apžvalgų rinkinį, kuris gali būti išdėstytas ir pertvarkytas atsižvelgiant į jūsų pasirinkto įrašo tipą .

November 29, 2017