Back to Question Center
0

"Semalt Expert" internetinės bankininkystės saugumas

1 answers:

Skaitmeniniai pažeidėjai kompromisuoja sąskaitas ir užbaigia padirbtus mainus įvairiais būdais. Kompleksiniai planai, kad išnaudojamos kenkėjiškos programos, yra daugybė spaudos. Sukčiavimai sėkmingai atskleidžia įrašus ir imasi piniginių lėšų, paprastai taikant tiesioginius žmogiškuosius išpuolius, kaip pavyzdį pateikė "Olimpo King" Semalt klientų sėkmės vadybininkas .

"Hoodlums" taiko plačią duomenų bazę, apimančią paskyros pavadinimus, individualius duomenis, sutaupytus piniginius taškus ir daug daugiau. Kibirkštinio saugojimo įmonė Hold Security atsidūrė vėlai, nes ji surastų pavogtus sertifikatus iš beveik 360 milijonų įrašų, kuriuos galima įsigyti požeminėje žiniatinklyje. Be to, dabar sukčiai pasirodė, kaip jie iš naujo nustato slaptažodžius, siekdami išplėsti savo pasiekimus panaudodami šią informacijos saugyklą, kad pasiektumėte internetinius finansinius balansus - grain bin monitoring.

Mūsų apgaulingų žinių suvestinė įvykdė progresuojantį išpuolių prieš mūsų klientus atvejį, suklaidino keletą mažmeninių klientų ir mažiau verslo sąskaitų bent penkiasdešimt visų dydžių bankų ir kredito unijų. Visi užpuolimai apima "nepastebėto slapto raktų" elemento panaudojimą, siekiant nugalėti patikrinimą, ir kiekvienoje organizacijoje buvo daug aukų, pažymėjusių tai, kad, kai pažeidėjai pripažino, kad jie galėtų efektyviai šalinti vieną įrašą, jie greitai sekė daugiau.

Apskritai, kai jie susipažino su įrašais, kaltininkai atliko stebėjimą internetu, kur jie per įrašą susipažino, sukaupė duomenis, o vėliau išėjo..Liūdnais bylomis jie nesistengė keistis internetu taupant pinigus .

Nors nepasikeitė keitimasis duomenimis internetu, bet ir biudžetinės organizacijos bet kokiu atveju turėtų apsvarstyti šią klaidą. Lawbreakers neteisėtai pateko į apskaitą ir gali panaudoti duomenis, sukauptus maršrutų asortimentu, savo piniginiam pelnui. Individualūs duomenys, praeities istorijos ar išsimokėtinai informacija, ženklai ir tikrinimo informacija gali būti naudojama dideliam sukčiavimui ir atjungtam neteisingam pateikimui per kanalų asortimentą.

"Crooks" prekiauja tiek dinaminiais įrašais, tiek mieguistiniais įrašais (sąskaitos, kuriose yra atsargų, tačiau jų judėjimas nėra). Viena nuspėjama sudedamoji dalis yra uždraustos slaptos raktinės elemento naudojimas, norint baigti prisijungimo procedūrą. Suklastotasis įrašys kliento vardą ir palieskite "Overlooked Secret" raktą, kuris parodė vieną bandymo klausimą, atsakymą į kurį dabar buvo suklastotas, o po to šūkis gali būti iš naujo nustatytas.

Įrašius, įstatymų pažeidėjai parodė panašų bendrą elgesio pavyzdį, be abejo, ieškodami konkrečių duomenų apie įrašą ir avariją. Dažniausiai naudojami elementai buvo "Peržiūrėti įrašą", "Biudžeto apmokėjimo istorija" ir "Peržiūrėti nuotraukas" .

Aversion patarimai

  • Organizuokite saugumo sluoksnius, kurie užtikrina, kad dauguma būdų, kuriais siekiama išvengti įrašų, yra ne tik kenkėjiška programa.
  • Apsvarstykite pasikeitimus ir vertindami visus kliento veiksmus internete, pateikiami neįprasti veiksmai, įskaitant anksčiau paminėtą pavyzdį.
  • Patikrinkite savo klientus, kad kuo greičiau patvirtintumėte klaidingą prieigą. Pasirengimas judėti anksčiau bus laisvas laikas ir pinigai vėliau.
  • Atsiradus apgaulingam veiksmui ieškokite skirtingų įrašų su lyginamosiomis savybėmis.
  • Kai patvirtinate netikrą įrašą internete, įrašykite signalus į įrašus ir ieškokite padirbtų judesių visuose kanaluose, ypač faksu atsiųstų laidų ir klaidingų patikrinimų
  • .
November 28, 2017