Back to Question Center
0

"Semalt Expert" rengia "Caldera" formą, galingiausią "WordPress" svetainių papildinį

1 answers:

Kontaktinio formato šlamštas yra erzinantis ir erzinantis, todėl kelia grėsmę saugumui jūsų tinklaraštyje ar svetainėje. Taigi, jei naudojate "Caldera Forms", jūsų pagrindinis prioritetas turėtų būti blokavimas šlamštas ir saugus kontaktinis formatas. Artemas Abgarianas "Semalt" vyresnysis klientų sėkmės vadybininkas paaiškina, kad norint sudaryti išsamias ir galingas anti-spam programas kontaktinei formai, pirmiausia turėtumėte sukurti visiškai naują formą. Kai tai bus padaryta, anti-spam įrankis dirbs, kad jūsų formos nebūtų apsaugotos nuo šlamšto ir išpuolių .

Ką daryti, jei gaunate šlamštą naudodamiesi "Caldera Forms"?

Jei naudojate numatytąjį "Honey pot plugin" su savo "Caldera Forms" ir jis netinkamai veikia, galite iš karto atsikratyti šlamšto:

  • Pirmiausia turėtumėte naudoti gerai valdomą ir organizuotą "WordPress" blokavimą, kuris užtikrintų, kad visi robiai ir vorai negalėtų pasiekti jūsų svetainės. Šiuo atžvilgiu siūlome naudoti "WPEngine" ir "Pantheon"
  • .
  • Taip pat galite naudoti el. Pašto paslaugas, kurios automatiškai blokuoja šlamštą. Mes siūlome Caldera Forms Pro Caldera Forms ir SendGrid visiems kitiems el. Laiškams..
  • Naudojant anti-spam įskiepiai taip pat gerai eiti su. Jūsų "WordPress Plugin Directory" yra šimtai tūkstančių "anti-spam plugins", todėl galite pasirinkti atitinkamą įskiepį ir kuo greičiau juos įdiegti
  • .

Ką apie reCaptcha lauką?

Taip pat gera gauti "reCaptcha" ir užkirsti kelią šlamšto komentavimui jūsų svetainėje. Tai gali tinkamai neveikti naudojant "Caldera Forms", taigi jums reikės rankiniu būdu pritaikyti jo nustatymus. Galima sakyti, kad "reCaptcha" yra mažiau efektyvus ir naudingas nei numatytieji numatytieji anti-spam plugins .

Caldera Forms Anti-Spam:

Jei turite "WordPress" svetainę, turite kuo greičiau įdiegti šį įskiepį, kad Kalderos formos nebūtų šlamštas ir virusai. Tai patogus ir patogus tinklalapiams papildinys, kuris yra nemokamas ir aprūpintas daugybe funkcijų. Naudodami ją galite gauti išsamias instrukcijas, kaip sukurti gražią kontaktinę formą. Šis įskiepis siūlo "drag-and-drop" formų kūrimo priemones, tiesiogines peržiūros parinktis, šablonus, skirtus pagreitinti formos kūrimą, ir padeda kurti jautrias formas per kelias sekundes .

"Clean Talk Anti-Spam":

Šis "WordPress" įskiepis gali būti lengvai integruotas į "Caldera" formas ir padeda išvengti šlamšto komentarų skyriuose. Geriausia tai, kad ji pateikiama tiek nemokamai, tiek papildomose versijose; tai reiškia, kad nemokama versija yra naudinga mažosioms įmonėms ir privatiems tinklaraščiams, o aukščiausio lygio versija puikiai tinka didelėms svetainėms ir internetiniams prekių ženklais. Savo "Gravity Forms" parinktį galėsite redaguoti esamas formas ir suteikti jiems galingą ir neįprastą išvaizdą .

Anti-Spam Bee:

Tai yra išsamus ir naudingas "Caldera Forms" WordPress įskiepis. Ji teikia nemokamas anti-spam paslaugas ir turi milijonus aktyvių įdiegimų internete. Kontaktinė forma 6 taip pat gali būti redaguojama naudojant šį įskiepį ir yra patogi vartotojui. Be to, vartotojams yra daugybė išplėtimų, kuriuos galite pritaikyti pagal jūsų reikalavimus ir lūkesčius. Ji taip pat apima "reCaptcha" palaikymą ir gali apdoroti "Ajax" formos pateikimą Source .

November 30, 2017