Back to Question Center
0

"Semalt" paaiškina, kodėl neturėtumėte spustelėti "Atsisakyti" šlamšto aplanke

1 answers:

Kiekvieną dieną mes visi gauname daug nepageidaujamų ir erzinančių laiškų, o jų valymas ar filtravimas spustelėjus mygtuką Atsisakyti prenumeratos nepakanka. Kai kuriuose gautuose el. Laiškuose gali būti įtartinų nuorodų, kurios netrukus taps jums dideliu problema. Tikėtina, kad jūs suteikiate nepageidaujamo e. Pašto platintojams daug informacijos apie jus, pvz - 1000mah ego kit., Jūsų kredito kortelės duomenis, "PayPal" ID, vartotojo vardą, slaptažodį, namų adresą, kontaktinį numerį ir įmonės adresą. Taip pat galite suteikti jiems galimybes užkrėsti jūsų sistemą kenkėjiškomis programomis ir virusais. Žinoma, ne kiekvienas asmuo, kuris jums siunčia el. Laišką, yra sukčiai ar įsilaužėlis. Jei žinote siuntėją asmeniškai ir tikite, kad jis / ji yra patikimas, galite saugiai atidaryti ir skaityti jo el. Laiškus reguliariai .

Čia "Max Bell" "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas paminėjo priežastis, dėl kurių atsisakymas užsiprenumeruoti naujienlaiškius ar reklaminius el. Laiškus gali jums pakenkti:

1. Jūs patvirtinote savo el. Pašto adresą įsilaužėjui:

Daugelis žmonių nežino, kad paspaudę mygtuką "Atšaukti prenumeratą" gali būti pavojinga, nes jie patvirtina įsilaužėliams, kad jų el. Pašto adresai yra aktyvūs ir galiojantys. Pavyzdžiui, jei siuntėjas yra įsitraukęs į kenkėjiškos programos platinimą internete ir jūs klaidingai spustelėjote jo nuorodą, jis sužinos, kad jūsų ID yra aktyvus, ir jūs reguliariai tikrinkite savo el. Laiškus. Blogiausia yra tai, kad dabar gausite daugybę laiškų iš nepageidaujamų laiškų siunčiančiųjų, kurie nori apgauti..

2. Jūs rodote susidomėjimą savo pasiūlymais:

Spustelėjus mygtuką "Atšaukti prenumeratą", jūs leisite nepageidaujamiems asmenims žinoti, kad perskaitėte savo el. Laiškus ir domisi jų pasiūlymais. Tokiu atveju jie vis tiek siųs jums vis daugiau ir daugiau žinučių su daugiau pasiūlymų. Jums reikės skaityti jų el. Laiškus ir atidaryti jų priedus. Priešingu atveju jie pavogs jums platinti jūsų asmeninę informaciją internete. Jiems svarbus yra jūsų pinigai, jie gali net apsimesti užsienio princese ir paprašyti pagalbos .

3. Jūs negalite gauti el. Laiškų iš savo draugų ir šeimos:

Įsilaužėliai ar nepageidaujami laiškai gali apriboti jūsų el. Pašto adresus savo pranešimams; tai reiškia, kad negalėsite gauti el. laiškų iš savo draugų, klientų ir šeimos narių. Todėl prieš paspausdami mygtuką "Atšaukti prenumeratą" turėtumėte tris kartus mesti, nes yra tikimybė, kad jie atsiųs jums kenkėjiškos programinės įrangos, suklaidins jūsų elektroninio pašto adresą, kad visą laiką gautų savo el. Laiškus ir užkirstų kelią el. Laiškų atsiuntimui iš jūsų draugų rato.

Išvada

Leiskite man čia pasakyti, kad spustelėjus mygtuką "Atšaukti prenumeratą" gali būti sukčiaujama ir jūsų el. Pašto adresas nebus pašalintas iš nepageidaujamo pašto adresų sąrašo. Tačiau galite atlikti šiuos veiksmus, kad ateityje jų el. Laiškai nebūtų sudirgę: patikrinkite, ar nepageidaujamo el. Pašto adresas yra spameris, ir spustelėkite mygtuką "Atšaukti prenumeratą", jei el. Laiškas pateko į jūsų šlamšto aplanką. Nedelsdami imkitės priemonių ir įdiekite kovos su kenkėjiškų programų programą. Tokios programos atsisiųsti iš interneto yra labai paprasta .

November 30, 2017