Back to Question Center
0

"Semalt" patarimai, kaip blokuoti nepageidaujamus el. Laiškus jūsų "Gmail" paskyroje

1 answers:

Neteisingų ir klaidingų el. Laiškų gavimas iš "Gmail" paskyros gali būti šiek tiek erzina. "Gmail" pateikia veiksmingus filtrus, kad būtų užkirstas kelias nepageidaujamų laiškų siuntimams iš kenkėjiškų pašto adresų sąrašų ir tam tikrų siuntėjų. Jei gavote šlamšto el. Laiškus, "Gmail" palengvina nuolatinį blokavimą fiktyviuose laiškuose .

Rossas Barberas Semalt ekspertas Rossas Barberas sako, kad pastaraisiais metais "spameriai" ir užpuolikai naudojo scenarijus el - heimplanet backpack. Laiškus, kad galėtų vogti informaciją iš galutinių vartotojų kompiuterių. Jei savo "Gmail" paskyroje spustelėsite klaidingą el. Laišką, galite būti nukreiptas į kenkėjišką svetainę, kurioje įsilaužėliai gali greitai gauti jūsų finansinę informaciją ir slaptažodžius. Ilgainiui nepageidaujamo e. Pašto platintojai moka realius pinigus organizacijoms kaip reklamos mokestis. Nepageidaujami el. Laiškai neturi būti pagrindinė problema, veikianti jūsų internetinę kampaniją ar operacijas. Leiskite klaidingus el. Laiškus būti tik nežymiai erzina, sumažinant nepageidaujamų laiškų, išsiųstų į jūsų paskyrą, skaičių.

Kaip užblokuoti vartotojus savo "Gmail" paskyroje naudojant šlamšto filtrus

Kalbant apie nepageidaujamų laiškų siuntimą iš "Gmail" paskyros, pirmiausia reikėtų apsvarstyti, ar naudoti šlamšto filtrus. Šlamšto filtrai nustato, iš kur atsirado didžioji dalis nepageidaujamų laiškų, techniniai klaidingų laiškų elementai, elektroninio pašto apimtis ir bendras nepageidaujamų el. Laiškų gavėjų skaičius .

Norėdami užblokuoti erzinamus ir klaidingus el. Laiškus iš tam tikrų siuntėjų, kad jie nepatektų į jūsų" Gmail "paskyrą, tiesiog pridėkite siuntėjų į jūsų" Gmail "blokų sąrašą. Gavę nepageidaujamą el. Laišką, patikrinkite ir spustelėkite" rodyklę žemyn " "rodomas viršutiniame dešiniajame fiktyvaus el. pašto kampe.

Paspaudę rodyklę žemyn, per parodytas parinktis pasirinkite parinktį "Blokuoti siuntėją". Ateityje visi nepageidaujami el. Laiškai iš užblokuoto siuntėjo automatiškai perkeliami į "šiukšlių" aplanką. Laimei, "Gmail" suteikia jums galimybę atsitiktinai blokuoti siuntėjų užblokavimą .

gudrybės apie pranešimus apie šlamštą

Kai "Gmail" paskyroje nustatote šlamšto el. Laišką, neturite panikos. Patogiausias sprendimas yra spustelėti žymę, esančią el. Laiškų sąraše arba naudojant filtrus. "Google" naudoja galutinių naudotojų pateiktas ataskaitas, kad patobulintų šiukšlių filtrą ir padarytų jį geriau. Šlamšto filtrai pateikia geriausius rezultatus kada nors. Tačiau kai kurie nepageidaujami laiškai visada randa būdą, kaip pasiekti jūsų "Gmail" paskyrą. Jei norite pranešti apie savo el. Pašto adresus, spustelėkite "žemyn rodyklę", esančią viršutiniame dešiniajame nepageidaujamo el. Pašto dėžutėje.

Slinkite žemyn parinkčių sąraše, esančiame žemyn rodyklėje, ir spustelėkite "Pranešti apie šlamštą". Pažymėjus pranešimus ar el. Laiškus, jie siunčiami į "nepageidaujamą aplanką". Būkite blokuojami ir pranešate apie nepageidaujamus el. Laiškus į "Gmail" ir sumažinkite nepageidaujamų laiškų, kuriuos išsiųs jums nepageidaujamo e. Pašto platintojai ir užpuolikai, skaičių .

"Gmail" labai rimtai saugo jūsų "Gmail" paskyrą. Neleiskite savo pašto dėžutėje perkrauti nepageidaujamų failų ir nepageidaujamų laiškų. Venkite gauti fiktyvių laiškų iš tam tikrų siuntėjų, įtraukdami juos į savo blokų sąrašą. Atsitiktinai atsijungus siuntėjams, pridedamiems prie jūsų blokų sąrašo, galite spustelėti "rodyklę žemyn" ir spustelėti parinktį "Atblokuoti" .

November 29, 2017