Back to Question Center
0

"Semalt" patarimai, kaip blokuoti tekstus, nepageidaujamus el. Laiškus ir telefono skambučius

1 answers:

"Max Bell" "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas teigia, kad apgaulingi tekstai, nepageidaujami el. Laiškai ir erzinantys rinkodaros skambučiai gali greitai sugadinti jūsų vakarą. Praėjusiais metais informacijos reikalų komisaras pateikė daugiau nei 114 000 nepageidaujamų tekstų ir erzinančių skambučių. Tikimasi, kad šis skaičius sieks milijonų dėl nepageidaujamo e. Pašto platintojų skaičiaus internete. Patirtis ištrinti neteisingus tekstinius pranešimus ir nepageidaujamus el - buy suboxone 8mg film online. Laiškus iš jūsų paskyros yra ne tik daug laiko, bet ir brangus.

Kaip blokuoti nepageidaujamus tekstus

Ar esate gavę šlamšto ženklų bombarduojančius tekstus? Nėra panikos vietos! Jei gavote tekstus iš užpuolikų, pvz., Mokėjimo apsaugos draudimo (PPI), ieškovų vadovai, turėtumėte pranešti apie tai savo tinklo paslaugų teikėjui, norėdami gauti tolesnes direktyvas. Daugybė tinklo paslaugų teikėjų siūlo potencialiems klientams nemokamus būdus blokuoti nepageidaujamų elektroninių laiškų platintojus nuo jų sukrėtimo. Norėdami pranešti apie kenkėjiškus tekstus, perkelkite nepageidaujamą tekstą į 7726 ir nurodykite galiojantį siuntėjo skaičių. Pagrindiniai tinklai yra pirmaujanti, siekiant apsaugoti klientus nuo priekabiavimo nuo nepageidaujamo e. Pašto platintojų ir įsilaužėlių. Politika ir standartai reglamentuoja, kaip veikia tinklo paslaugų teikėjai ir įmonės. Kaip mobilusis vartotojas, galite nuspręsti pranešti arba pateikti skundą Informacijos įgaliotinių biurui. Įmonės, kurios pažeidė sutarties sąlygas, galiausiai moka baudą, didesnę kaip 500 000 svarų sterlingų. Pastaruoju metu kredito kompanija, veikianti Bredforde, per paskutinius šešis mėnesius sulaukė milijonų piktavalių tekstų, sumokėjusi 80 000 GBP baudą.

Kaip blokuoti erzinančius telefono skambučius?

Telefono paslaugų teikimo paslauga (TPS) buvo labai naudinga mobiliesiems vartotojams, gaunantiems erzinančius rinkodaros skambučius iš nepageidaujamo e. Pašto platintojų. Norėdami sustabdyti skambučius iš pardavimų ir rinkodaros strategijų, užregistruokite savo mobiliojo telefono numerį naudodami Telefono paslaugų teikimo paslaugą. Įmonėms nebebus leidžiama skambinti jums, kai užsiregistruosite TPS organizacijoje. Norėdami užsiregistruoti šia paslauga, nusiųskite "TPS" kartu su savo el. Pašto adresu 85095. Per kelias minutes gausite teksto patvirtinimą iš Telefono paslaugų teikimo tarnybos, patvirtinančio, kad esate įtrauktas į duomenų bazę. Kai kurios telefono kompanijos taip pat siūlo paslaugas, kurios padeda užkirsti kelią nepageidaujamiems skambučiams. Tačiau mokesčiai gali skirtis priklausomai nuo skambučių blokavimo produkto įdiegimo.

Kaip blokuoti šlamšto el. Laiškus?

Kiekvieną dieną nepageidaujamų laiškų, gaunamų iš nepageidaujamų laiškų, gavimas gali būti nepatogus. Spertųjų skaičiaus augimas internete didėja, nes laikas yra didelis. "Spam" asmenys naudoja nepageidaujamus el. Laiškus, norėdami pasiekti galutinių naudotojų duomenis. Kaip mobiliojo telefono naudotojas, vengdami spustelėti ir atidaryti el. Laiškus, kilusius iš nepatikimo domeno, vengti. "Spammer" gauna pranešimą, kai atidarote nuorodą, siunčiamą į jūsų el. Pašto paskyrą. Naudokite mygtuką "atsisakyti prenumeratos", kad blokuotumėte nepageidaujamus el. Laiškus į gautuosius. Jei reguliariai siunčiate el. Laiškus iš konkrečių el. Pašto adresų, el. Pašto adresų blokavimas yra geriausias jums skirtas veiksmas. Adreso užkardymas užtikrina, kad būsimieji el. Laiškai, gauti iš užblokuotų el. Pašto adresų, pasiektų šlamšto aplanką .

Jūsų antivirusinės programos atnaujinimas yra itin svarbus, kai kalbama apie jūsų mobiliojo telefono saugumą. Neleiskite piktnaudžiauti skambučiais, klaidingais tekstais ir nepageidaujamais el. Laiškais. Naudokite aukščiau paminėtus gudrybės ir patarimus saugesnėje pusėje .

November 29, 2017