Back to Question Center
0

"Semalt" pristato pagrindinius el. Pašto šlamšto filtrus, kuriuos turite išbandyti

1 answers:

Igoras Gamanenko, "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas, teigia, kad šiuo metu šlamštas tapo namų pavadinimu, o daugiau kaip 80 procentų viso el. Pašto srauto yra nenaudingas ir beprasmis. Tai reiškia, kad aktyvi korespondencija elektroniniu paštu negalima be apsaugos nuo šlamšto. Tuo tarpu nepageidaujamas komercinis el. Paštas (UCE) yra skaitmeninė nepageidaujama žinutė, kuri taip pat vadinama šlamštu. Kai kuriais atvejais jis yra visiškai nekenksmingas ir nesukelia jokių problemų, tačiau kartais jis gali įterpti kenkėjiškus kodus ir virusus tiek savo kompiuteryje, tiek svetainėje - trampolini elastici per bambini prezzi gomme. Atsižvelgiant į didžiulį visame pasaulyje siunčiamų el. Laiškų skaičių, turėtumėte nuolat stebėti elektroninius šlamšto filtrus ir pabandyti juos rasti, kad atitiktų jūsų reikalavimus.

suaugusiųjų turinio šlamšto filtras:

Suaugusiųjų turinio šlamštas yra vienas iš labiausiai paplitusių elektroninio pašto šiukšlių rūšių, o jo naudojamas filtras taip pat vadinamas suaugusiųjų šlamšto filtru. Kartais įsilaužėliai ir nepageidaujamo e. Pašto platintojai vilioja vartotojus produktais ir paslaugomis, skirtomis padidinti seksualinį potencialą. Jie palieka atgalines nuorodas į jų pornografines svetaines ar skelbimus ir nori reklamuoti šias medžiagas internete. Jau keletą metų žmonės pradėjo kurti filtrus turinio šlamštui suaugusiesiems..Kad sukurtumėte tokį filtrą, tiesiog eikite į savo el. Pašto adreso filtrą zoną, sukurkite filtrą ir pridėkite URL suaugusiesiems skirtoje svetainėje, kuri tam tikrą laiką jus erzina .

Sveikatos ir medicinos šlamšto filtrai:

Šio tipo elektroninio pašto šiukšlių filtras yra naudingas svetainėms ir siuntėjams, reklamuojantiems svorio netekimą produktus, odos priežiūros priemones, lūpų pakaitalų gerinimo vaistus, netradicinius ir kinų vaistus, taip pat maisto papildus. Jei turite svetainę, galite įdiegti atitinkamą "WordPress" įskiepį, kad būtų išvengta šios šlamšto. Ir jei jūs gavote šiuos neteisingus pasiūlymus savo el. Laiške, tiesiog turėtumėte sukurti filtrą ir pridėti tuos ID prie šio filtro, kad ateityje jie nepatektų jums erzinančių pranešimų.

Politikos šlamšto filtrai:

Politinis šlamštas plinta politinių grėsmių ir nesąžiningos veiklos formomis. Epidemai, teroristai ir įsilaužėliai dalyvauja platinant šias šlamštas internete. Jie yra neigiami mąstančių žmonių ir nesilaiko žmogaus vertybių. Štai kodėl jie visą laiką siunčia jums šlamštą siunčiamus el. Laiškus ir visai nesirūpina saugumo ar teisėsaugos politika. Politiniai šlamšto filtrai yra lengvai sukurti ir jie gali padėti atsikratyti šių įtartinų laiškų, galimų grėsmių ir rizikuoti prarasti pinigus .

Išvada

Tiesa, kad šlamštas, virusai, kenkėjiškos programos ir nepageidaujamo el. Laiškai kelia didelę grėsmę interneto vartotojams. Įsilaužėliai ir nepageidaujamo e. Pašto platintojai naudoja skirtingus metodus, kurie dirgina mus ir pavogs mūsų pinigus. Jei tokių el. Laiškų filtro nenustatėte, turėtumėte likti nuošalyje nuo nepageidaujamų el. Laiškų, kurie gali apimti neteisėtus verslo pasiūlymus, automatinius atsakymus, virusus, kenkėjišką programą ir visus šlamšto tipus, kurie gali sukelti rimtų problemų. Vienu ar kitu būdu, elektroninis šlamštas yra didelė problema, tačiau filtrai yra skirti išspręsti daugumą problemų internete.

November 30, 2017