Back to Question Center
0

"Semalt": privalumai stebėti naudotojų atsakymą į jūsų turinį

1 answers:

Socialinė žiniasklaida tapo itin svarbia idėjų platinimo internetu priemone. Apytiksliai 50 000 kiekvieno žmogaus kiekvienos dienos mintys yra svarbus turtas internete kurti informaciją net minimaliai taikant SEO, tačiau tik tuo atveju, jei turinys yra prasmingas. Gera idėja didina interneto srautą. Interneto svetainės lankytojai pasirenka informaciją ir dalijasi jais per įvairias internetines platformas.

Jasonas Adleris, "Semalt" skaitmeninių paslaugų klientų sėkmės vadybininkas, teigia, kad patrauklaus turinio kūrimas, kuris patraukia tikrą auditoriją, reikalauja, kad auditorija vertintų komentarus. Kai kurie iš būdų, kuriais auditorija bendrina žiniatinklio turinį, naudoja tokias reakcijas:

Šlamštas: Turinys, kuris nėra pagrįstas ir nesusijęs su auditorijos paklausa, susiduria su dideliu tikimybe vadinti nenaudingą ir todėl šlamštą. Turinio šlamštas pašalina jį iš būsimos sąveikos su interneto vartotoju.

praleidžiant: turinio rašytojas, kuris tinklalapyje sumaišia tiek reikšmingą, tiek reikšmingą medžiagą, suteikia skaitytojui sunkų darbą. Vartotojas praleidžia nereikšmingą turinį, kad surastų jam ar jai naudingą turinį. Jei turinys yra nuolatos blogas, galiausiai įrašomas rašytojas.

Skenavimas: Kai skaitytojas įtaria, kad žiniatinklio turinys, kurį jie skaito, yra aktualus, norint pasirinkti ką nors tinkamą, praleidžiant likusį turinį.

Sustabdymas: Jei straipsnis paliečia skaitytojus, jie gali nustoti galvoti apie dalyką, skaityti ir sutelkti dėmesį į jų asmeninius ar profesinius klausimus.

Taupymas: Geras turinys, į kurį reikia nukreipti ar ateityje apsilankyti, verta sutaupyti, kad būtų greitai surinkta.

Perstumti: Paliesti turinys turi įtakos skaitytojo vertybėms ir pobūdžiui. Jų požiūris ir požiūris į įprastą gyvenimą keičiasi.

Siuntimas: Skaitytojai gali dalytis turiniu, jei jie mano, kad tai ne tik naudinga jiems, bet ir kitiems žmonėms.

Platinimas: Palengvinantis turinys plinta per tinklaraščius ir socialinę žiniasklaidą. Turinys pasiekia daug žmonių per asmenines žiniasklaidos platformas.

Prenumeruojamas: Kai skaitytojai patenkinti turiniu, jų galutinis pasitikėjimo savimi išraiškos būdas yra prenumeruoti svetainę ateityje gauti daugiau turinio.

Prieš skelbdami turinį internete turėtumėte keletą pastabų, jei jis turėtų gauti gerą atsakymą.

1. Žinokite auditoriją

Žiūrovų žinios yra labai svarbios norint užtikrinti, kad turinys turi teigiamų skaitytojų. Rašymas turėtų sutelkti dėmesį į auditoriją, o ne į rašytoją. Sužinokite, kas šiuo metu yra auditorija, jų interesus ir susirūpinimą.

2. Suprasti tikslus

Pagalvokite apie turinio tikslą ir skaitytojai įvertins straipsnį, jei bus taikomas SEO.

3. Naudokitės kūrybiškumu

Gavę pagrindinę informaciją apie medžiagą ir auditoriją, dėmesys kūrybiškumui sukuria patrauklų turinį, kad atitiktų nustatytus tikslus. Kūrybiškumas reiškia unikalumą turinio ir idėjų, kurie atitinka auditorijos poreikius. Straipsnis turi būti tinkamas, tinkamo ilgio ir įkeltas naudojant SEO mechanizmą.

4. Įvertinkite atsiliepimą

Skelbę turinį internete, sekite auditorijos atsakymus, kad atliktumėte įvertinimą. Įtraukti vertingų atsiliepimų į ateities raštu, kad kritikai būtų patobulinti. Žiūrovai išreiškia savo reakcijas aukščiau paminėtais būdais.

Būkite kūrybingi, stebėkite auditoriją ir taikykite SEO mechanizmus, kad padidintumėte buvimą internete Source .

November 28, 2017