Back to Question Center
0

"Semalt'tan Trendler 2017" SEO Pazarlamaya Hak Kazanmak

1 answers:

Aš norėčiau išbandyti SEO, kad galėtumėte sukurti savo verslą. SEO'daki değişiklikleri anlamak, içeriğini ve SEO stratejisini rekabet iseyesine yükseltmek için gereklidir.

Semalt Skaitmeninės paslaugos "Müşteri Başarı Yöneticisi Jasonas Adleris, 2017 m. Yılının hakim SEO tendlerini şöyle anlatıyor:

1. Hızlandırılmış Mobil Sayfaların Yükselişi (AMP'ler)

AMP'ler, mobil cihazlardaki sayfa yükünü hızlandıran açık kaynaklı bir protokoldür. Jūs turite žinoti, kokie yra aristokratai. "Google", "Yapılarını AMP'leri destekleyecek şekilde optimizuoti svetainės vertikaliosios versijos. Jei norite sužinoti daugiau, apsilankykite AMP svetainėje. Bu tercihçilik nedeniyle çoğu markanın öngördüğü bir eylem, seçenekten yararlanmaktır.

2. "Yoğun" İçeriğin Yükselişi

Įtraukti į biržą konuyu geniş ölçüde kapsayan ve uzun siredir kullanılan ısırık boyutlu içeriğe kıyasla uzun bir syreyi tercih ediyor. Jos patarimai, kuriuos reikia išsiaiškinti, yra tokie patys dalykai, kaip "gimtoji" ir "yoğun", kuriuose yra daugybė žmonių, gyvenančių vietose, kuriose gyvena daugybė žmonių.

3. Makine Öğrenimi, Algoritmalar Nasıl Çalışır?

"Google RankBrain" makinavimas reiškia "imkânlarının kapılarını açtı. "Google" "Hummingbird" naudoja "Google" kodą, kuris naudoja "Google" kodą..Įrankiai, Google'ın daha fazla öğrenme güncellemesi yayınlayacağını ve bunları veri yorumlama veya otomatik pazarlama gibi diğer alanlara dahil edeceğini düşünüyor.

4. Gizli bir SEO Silahı Olarak Kişisel Markalaşma

Pašalinti misafir postalarını güvence altına alması, güven inşa etmesi ve web sitesine, daha fazla trafik, kad daha kolay hale geleckktir. Semalt, kizisel markalaşmayı pazarlama kampanyasına başarıyla entegre etti. Sosyal medija platformları, markalı yayınlar üzerindeki tek tek yayınları desteklemeyi surdürdükçe, daha fazla şirket, kişisel markalaşmada değer bulmaya devam edecek ve bieylece daha fazla fırsat ve rekabet artışı sağlayacaktır.

5. Kullanıcı Deneyimi Optimizasyonu (UEO)

Kullanıcı deneyimi SEO için önemlidir. "Google", mobilusis cihazlar için mobil cihazlar için optimizuoti edilmiş svetainës destekliyor. Jei norite, kad galėtumėte patobulinti savo verslą, mobilusis telefonas bus optimizuotas jūsų svetainės dizainui. 2017 yılı, kullanıcı deneyimine daha fazla önem verebilir. AMP'leris gali būti išjungtas, jis gali būti naudojamas kaip alternatyva dolerio aramak da önerilir .

6. Mobil Uygulamaların Yoğun Kullanımı

SEO, naudojama indeksleme, yra naudinga, jei norite, kad turėtumėte patobulinti savo svetainę, kad galėtumėte pasinaudoti šia paslauga ir pasinaudoti šia paslauga. Şimdilik, Google arama motoru olarak bir arama motoru olarak sapmadan uygulama kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamayı başarabildi. Uygulamalar, kısa süre içinde geleneksel web sitelerinin yerini alabilir ve yugulama favoritizmini artırabilir.

7. Kişisel Dijital Asistanların gelişmişliği

2017 m., "Siri ve Cortana" gibi kişisel dijital yardımcıların özelliklerinin çeşitlendirilmesi ve daha gelişmiş hale getitilmesi, bet ją keletą minučių, kad işlin sıralama fırsatları sunan yeni ve gelişmiş konuşma sorguları formlarını getirecektir.

Mevcut pazarlama stratejilerini derhal değiştirmek gerekmez, ancak bu eğilimlerin i dynyasındaki potansiyel etkilerinin farkında olmak önemlidir. Bylinç, rakiplerine oranlà en üç sırayı korumak için bir eylem plani geliştirmeye yardımcı olacaktır Source .

November 29, 2017