Back to Question Center
0

"Semtal" pristato svarbius patarimus ir įrankius kovai su "WordPress" komentaro šlamštu

1 answers:

Jei turite populiarią naujienų svetainę ar tinklaraštį, tikėtina, kad kiekvieną dieną gausite daug nepageidaujamų komentarų. Laimei, išmokome kovoti su šlamšto komentarais "WordPress", ir daug laiko buvo pritaikyti. Jei esate pradedantysis ir nežinote, kaip pradėti, turite atsižvelgti į šiuos gyvybiškai svarbius patarimus ir įrankius kovai su šlamšto komentarais "WordPress", kaip paaiškino nuostabus ekspertas iš Semalt Igor Gamanenko. 12)

1. Įjunkite Akismet įskiepį:

Galima paminėti, kad "Akismet" yra vienas iš labiausiai žinomų ir vertingų "WordPress" svetainių ir tinklaraščių papildinių. Jums nereikia jo atsisiųsti, nes šis įskiepis iš anksto įdiegtas kiekvienoje "WordPress" paskyroje. Tačiau turėsite rankiniu būdu pritaikyti savo nustatymus pagal savo reikalavimus. Akismet yra labiausiai patikimas įrankis, kai norima atsikratyti nepageidaujamų laiškų komentarų. Jis automatiškai pašalina nereikalingus komentarus ir neleidžia jums skelbti šlamšto dalykų savo tinklaraštyje.

2. Nofollow Komentarai Nuorodos:

Naujieji tinklaraštininkai ir žiniatinklio valdytojai mano, kad naudodami papildinius pašalinti nofollow atributus iš komentarų autoriaus nuorodos saugi, bet jie yra neteisingi. Tiesą sakant, tiek "nofollow", tiek "dofollow" nuorodos yra labai svarbūs, siekiant pagerinti jūsų svetainės paieškos reitingą..Net nepatikimų komentarai pateikiami tikrais žmonėmis, todėl negalima užkirsti kelio jiems įprastiems įskiepiams. Vietoj to jūs turėtumėte rankiniu būdu pašalinti tas pastabas, kurios laikomos neteisėtomis jums. Jei šiuo atžvilgiu nenaudojate jokio įskiepio, pereikite prie mūsų trečiojo patarimo .

3. Sumažinti komentaro šlamštą su slapukais:

Šis metodas yra naudingas tik tada, kai jūs žinote, kaip slapukai veikia ir kaip juos įjungti. Komentarų papildinių slapukai yra vienas iš labiausiai paprastų ir lengvai atlikti jūsų darbus. Dauguma šlamšto ir robotų yra automatiniai scenarijai, todėl galite išsaugoti svetainę iš jų, sumažindami šlamšto komentarus, naudodami slapukus .

4. Blokuoti šlamšto komentarus "Bots with Honeypot":

"Honeypot" technologija yra viena iš efektyviausių, kai kalbama apie apgaulingus spamso internetinius veiksmus. Pirmiausia turite įdiegti ir įjungti WP-Spam Fighter įskiepį. Kai įjungta, eikite į "Nustatymai" WP-Spam kovotojų zoną ir nepamirškite įjungti "honeypot" apsaugos. Tai neabejotinai apsaugo jūsų svetainę nuo nepageidaujamų laiškų komentarų ir robočių kasdien.

5. Pridėkite Captcha patvirtinimą:

Norėdami pridėti captcha patvirtinimą, geriausias įrankis yra WP-reCAPTCHA. Naudodamiesi šia programa, galite lengvai įjungti komentavimo formų "captcha" uždavinius, užkertant kelią nuo įsilaužėlių ir nepageidaujamų elektroninių laiškų skaitymo dienos kasdien šnipinėti komentarus. Leisk man čia pasakyti, kad žmonės ir robotai gali įterpti tik šią "captcha", net negalės atpažinti žodžių, nurodytų captcha; todėl būsite tikri, kad jūsų svetainė yra apsaugota nuo nenaudingų ir šlamšto komentarų .

6. Išjungti komentarus žiniasklaidos priedams:

Geriausia "WordPress" dalis yra tai, kad jis automatiškai sukuria vaizdo priedus ir puslapius, kuriuose jūsų lankytojai gali matyti nuotraukas ir palikti komentarus pagal savo pageidavimus. Tai automatiškai užkirs kelią šlamšto komentarus gauti, nes tikrieji žmonės sąveikauja su jūsų svetaine. Galite neleisti komentuoti savo medijos failų, turinio ir atitinkamų priedų. Išjungę tuos komentarus bus išsaugota jūsų "WordPress" svetainė nuo nepageidaujamo e. Pašto platintojų ir įsilaužėlių Source .

November 30, 2017