Back to Question Center
0

"The Coolest H1 Tag Ever" - ekspertas Semalt, Natalija Khachaturyan

1 answers:

Kiekviena didelė ar maža įmonė siekia maksimaliai padidinti pelną. Norėdami tai pasiekti, turite užtikrinti, kad daug žmonių būtų patraukti ir domimi jūsų produktais ir paslaugomis. Turinio rinkodara yra svarbus būdas pamatyti tai atsitikti, nes jis optimizuoja jūsų SEO reitingą .

Turinio strategas Semalt Natalija Khachaturyan paaiškina, kad turinio rinkodara yra platus aspektas, ir dauguma žmonių linkę ignoruoti mažą, bet pagrindinę turinio rinkodaros detalę. Tai yra H1 žyma, kuri, atrodo, yra tik nedidelis veiksnys. Tačiau tai yra svarbus turinio rinkodaros nepakankamumo ar sėkmės veiksnys .

Kas yra H1 TAG?

Kurdami dokumentą, galite lengvai suskaidyti savo straipsnį į skirtingus skyrius. Kiekviename puslapyje galite įdėti skirtingas antraštes. Antraštės rodomos kaip didesnis ir tamsesnis šriftas nei standartiniai tekstai. Taip pat galite pridėti kitų kategorijų stilių, kurie skiriasi dydžiu. Jie apima H2, H3 ir H4 žymas. H1 žymos yra skirtos pritraukti skaitytojus perskaityti šį straipsnį.

H1 galima pavadinti HTML žyma, nurodanti konkrečią svetainės žymę .

HTML - tai hiperteksto žymėjimo kalba. HTML naudojamas daugumoje svetainių kurti savo tinklalapius .

Žyma - tai kodas, rodantis jūsų svetainės naršyklę, kaip turėtų būti rodomas turinys .

Antraštė - HTML yra šešios antraštės nuo H1 iki H6, o H1 laikoma svarbiausia žyma, o šešios - mažiausiai svarbios..Žymos skiriasi nuo dydžio H1 yra didžiausias ir H6 yra mažiausias.

Taisyklės, padėsiančios jums sukurti geriausias H1 žymes

Įsitikinkite, kad jūsų H1 žymos yra naudingos ir duos jums geriausių rezultatų. Norėdami tai pasiekti, jums reikia laikytis kelių patarimų, kaip užtikrinti, kad jūsų H1 žymos yra žudikas ir šie patarimai apima

Naudokite tik vieną H1 žymę

Kiekvienam puslapiui reikalinga tik viena H1 žyma. Žymelių įdėjimas neįtraukia puslapio vertės. Taip yra todėl, kad, kadangi paieškos varikliai nuskaito kiekvieną puslapį, jie gali lengviau dirbti, jei jie sutelks pastangas į vieną H1 žymą. Turint daugelį jų viename puslapyje, nebūtinai gali būti painiojama paieškos varikliu, bet gali išleisti jų nuskaitymo galią.

Žyma turėtų būti aprašyta jūsų puslapio turinio

Tai suteiks skaitytojams užuominą apie tai, ką jie turėtų tikėtis rasti dar prieš pradėdami skaityti medžiagą. Dažniausiai H1 žyma turėtų būti panaši į jūsų pavadinimo žymą. Tai dienoraščio pavadinimas. Pagrindinis "H1" žymų tikslas yra suteikti skaitytojams tvirtą patarimą, ką jie ketina perskaityti.

Jis neturėtų viršyti 70 simbolių

Mažiausias rašmenų skaičius turėtų būti 20 ir daugiausiai 70. Negalima perdėti ilgio. Jei žyma yra per ilga, tai gali susilpninti HTML žymos galią .

Padaryti išsiskirti

Šis aspektas yra svarbiausias jūsų dienoraščio elementas. Kad jis išsiskirtų, jis turėtų būti tvirtas, pastebimas ir didelis. Padarykite tiek vaizdo formatavimą, kiek galite, naudodami visus reikalingus šriftus ir stilių, kad išsiskirtų.

Naudokite "long tail" raktinį žodį

Naudojant trumpą raktinį žodį, gali būti verčiama įterpti antraštės tekstą raktiniais žodžiais, dėl kurių gali būti labai didelis raktinių žodžių tankis. Tai nėra rekomenduojama, nes jis sutrikdo teksto srautą, taip sumažindamas jo kokybę .

H1 žyma yra vienas svarbiausių elementų optimizuoti jūsų SEO reitingą, ir jei jūs gaunate juos neteisingai, tai gali sugadinti jūsų svetainę. Venkite pernelyg optimizuoti, bet įsitikinkite, kad jūsų raktiniai žodžiai yra išvardyti įtikinamuose pavadinimuose Source .

November 29, 2017