Back to Question Center
0

"Webbot" paaiškino Semalt Islamabadas ekspertas

1 answers:

Daugumai elektroninės komercijos svetainių savininkų, "Search Engine Bots" valdymas yra vienas iš svarbiausių skaitmeninės rinkodaros aspektų . Pavyzdžiui, žmonės naudoja tokius taktikus kaip paieškos robotai, kad valdytų ir stebėtų jų lankytojus tose svetainėse. Šie robotai aplanko tinklalapius ir aplanko jų tinklalapiuose esančią informaciją - goodride r18. Dauguma paieškos šablonų veikia pagal šį SEO vadovą, pateiktą "Microsoft" aukščiausio lygio eksperto Michaelo Browno (Michael Brown) kriterijaus.

Norėdami indeksuoti visą svetainės turinį, robotų, esančių visame paieškos tinkle, veikia pagal "htacccess.file", esantį jūsų svetainės aplanke. Žmonėms, turintiems skirtingas elektroninės komercijos svetaines, yra daugybė atvejų, kai šalys renkasi įvairias priemones į standartinę "Search Engine Bots" vaidmenį .

Norėdami indeksuoti turinį tinklalapiuose, paieškos sistemos naudoja optimizavimo apsilankymą jūsų svetainėje. Interneto svetainių skaitytuvai gali eiti į svetainę ir indeksuoti visą žiniatinklio turinį. Tačiau paieškos varikliai turi galimybę .

Kaip veikia paieškos varikliai

Paieškos variklio batai veikia kaip paprastos duomenų paieškos programos. Daugelis žmonių gali įdomu, kas yra paieškos voras ir kaip šie paieškos agentai veikia..Pavyzdžiui, robotai gali ilgą laiką skaityti ir pasiekti daug informacijos paieškos tinkle. Panašiai, jie taip pat padeda kurti paieškos katalogą, kuriame skirtingi užklausos generuoja jų išrašus .

Svarbu optimizuoti jūsų svetainę, kad būtų galima gauti kuo daugiau paieškos rezultatų. Pavyzdžiui, žmonės robotų.txt failą įdėkite į įkeitimo svetainės šakninį katalogą. Kiekvieną kartą, kai šie batai lankosi jūsų svetainėje, jie ieško šio failo indeksavimo tikslais. Vėliau jie renka informaciją, kuri papildo paieškos duomenų bazę. Kai šis procesas bus baigtas, paieškos rezultatai bus prieinami žmonėms ieškoti ir rasti.

Kai kuriais atvejais Search Engine Boti gali nepavykti rasti svetainės. Tokiu atveju jūsų svetainėje gali būti porcijų, kurios gali būti neįmanomos indeksuojant. Šis reiškinys gali padaryti svetainę prarasti paieškos reitingą .

Kaip veikia paieškos sistemos

Paieškos sistemos priklauso nuo to, kokia paieškos voras (-ai) randama iš jų paieškų. Pavyzdžiui, kai naujoji svetainė registruojama nuskaitymui, paieškos svetainė turi surasti visą savo indeksuojamą informaciją. Kurios robots.txt failo taisyklės padeda jį vykdyti. Iš savo duomenų bazės paieškos sistemos svetainė gali atlikti įvairias užduotis ir pasiekti įvairių paieškos rezultatų skirtingiems raktiniams žodžiams .

Išvada

Daugelis elektroninės komercijos svetainių gauna naudos iš darbo interneto rinkodaros strategijos. Pavyzdžiui, žmonės optimizuoja savo svetaines indeksuojant paieškos sistemose, tokiose kaip "Google". "Search Engine Bots" padeda vykdyti įvairius svetainės naudotojų veiksmus, kurių dauguma apima asmeninį pritaikymą. Be to, žmonės vis tiek gali pasinaudoti galimybėmis nuskaitymo funkcijoms į savo svetaines, taip pat kitus skaitmeninės rinkodaros aspektus. Šis SEO straipsnis gali išmokyti jus, kaip ieškoti vorinių tinklų, ir kaip šie interneto skaitytuvai gali atlikti savo užduotis. Taip pat galite sužinoti, kaip paieškos svetainės naudoja informaciją iš robotai, kad sukurtų SERPs duomenų bazę .

November 29, 2017