Back to Question Center
0

"Semtal" pristato geriausio "Web Scraping" programinės įrangos sąrašą

1 answers:

Internetinių rinkodaros specialistai ir programuotojai informacija privačiai iš konkurentų svetainės, pvz., tiksliai pritaikyti raktiniai žodžiai, el. pašto ID, srauto šaltiniai ir vertingi saitai. Tokio tipo duomenys teikia rinkodaros specialistams ir žiniatinklio valdytojams galimybę palyginti įvairių produktų kainas, atlikti internetinius tyrimus, indeksuoti savo svetaines geresniam paieškos reitingui ir kurti kokybės Atgalines nuorodas - cash stax slot review.

"Best Web Scraping Software":

Galima paminėti, kad yra daugybė interneto ištraukimo ir nuskaitymo programų tiek privačiam, tiek komerciniam naudojimui. Įrankiai, pvz., "Google Web Scrapers", "YahooPipes" ir "Outwit", jau seniai naudojami internete. Dabar atėjo laikas patikrinti naujausių ir galingiausių žiniatinklio ištraukėjų ir grandiklių sąrašą.

HarvestMan:

"HarvestMan" yra garsus interneto skaitytuvas, parašytas "Python" ir naudojamas tam tikrų tinklalapių failams parsisiųsti. Galite nurodyti, kurios svetainės norite išgauti, o naujausia "HarvestMan" versija atliks norimą užduotį per kelias sekundes. Jis yra geriausiai žinomas dėl savo vartotojo nurodytų taisyklių ir turi daugiau nei šešiasdešimt tinkinimo parinkčių ir funkcijų, kad gautumėte naudos. Tiesa, "HarvestMan" yra puikus patarimas ir daugialypė programa, tačiau pirmasis diegimas bus nelengvas.

Content Grabber:

Content Grabber yra įmonės lygio interneto naršyklė, grandiklis ir ištraukėjas. Tai neįtikėtinai žinomas, keičiamas ir patikimas, geriausiai žinomas dėl patogios vartotojo sąsajos. Ši programinė įranga turi visas funkcijas ir ypatybes, kurias rasite tik importuojant..Man patinka priemokos įrankiai. "Content Grabber" gali išgauti tiek savo tekstą, tiek vaizdus, ​​nepakenkiant kokybei. Jis gali būti integruotas į jūsų "Google" dokumentus, "Dropbox" ir "Google" lapus be jokių problemų. Ji turi sugebėjimus išgauti duomenis iš visų tinklalapių ir paverčia ją į tinkintą formą.

Mozenda:

"Mozenda" puikiai tinka komerciniams tikslams, pradedantiesiems, programuotojams, kūrėjams ir socialinės žiniasklaidos rinkodaros specialistams. Šis unikalus ir galingas įrankis skirtas lengvai ir greitai išgauti duomenis. Tai padeda nuskaityti arba indeksuoti svetainę ir turi sąsajos tašką ir paspaudimą. Be to, debesų galias gali išvalyti, saugoti, tvarkyti ir tvarkyti duomenis be jokių problemų, nes "Mozenda" "back-end" aparatinė įranga leidžia pasauliniams vartotojams.

Needlebase:

Įvairios organizacijos nuo pradedančiųjų iki vyriausybinių agentūrų gali saugoti duomenis paieškos formatu naudojant "Needlebase". Tai vienas iš labiausiai nuostabių ir naudingų interneto skaitytuvų ir grandiklių internete. Ši programinė įranga padeda lengvai naršyti duomenų ir įvairių tinklalapių sąrašus. Neįmanoma rasti šios naudingos informacijos iš interneto be šios nuostabios programos. Nors ji nudegina ar nuskaito svetainę, galite stebėti, kaip "Needlebase" vykdo savo funkcijas ir kaip ji sukuria jūsų svetainę.

ScrapeBox:

Paskutinis, bet ne mažiau, "ScrapeBox" yra galinga ir naudinga žiniatinklio ištraukimo, išvalymo ir nuskaitymo programa. Jis plačiai naudojamas SEO ekspertų, žiniatinklio valdytojų ir interneto rinkodaros. Kai kurie nepageidaujami elektroniniai laiškai ir įsilaužėliai taip pat naudoja šią programą, kad iškart išgelbėtų duomenis iš daugybės svetainių ir tinklaraščių. Tai paimamas elektroninio pašto dėžutė, patikrina jūsų puslapio gretas, Atgalinės nuorodos vertę, eksporto URL, patvirtina jūsų įgaliojimus ir pateikia galingus RSS skaitytojams.

December 6, 2017