Back to Question Center
0

"Semalt" apžvalga: vaizdai iš svetainių

1 answers:

Šiandien internetas yra tikrai didžiulis, . Žmonės gali kopijuoti ir iš naujo paskelbti nuotrauką, kuri jiems labai patinka. Tačiau prieš tai jie turi galvoti apie autorių teises.

Daugelis žmonių mėgsta rasti puikius vaizdus internete - curso de fotografia digital online. Tai paprasta, ir jie gali gauti viską, ko nori tiesiog naršydami internete. Vienas iš labiausiai paplitusių būdų yra išvalyti nuotraukas iš įvairių svetainių. Tačiau prieš kopijuodami nuotrauką, jie turi galvoti apie veiksmo teisėtumą. Pavyzdžiui, jie turi atsižvelgti į tai, kad kažkas gali turėti šias nuotraukas, ir jiems reikia prašyti leidimo.

Vaizdo surinkimas: populiarus "įrankis" kombainams

Vaizdo išbrėžimas - tai daugelio vaizdų iš tam tikro šaltinio internete parsisiuntimas. Tai patogus įrankis žmonėms, kurie bando rasti reikiamus vaizdus, ​​kad juos lydėtų jų gaminiai ar jų įmonės. Bet iš kur yra visos šios nuotraukos? Yra keletas internetinių platformų, kuriose lankytojams suteikiama esama vaizdo duomenų bazė. Tačiau jei jie neranda tinkamiausio vaizdo, jie dažniausiai naudoja "Google", norėdami gauti jiems patrauklesnes nuotraukas. Dėl to vaizdų įbrėžimas, atrodo, yra vienintelis jų sprendimas.

Ar vaizdų įbrėžimas yra teisėtas?

Šiandien daugelis įmonių, taip pat asmenys, randa visus jiems reikalingus vaizdus savo darbe ir įrašuose internete. Tačiau žmonės turi žinoti, kad piltinių vaizdų išvalymas gali būti ne teisėtas. Svarbiausia, kad žmonėms, kurie laužo vaizdus, ​​reikia būti atsargiems, kiek jų atleidžia vaizdai. Svarbu rasti tinkamą nuotrauką, paskelbti ją įvairiose internetinėse žiniasklaidos platformose, tokiose kaip "Facebook" ar "Twitter". Daugelis žmonių nori užfiksuoti skaitytojo atkreipkite dėmesį į nuostabias nuotraukas kartu su jų turiniu.

Sąžiningas vaizdų naudojimas

Jei norite, jūs visada galite naudoti nuotraukas, kurias paėmėte patys. Priešingu atveju turite rasti nuotrauką internete. Yra daugybė internetinių šaltinių, kur žmonės gali atsisakyti vaizdų. Nors žmonės gali atsisakyti bet kokios nuotraukos, kurioms jie patinka, tam tikrais atvejais jie turi paprašyti leidimo. Jei savininkas nesutinka, geriau ieškoti kitų panašių vaizdų iš kitų šaltinių Daugelis svetainių savininkų nori pasiūlykite savo nuotraukas nemokamai. Siekiant išvengti bet kokių teisinių pasekmių, žmonės turi atsižvelgti į kai kuriuos dalykus. Pavyzdžiui, jie neturėtų kopijuoti žinomų žmonių, kurie užsiima privačia veikla, paveikslėlius.

Daugelis fotografų ir menininkų skelbia savo nuotraukas internete, kad juos parduotų. Žmonėms gali kilti pagunda kopijuoti vaizdą ir jį pakeisti, tačiau tai nėra teisėtas sprendimas. Jie turi prisiminti, kad autorių teisių įstatymas suteikia visas autorių teisių savybes. Tai reiškia, kad turėtojas yra vienintelis asmuo, kuris nusprendžia, kur jo darbas bus paskelbtas, ir kas ketina naudoti jo ar jos vaizdus.

Nors vaizdų iš interneto svetainių išvalymas gali būti lengvas uždavinys derliaus nuėmėjams, jie turi būti atsargūs. Pavyzdžiui, jie neturi kopijuoti kitų žmonių atvaizdų ir laikytis autorių teisių įstatymo. Jei jie tai padarys, vaizdų įbrėžimas gali būti puiki ir vertinga priemonė jiems ir jų verslui.

December 6, 2017