Back to Question Center
0

Semalt apžvalga: kas yra žiniatinklio šveitimas?

1 answers:

Web scraping yra informacijos rinkimo iš interneto procesas. Tačiau duomenys renkami skirtingais tikslais. Ekstrakcijos robotai padeda greičiau ir tiksliau automatizuoti informacijos rinkimo iš interneto procesą. Taigi, interneto grandinėlės sutaupys daug laiko, kad galėsite praleisti į kitą veiklą.

Web scraping pavyzdžiai

Pavyzdžiui, kaip pavyzdžiai yra naudingi tinklelių išbrinkimo robotai, imkite pardavimo komandą - windows vps ssd. Norint gauti gerų potencialių klientų, gali tekti atlikti šaltojo pokalbio. Bet kaip jie gauna numerius, iš kurių skambinti? Gera idėja ieškoti kataloge, kad ištrauktumėte numerius. Ar žinote, kiek valandų bus išleista tik tam, kad gautumėte apčiuopiamų potencialių klientų skaičių? Tai gali būti daug laiko ir nelinksma.

Čia yra tinkamas web scraper. Galite programuoti, kad išgautų tam tikrą informaciją iš konkretaus sąrašo žiniatinklyje. Galite sukurti dexi.io robotą, kad galėtumėte ieškoti viešų listinguojamų bendrovių kataloge ir ištraukti kontaktus, tokius kaip telefono numeriai ir el. Pašto adresai. Tai tik paprastas pavyzdys. Web scrapers gali būti pritaikytos skirtingoms duomenų rinkimo užduotims.

Kainų palyginimo svetainėse taip pat naudojami web scraping robotai, siekiant išskirti skirtingų produktų, tokių kaip smartphonach, viešbučiai, kreditinės kortelės ir draudimas, kainas. Tiesą sakant, kai kuriose palyginimo svetainėse taip pat yra išvalyti duomenys iš kitų palyginimo svetainių. Kitaip tariant, kainų palyginimas yra dar viena tinklo naikinimo priežastis.

Jei norite būti priešais savo konkurentus, turite turėti prieigą prie duomenų, prie kurių gali prisijungti tik labai mažai žmonių. Dėl to kai kurios įmonės sukūrė tūkstančius robotai, kurie ieško retos, tačiau naudingos informacijos

Iš tiesų, turėdami daugiau informacijos nei jūsų lažybų specialistai, jums suteikia konkurencinį pranašumą. Pavyzdžiui, jei šalys A ir B ruošiasi surengti futbolo rungtynes, o šalis A nugalėjo "B" 80 proc. visų jų susidūrimų, dauguma lažybų teikėjų įneša savo akcijas į šalį A. Tačiau jei rungtynių vieta yra šalyje B, o jūs ir tik keletas kiti lažybų dalyviai sužinojo, kad A niekada nugalėjo B pastarojo namuose anksčiau, jums bus lažintis dėl B, ir tai, kad dauguma lažybų pasiūlė šalį A, netgi suteiks jums daugiau pinigų, jei laimėsite. Tai yra paprasčiausias pranašumas turėdami prieigą prie daugiau duomenų nei kiti. Tai leidžia apriboti jūsų riziką ir taip pat padidinti tavo pelnas.

"Web scraping" taip pat yra naudinga tyrimo priemonė

Tyrėjai taip pat naudoja žiniatinklio šaukštus savo veiklai. Universitetai, nevyriausybinės organizacijos ir vyriausybės taip pat naudoja žiniatinklio įbrėžimą. Kai kurie išgauti duomenys yra svarbūs tam tikriems tikslams, kaip stebėti Žemės būklę, kurti robotų automobilius ir netgi intelektinės nuosavybės išradimams.

Kaip pradėti skaityti internete

Kadangi "dexi.io" sukūrė puikią lengvai naudojamą duomenų ištraukimo priemonę, galite pradėti išmokti naudotis įrankiu. Tai labai efektyvi duomenų apdorojimui, žiniatinklio nuskaitymui ir žiniatinklio įbrėžimui. Nors mašinoms reikia duomenų, dexi.io padeda apdoroti duomenis mašinoms.

Pradžia dabar

Pradėdami savo pirmąją žiniatinklio grandymo programą, turite naudoti terminus "išorinis duomenų apdorojimas" arba "duomenų tyrimas", kad išvengtumėte dviprasmybės. Jūs taip pat turite suskaidyti už savo algoritmą ir duomenis popieriuje. Svarbiausia, nes tai yra jūsų pirmas kartas, turėtumėte būti pasirengę žlugti, išmokti iš savo klaidų ir tobulėti. Kuo anksčiau pradėsite, tuo geriau.

Išbandykite nemokamai

Jūs galite užsiregistruoti ir išbandyti įrankį nemokamai. Paprasčiausiame pavyzdyje duomenų surinkimo robotas atlieka užduoties atlikimą, kuris užtruks kelias tūkstančius žmonių.

December 6, 2017