Back to Question Center
0

Ar galite parodyti man, kaip sėkmingai atlikti "Amazon", naudojant mano konkurentų paieškos duomenis?

1 answers:

Taip, tai yra tinkamas klausimas. Aš turiu galvoje, kad, kai naudojamas teisingai, "Amazon" paieškos duomenys apie artimiausią nišą ar kategorijos konkurentus gali tapti jūsų tiesiogine galutinės komercinės sėkmės schema ten. Aš asmeniškai manau, kad raktas į jūsų efektyviausius prekybos rezultatus visuomet gali būti rastas išmintingiausiuose populiariausiuose raktiniuose žodžiuose, kuriuos naudoja gyvi pirkėjai, kartu su išmaniu ir lanksčiu kainų strategija. Tai, kad visa užduotis gali tapti tik torto gabalėle - viskas, ko jums reikia, yra tinkamas įrankis tinkamiems konkurenciniams tyrimams atlikti ir galų gale tapti drąsia sėkme "Amazon", tik naudojant konkurentų paieškos duomenis. Taigi, atsižvelgiant į tai, kad sudėtingiausias dalykas yra surasti puikiai tinkantį sprendimą tarp šio tikrai didelio skaičiaus įvairių pasiūlymų, esančių internete - made in india tv company names. Štai kodėl aš ketinu parodyti jums savo geriausius programinės įrangos įrankius, kad būtų lengviau padaryti - ir konkurencinių raktinių žodžių tyrimų, ir geriausio kickstartinių galimybių paieškos galimybių, ir automatizuotų kainų nustatymo sprendimų, kurių reikia norint imtis savo nišą arba produkto kategorija.

Pereiti į dešinę nuo pat pradžių

Leiskite man pradėti "Amazon" žvalgybos galimybes su paieškos duomenimis apie šiuo metu labiausiai reikalaujamus produktus, ir karščiausi pasiūlymai rinkoje. Štai, kai JungleScout įrankis pradeda veikti! Ši programinė įranga yra žinoma kaip geriausias pasirinkimas duomenų valdymui atliekamiems moksliniams tyrimams, kurių reikia norint ieškoti patrauklių pardavėjų galimybių "Amazon", ieškant geriausio perspektyviausio produkto, kuris gali būti įtrauktas į jūsų dabartinius produktų sąrašus. Dar daugiau - jūs galite lengvai paversti šią labai sudėtingą užduotį, kad stebėtumėte pagrindinių jūsų sėkmingiausių oponentų metriką į sklandžią ir paprastą procedūrą, kuri veiktų beveik savarankiškai.

Laikykite geriausius optimizavimo praktiką ir geriausius raktinių žodžių sprendimus

Taikymo sritis yra dar viena protinga priemonė, padėsianti jums gauti didelį vaizdą apie "Amazon" paiešką, funkcinius duomenis populiariausiose populiariausiose raktažodžiuose, taip pat turbūt labiausiai vertingą įžvalgą čia, susijusius su atitinkamais raktiniais žodžiais ir ilgos paieškos paieškos frazėmis, kuriomis jūsų priešininkai jau yra reitinguojami. Dar daugiau - aš nustatė, kad taikymo sritis yra dar galingesnė, kai kalbama apie PPC kampanijų optimizavimą siekiant maksimalaus efektyvumo. Galų gale, šis įrankis man labai padėjo rizikos valdymui dėl gana patikimų ir tikslių duomenų apie mano pelno maržas, mėnesio pajamas, pardavimo greitį, grynąsias pajamas po FBA ir tt

Nauda iš labai konkurencingos automatizuotos kainos ir perskaičiavimo strategijos

Paskutinis elementas, kurį noriu šiandien parodyti, yra Keepa. Tai paprasta ir lengvai valdoma "Amazon" kainos stebėjimo priemonė. Tai švari ir aiški sąsaja yra beveik savaime suprantama. Tačiau leiskite man nurodyti pagrindines funkcijas, kurias pažadėjo Keepa kainų nustatymo programinė įranga - bent jau išsamumo dėlei. Be kitų, šis kainų stebėjimo įrankis gali padėti jums su interaktyviais istorijos grafikais, kurie pateikiami gerai suskirstytuose patogiu būdu, ir realiu laiku įspėjimus apie kainų kritimą / pakilimą ir prieinamumą, lengvą peržiūrą, kuri yra tiesiogiai prieinama per naršyklės išplėtimą, taip pat greitos peržiūros funkcija, kad galėtumėte pamatyti naujausius "Amazon" pasiūlymus ir palyginti kainas netrukus.

December 6, 2017