Back to Question Center
0

Ar galite padėti man dominuoti "Amazon" paieškoje, naudodamiesi geriausiu pardavėjo supratimu ir raktinių žodžių pasirinkimu?

1 answers:

Deja, nėra galutinio laimėjusio vadovo ar galimų veiksmų planų, kurie leistų ilgą laiką sėkmingai panaudoti produktų sąrašus, rodomus "Amazon" paieškoje kaip geriausio pardavėjo pasiūlymai. Svarbu tai, kad ten yra per daug įvairių elektroninės prekybos sėkmės elementų, pavyzdžiui, sąrašo ir kainų optimizavimo, laivybos ir atsiliepimų valdymo. Jau nekalbant apie tiekimą, reklamą, mokesčius, taip pat likusius kitus, dažniausiai pernelyg daug darbo reikalaujančius ar galbūt daug laiko reikalaujančius dalykus.

Kur rasti tinkamą dėmesį?

Taigi, turime galvoti apie tai - jūs negalėsite valdyti visko vieni. Tiesą sakant, visa tai yra tai, kad produktas pasiekia aukštą reitingą "Amazon" paieškoje, kiekvienas pardavėjas turi pagrindinį tikslą. Bet kaip gauti konkurencinį pranašumą ir imtis lyderio per tą perkrautą internetinę rinką? Laimei, yra daug naudingų įrankių ir internetinių platformų, kurias galima naudoti atviroje prieigoje arba per akimirksniu apmokamas paskyras ir ilgesnės trukmės prenumeratas - открыть небольшой. Nepaisant to, šiuo klausimu yra keletas įvairių variantų. Ir tai paverčia užduotį pasirinkti geriausiai tinkantį sprendimą į tikrai sunkų. Ir čia yra būtent tada, kai aš parodysiu jums keletą mano geriausių ir visada patikimų pagalbininkų, kurias aš naudoju savo sėkmės istorijai "Amazon" paieškoje, nes didžiausias pardavėjas nuolat žengia žingsniu į priekį nuo mano artimiausių nišų konkurentų. Taigi žemiau aš parodysiu jums keletą gerų įrankių ir naudingų patarimų, kaip padaryti viską lengviau, bent jau, kai kalbama apie "Amazon" kaip "pro" pardavimą.

Raktažodžiai gali būti jūsų stiprus konkurencinis pranašumas

Kiekvienas potencialiai laimingas mažmeninės prekybos projektas "Amazon" prasideda gerai optimizuotu produktų sąrašu. Tiesą sakant, tai pirmas ir tikriausiai pats svarbiausias dalykas, kurį reikia padaryti, jei norite pakilti į "Amazon" paieškos viršuje, kaip pagrindinį pardavėją savo nišoje ar produkto kategorijoje. Kiekvienas sąrašo optimizavimas (panašiai kaip ir pradinė SEO sąvoka) prasideda nuo kokybiško turinio ir tiksliniu raktažodžių tyrimu. Idealiu atveju jums turėtų būti užtikrinta vertinga konkurencinė įžvalga tuo pačiu metu. Taigi, prieš ką nors dar kartą, rekomenduoju išbandyti šį seną seną "Raktažodžių planavimo priemonę", kurią naudoja "Google". Šis įrankis padės iš pradžių suprasti, kokius raktinius žodžius ir nuorodų taškų frazes turėtumėte naudoti savo įrašo pavadinimui ir produkto aprašymui.

Rush in Amazon paieška ir tapti geriausiu pardavėju

Ir čia mes pagaliau pateksime į tašką. Aš turiu omenyje, kai turėsite didelį vaizdą apie konkrečiose jūsų nišose esančius raktinius žodžius, turėdami pagrįstą laimėjimo potencialą, atėjo laikas patikrinti kai kuriuos geriausius sėkmingus priešininkus galinčius rasti raktinius žodžius - ir pasinaudoti šia konkurencine įžvalga savo pačių naudai. Norėdami sužinoti efektyviausias raktinių žodžių galimybes, rekomenduoju pasirinkti vieną iš šių dviejų tikrai žudančių įrankių - apsvarstykite galimybę gauti tiek su "MerchantKeywords", tiek "KeywordInspector" - manau, kad jie yra labai naudingi, kad būtų galima įtraukti į sąrašą optimizavimą, kuris sukuria faktinius pardavimus. Ir dar kartą norėčiau pasakyti - tai tik jūsų pasirinkimas. Daugiausia dėl to, kad jų didžiulės apimties tarptautinėse duomenų bazėse šios priemonės gali greitai surasti populiariausius populiarius raktinius žodžius ir paieškos frazes, kurias naudoja gyvi pirkėjai, perka produktus "Amazon". Tuo pačiu metu "MerchantKeywords" ir "KeywordInspector" gali suteikti jums plačią informaciją apie raktinius žodžius ir praktinius pasiūlymus, kuriuos galite suimti ir paimti tiesiai iš artimiausių rinkos oponentų. Viskas! Padarykite dirbtinį intelektą, atlikdami visus sunkius darbus - ir jūs baigėte.

December 6, 2017