Back to Question Center
0

Ką galėčiau daryti su Amazon.com produktų sąrašais, kad galėtumėte vertinti pažangą?

1 answers:

Kalbant apie "Amazon.com" neprilygstamą piniginį pranašumą ir į sėkmingą švino priskyrimą ilgalaikei pažangai, slapta sėkmės formulė pateikiama tiesioginio kliento produktų paieškoje. Aš turiu omeny, kad likti prieš žaidimą "Amazon.com" , kurio reitingas bus matomas rinkos kopėčių viršuje - viskas, ko jums reikia, yra visiškai optimizuoti produktų sąrašus. Tačiau apgauti tai, kad turėdami viską, ką turėtumėte, turėtumėte žinoti, ką tiksliai ir kur konkrečiai daroma kiekvieną kartą, kai pateikiate bet kokį sąrašo koregavimą. Štai kaip jūs galite tai padaryti - naudokite šį trumpą vadovą, kad nuo pat pradžių tinkamai sufokusuotumėte, net nepraleidę net brangio laiko ar mažiausiai atsarginių pastangų - weicher t?ll meterware.

Amazonės optimizavimo sąrašas

Jei jau esate gerai žaisdami "Search Engine Optimization" (SEO), jūs turite tai padaryti kaip savaime suprantamą Aukščiausio lygio specialistai teigia, kad turinys visada yra karalius. Aš turiu galvoje, kad tikriausiai bet koks teksto turinys, kurį galite rasti internete, yra tai, kas paprastai sėkmingai optimizuoja norint geriau matyti internete. Ir kiekvienas tinkamai optimizuotas turinys, savo ruožtu, kyla iš protingo naudojimo ir tinkamo pagrindinių tikslinių raktinių žodžių pateikimo. Taigi, jei norite pamatyti gerai optimizuotus sąrašus "Amazon.com" ir savo reitingo pelną, gautą su sidabriniais šaukštais, išsamiai atlikite raktinių žodžių tyrimus.

Raktinių žodžių tyrimai

Taigi, turime susidurti su juo - turint gerai suformuotą raktinių žodžių parinkimą, itin svarbu, kad jūsų produktų sąrašai būtų rodomi Amazon.com gyvų pirkėjų paieškos viršuje. Štai kodėl norint paleisti labai naudingą raktinių žodžių tyrimą, praleidžiant per daug laiko, aš rekomenduoju naudoti vieną iš šių paieškos įrankių: "Google" raktinių žodžių planavimo priemonę (malonu pradėti nuo gerų senų klasikų, kurie ateina nemokamai ir su geromis perspektyvomis jūsų kitam "Pay-Per" -Klick kampaniją), taip pat "Merchant Words", AMZ Tracker, taikymo sritį ir KeywordTool.io (tiesiog pasirinkite pirmąją, kuri jums labiausiai patinka, nes kiekvienas nurodytas įrankis yra patikimas ir naudotas įrodymas )

Bet koks skirtumas?

Kodėl pirmiausia reikėtų pradėti naudoti "The Keyword Planner Tool" iš pasaulio paieškos giganto, o tada toliau naudoti kitą konkretesnį raktinių žodžių pagalbininką? Tiesiog todėl, kai kalbama apie Amazon.com ir jo reitingavimo algoritmas, ten iš tikrųjų yra du skirtingi raktinių žodžių tipai - pagrindiniai raktažodžiai ir paslėptos.

 • pirminiai raktiniai žodžiai
 • Paslėpti raktiniai žodžiai - nėra jokio aiškumo, kad tai gali būti aiškiai matoma, pavyzdžiui, produkto pavadinimuose, aprašymais, prekių ženklo taškais ir pan. Raktinių žodžių kategorija gyvena "Amazon" rinkos fone. Nors jie yra nematomi tiek tikriems pirkėjams, tiek paieškos sistemoms, paslėpti raktiniai žodžiai vis dar atlieka savo žodžius ir padeda jūsų produktų sąrašams vertinti gerai. Dažniausiai tai yra tipiniai sinonimai, įvairūs pavyzdžiai

.Taigi, tokia kategorija raktažodžių gali būti įtraukta, pavyzdžiui, į oficialius pavadinimus.

Anatomijos sąrašas "Amazon.com" - "D" Rivuokite savo reitingą

Kai jūsų pagrindinis pasirinktų raktinių žodžių rinkinys bus paruoštas, atėjo laikas įdėti viską į savo gaminio informacijos puslapį. Pagrindinė produkto puslapio, kurią mes ketiname optimizuoti, pagrindinė struktūra visada susideda iš to paties esminių elementų rinkinio. Atsižvelgiant į tai, kad jie turėtų būti prisotinami su pagrindiniais tiksliniais raktažodžiais - pirmiausia ir svarbiausia - čia jūsų tikslinis dėmesys reikalingas.

 • Skelbimo antraštė, apimanti pagrindinį pardavimo sandorio dalyką.
 • "Bullet Points", kuriame pateikiamas aiškus ir aiškus produkto aprašymas ir rekomendacijos.
 • Produkto aprašymas, kuris iš tikrųjų reiškia išsamesnę "Bullet Points" versiją.
 • Pagrindiniai atvaizdai, palaikantys kiekvieną produktą, kad būtų naudinga vaizdinė pasakojimas gyviems pirkėjams.

Optimizavimo patarimai Amazon.com Reitingų skatinimas

Pavadinimas

jūsų produktų sąrašo pavadinimas tikriausiai yra svarbiausia vieta ten, kur reikia įdėti kuo daugiau pirminių raktinių žodžių. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad niekada neturėtumėte pridėti produktų sąrašų su raktiniais žodžiais. Taigi, norėdami įsitikinti, kad jūsų produkto pavadinimas yra prasmingas, atlikite dvigubą patikrinimą, kad viskas veiktų pagal šiuos kriterijus:

 • Pagrindinius raktinius žodžius arčiau pradžiai mažinant svarbos laipsnį.
 • Produkto pavadinimo ilgis gali būti 200 simbolių..Taigi tik jums nuspręsti, kiek laiko tai bus.
 • Kiekviena pirmoji kiekvieno pavadinimo žodžio raidė visada turi būti didžiosiomis raidėmis.
 • Skaičiai turėtų būti parašyti skaitmenimis (pvz., 100 bus tik gerai, o vienas - ne visi).
 • Nors standartiniai duomenys apie siuntos matavimus paprastai pateikiami pagal nutylėjimą, gaminio dydis niekada neturėtų būti būtinas (žinoma, jei tai nėra tikrai svarbi ir nepakeičiama charakteristika).
 • Beveik tas pats sako apie spalvos patikslinimą - nereikia, kad jis būtų išvardytas visiems produktams, tik tiems daiktams.

Bullet Points

Jums gali būti jau žinoma apie tai, bet aš vis dar ketinu pateikti trumpą rekomendacijų sąrašą - bent siekiant išsamumo. Taigi, kai spustelėsite bet kokį produktų sąrašą šiame perkrautoje rinkoje, ir jūs pateksite tiesiai į tinklalapio skyrių su užrašais. Remiantis "Amazon.com" reitingavimo gairėmis, atkreipkite dėmesį į šias rekomendacijas, kai pasirenkate, kokios bullet taškai tinka jums geriausiai:

 • Kilimo punktų sąrašas turėtų būti sudarytas su naudingiausiu praktiniai duomenys ir nieko kito.
 • Visa kita apibūdinanti informacija turi būti tik vienintelė svarbiausia.
 • Trumpai, švariai ir glaustai nurodykite pagrindines produkto savybes ir naudą.

Produkto apibūdinimas ir vaizdai

Beveik viskas apie produkto aprašymą ir vaizdo optimizavimą savaime suprantama. Štai kodėl aš parodysiu jums tik trumpą santrauką apie dažniausiai pasitaikančias išvadas ir TURI turėčiau atkreipti dėmesį:

 • Produkto apibūdinimas - daug raktinių žodžių, jis skirtas Būk unikalus. Kreipdamiesi į pagrindinius klientų skausmo taškus, idealus produkto aprašymas turėtų apimti visus išsamiai ir išsamiai išvardytus duomenis.
 • Produktų vaizdai - vienintelis apribojimas yra tai, kad "Amazon" leidžia kiekvieną produktų sąrašą įtraukti į ne daugiau kaip devynias papildomas nuotraukas. Tikriausiai tai nieko nesvarbu, bet vis tiek rekomenduoju apsvarstyti ypač pakuotes, gyvenimo būdą, taip pat kasdienį naudojimąsi gaminių nuotraukomis - ir jūs baigėte.
December 6, 2017