Back to Question Center
0

Kas yra Amazonės bestseleriai?

1 answers:

"Amazon" yra didžiausia pasaulinė mažmeninės prekybos internetu platforma, kurioje kiekvieno produkto puslapis turi reitingą paieškos rezultatų puslapyje. "Amazon" naudoja įvairius reitingavimo algoritmus, kad nustatytų, kodėl tas ar tas produktas pateikiamas tam tikrame paieškos puslapyje. Vienas iš labiausiai žinomų "Amazon" reitingų algoritmų yra "Selling Rank" ("Bestseller Rank").

Šiame straipsnyje aptarsime, kaip veikia "Amazon" pardavimo rangas. Tai suteiks jums galimybę sukurti efektyvią rinkodaros kampaniją ir išstumti savo konkurentus - braun oral b 2000.

Prieš pereiname prie Amazonės bestselerio rango esmės, norėčiau atkreipti dėmesį į tai, kad "Amazon" neatskleidžia paslapties, kaip apskaičiuojamas "Bestseller Rank". Štai kodėl visa šioje trumpoje ataskaitoje pateikta informacija pagrįsta mano tyrimais ir patirtimi.

Kaip "Amazon" parduoda rankų darbą?

Kai naršote Amazonės produkto puslapį, galite stebėti "Produkto informacijos" skiltį. Šiame skyriuje rodomi Amazonės bestselerio reitingai. Šis reitingas atnaujinamas kas valandą ir yra susietas su paskutinių gaminio pardavimų skaičiumi, lyginant su kitais šios kategorijos produktais. "Amazon Bestsellers Rank" taip pat atsižvelgia į istorinius pardavimų duomenis ir įvairias elgesio veiksnius.

Apskritai, pirmasis rangas reiškia, kad produktas neseniai pardavė daugiau nei bet kuris kitas konkrečios kategorijos produktas.

Dažnai klaidinga nuomonė, kad "Amazon" pardavimų rangas grindžiamas pardavimais, bet ir peržiūrų ar įvertinimų skaičiumi ir kokybe. Tikrovėje atsižvelgiama tik į pardavimus (dabartinius ir naujausius). Štai kodėl nėra prasmės generuoti daugybę suklastotų ar mokamų atsiliepimų apie jūsų produkto puslapį, ypač po paskutinio "Amazon" algoritmo atnaujinimo, pagal kurį visi neginčijamai gauti atsiliepimai turėtų būti nedelsiant pašalinti. Taigi, mes galime pasakyti, kad Amazonės "Bestseller Rank" rodo, kaip tam tikras produktas neseniai pardavė, palyginti su kitais tos pačios kategorijos produktais.


Kitas paprastas mitas, kurį mes ketiname išsklaidyti, yra tas, kad produktai neturi tiesioginio poveikio pardavimų reitingui. Kaip minėjau anksčiau, "Amazon" atnaujina savo algoritmus kas valandą. Tačiau kartais tai gali užtrukti ilgiau nuo pardavimo padidėjimo iki geresnio reitingavimo. Paprastai šis laikas yra ne daugiau kaip 3 valandos. Visa tai yra skaičiuojant pardavimus, palyginti su kitais tos pačios kategorijos produktais.

Be to, verta paminėti, kad pardavimų padidėjimas nebūtinai reiškia geresnį reitingą. Tai tikriausiai yra vienas iš labiausiai prieštaringų klausimų apie "Amazon" reitingą. "Amazon" pardavimo rangas tiesiogiai priklauso nuo kitų kategorijoje esančių produktų. Tai reiškia, kad pardavimų padidėjimas nepakanka pagerinti jūsų reitingą. Labai padidėjęs pardavimų skaičius gali suteikti jums Bestseller Rank. Turėtumėte parduoti daugiau nei kiti mažmenininkai jūsų kategorijoje. Taigi, jei pastebėsite pardavimų padidėjimą savo nišoje ir didelę savo produktų paklausą, tai nereiškia, kad esate geriausias jūsų kategorijos pardavėjas. Tai taip pat gali parodyti, kad kai kurie jūsų konkurentai pradeda parduoti daugiau.

December 6, 2017