Back to Question Center
0

"Semalt": labiausiai naudingos svetainių šlifavimo priemonės ištraukti internetinius duomenis

1 answers:

Visi web scraper tool išgauti informaciją iš esamų interneto puslapių. Jie yra naudingi visiems, kurie bando surinkti reikalingus duomenis iš "World Wide Web". Ši programinė įranga automatiškai arba rankiniu būdu atranda naujus duomenis, gauna naujų ar esamų duomenų ir saugo ją prieigai. Pavyzdžiui, kai kurios "Web scraper" programos yra skirtos rinkti informaciją apie produktus iš "eBay" ir "Amazon" - video inteligente cctv. Jie padeda mums sužinoti apie tai, kas vyksta rinkoje.

Geriausi interneto šveitimo įrankiai:

Pažvelkime į geriausių interneto šaukšlių įrankių sąrašą internete:

Dexi.io: ​​

Dexi.io palaiko duomenų rinkimą iš daugybės svetainių ir nereikia atsisiųsti. Tai reiškia, kad jums tiesiog reikia atidaryti savo oficialią svetainę ir pradėti naudotis duomenų gavyba. Šis įrankis pateikiamas su naršykle veikiančia redaktoriumi, o duomenys gali būti išsaugoti "Google" diske ir "Box.net".

"Scrapinghub":

"Scrapinghub" yra galinga debesyje sukurta duomenų ištraukimo programa, kuri padeda kūrėjams ir programuotojams rasti vertingus duomenis. Šioje programoje naudojamas mažas proxy rotorius, vadinamas "Crawlera", kuris padeda nuskaityti daugybe saugomų svetainių..

ParseHub:

ParseHub buvo sukurtas siekiant nuskaityti vienesnes ir kelias svetaines su AJAX, "JavaScript", slapukais, peradresavimais ir seanso palaikymu arba be jo. Šis įrankis yra pasiekiamas tiek žiniatinklio programos formoje, tiek "Mac OS X", "Windows" ir "Linux" nemokamoje darbalaukio programoje.

"VisualScraper":

"VisualScraper" yra skirtas duomenų ir teksto ir vaizdų paversti; Ši programa gali būti naudojama informacijos rinkimui iš pagrindinių ir pažangių tinklalapių. Jūs galite lengvai rinkti, tvarkyti ir tvarkyti savo žiniatinklio duomenis naudodamiesi patogia sąsaja.

Spinn3r:

Spinn3r padeda indeksuoti turinį, panašų į "Google", ir išsaugo išgautus duomenis JSON bylose. Šis žiniatinklio žiūronas reguliariai nuskaitys jūsų svetaines ir suras naujinių iš įvairių šaltinių, kad gautų jums realaus laiko leidinius.

80legs:

80legs yra naudingas, galingas ir lankstus žiniatinklio tikrinimo ir duomenų gaviklio. Galite sukonfigūruoti šią programą pagal savo reikalavimus, nes ji iš karto gauna didžiulį duomenų kiekį.

Scraper:

Scraper yra garsus "Chrome" plėtinys su daugybe funkcijų. Be to, yra naudinga eksportuoti duomenis į "Google" diską ir yra naudinga tiek neprogramuotojams, tiek programuotojais. Šis nemokamas įrankis automatiškai generuos mažus "XPaths" jūsų URL.

OutWit Hub:

OutWit Hub yra nuostabus "Firefox" plėtinys su daugybe duomenų ištraukimo charakteristikų. Tai padeda supaprastinti žiniatinklio paiešką ir gali automatiškai naršyti tinklalapius, kas valandą saugome didelį duomenų kiekį.

Import.io:

Import.io siūlo formuoti konkrečias duomenų rinkinius, importuodamas informaciją iš tam tikrų tinklalapių ir eksportuodamas į CSV rinkmenas. Ši programa naudoja naujausias technologijas ir kasdien kaupia milijonus duomenų.

December 7, 2017