Back to Question Center
0

"Web Scraping Tools", kuri sutaupys Jūsų laiką duomenų gavyboje - "Semalt Tips"

1 answers:

Nesvarbu, ar jūs kuriate savo svetainę, Duomenų srautas į jūsų programą arba tiesiog norint ištraukti duomenis tyrimams, kai kurie garsūs žiniatinklio įbrėžimo įrankiai gali sutaupyti daug laiko ir gali mums tinkamai elgtis. Štai kodėl mes aptarėme keturias galingiausias ir naudingas žiniatinklio grandymo priemones, kurios tikrai padės sutaupyti laiko ir energijos.

1. Uipath:

"Uipath" specializuojasi kuriant įvairią automatizavimo programinę įrangą, tokią kaip ekrano įbrėžimai ir žiniatinklio ir stalinio kompiuterio šlifavimo įrankiai. "Uipath" interneto surinktuvas buvo idealus ir tobulas sprendimas neprogramuotojams ir ne koduotojams. Tai gali lengvai pralenkti bendrus žiniatinklio duomenų ištraukimo iššūkius, pvz - oakley jupiter squared fit., Puslapių naršymą, "flash" kasimo ir PDF failų ištrinimus. Jums tik reikia atidaryti savo duomenų surinkimo vedlį ir paryškinti informaciją, kurią norite išskleisti. Leisti šiam įrankiui atlikti savo funkciją per nustatytą laiką, o išvestis tikrai bus puikus. Netrukus gausite tinkamus CSV ir Excel dokumentus. Su šia programa galėsite automatizuoti formos pildymą ir navigaciją. Leiskite man čia pasakyti, kad jo nemokama versija yra su ribotomis funkcijomis, tačiau aukščiausio lygio versija yra šiek tiek brangi ir netinka asmeniniams tinklaraščių savininkams ar žiniatinklio valdytojams.

2. Import.io:

Importas.."io" siūlo nemokamą darbalaukio programą ir padeda nuskaityti duomenis iš daugybės tinklalapių. Ši paslauga apdoroja visus tinklalapius kaip galimus duomenų šaltinius ir sukuria API vartotojams. Jei jūsų pateiktas puslapis anksčiau buvo apdorotas, iškart gausite API. Priešingu atveju "Import.io" gali mus paskatinti per 20 minučių sukrautos matricos sujungimo ir ištraukimo pagalba. Ši paslauga yra nuostabi ir paprasta naudoti, ir jums nereikia jokių techninių įgūdžių. Tačiau "Import.io" negalima naršyti iš vieno tinklalapio į kitą naudojant vieną paspaudimą. Kartais jūsų ataskaitos gali užtrukti iki dviejų dienų.

3. Kimono:

"Kimono" yra garsus ir vienas iš geriausių žiniatinklio grandymo įrankių, kad sutaupytumėte laiko duomenų ištraukimui. Ši programa yra garsi tarp kūrėjų ir programuotojų, kurie nori suteikti savo produktus be jokių kodų. Tai padės sutaupyti laiko, nes galite pateikti teigiamus ir neigiamus šio įrankio mokymo pavyzdžius. Be to, API yra sukurtas jūsų pageidavimų tinklalapiams ir duomenys gali būti pažymėti bet kokia forma. "Kimono" veikia gana greitai ir puikiai tinka gauti duomenis apie akcijų rinkas ir naujienų kanalus. Deja, puslapių navigacijos nėra, todėl turėsime praleisti šiek tiek laiko treniruoti šį įrankį, kol jis ištrauks jūsų tikslius duomenis.

4. Ekrano grandiklis:

Ekrano grandiklis yra dar vienas galingas interneto grandiklis, skirtas daugeliui sudėtingų ir sudėtingų užduočių, tokių kaip navigacija, įvertinimas ir tikslūs duomenų ištraukimai. Ši programa reikalauja tam tikrų programavimo įgūdžių ir gali būti pradėta iškart. Be to, galite pridėti tarpinį serverį ir sukurti keletą minučių išgauti savo duomenų struktūrą. Šis įrankis veikia su JavaScript ir HTML. Taip pat galite pabandyti su "Citrix" platforma ir kitomis panašiomis platformomis. Vienintelis dalykas yra tai, kad tai yra brangi programa, ir jums gali prireikti gauti pagrindinių ar pažangių kodavimo įgūdžių, kad galėtumėte naudotis programa.

December 7, 2017