Back to Question Center
0

Nemokama vaizdų grandiklis - Semalt patarimai

1 answers:

Galbūt jau susidūrėte su keliais interneto įrankiais, internetas, tačiau vienas iš paprasčiausių įrankių, naudojamų šiam tikslui, yra "Saveallimages". Svarbiausia priežastis, kodėl turėtumėte naudoti šį įrankį, yra tai, kad jam nereikia jokių programavimo įgūdžių. Be to, tai yra visiškai nemokama!

Kaip tai veikia:

Jums nereikia spustelėti vaizdų vienas po kito, nes tai įprastas ir laiko švaistymo metodas. Pateiktame šablone turite įvesti URL arba nuorodą į svetainę, kurios nuotraukas ketinate įstrigti - fotografia cursos online. Tada spustelėkite bet kurį iš žemiau pateiktų mygtukų. Įrankis išsaugo visus reikalingus zip failus.

Yra keturi mygtukai žemiau ir jie skirti skirtingiems taupymo režimams. Jums reikia tik spustelėti labiausiai pageidaujamą variantą. Mygtukai yra atsitiktiniai, pilni, puslapiuoti ir agresyvi vaizdo taupymo režimai.

  • Atsitiktinis: Šis režimas išsaugo visus pagrindinius dabartinio puslapio vaizdus.
  • Visas: Šis režimas skirtas išsaugoti vaizdus iš miniatiūrų dabartiniame puslapyje.
  • Pagination: Šis režimas skirtas taupyti vaizdus tinklalapyje, turinčio puslapio nuorodą. Tačiau turėtumėte suprasti, kad šis režimas užtrunka santykinai ilgiau.
  • Agresyvus: Šis režimas išsaugo tiek daug vaizdų dabartiniame puslapyje ir susijusiuose puslapiuose.

Norėdami naudotis šia nemokama priemone, turite užsiregistruoti saveallimages.com..Yra dviejų rūšių narystė. Galite tapti nemokamu nariu ar premija. Iš tiesų patariama tapti nemokama nariu išbandyti įrankį prieš atnaujindami savo narystę.

Kaip nemokamas narys, galite išvalyti 25 paveikslėlius tik užklausai. Be to, vaizdai bus išsaugoti su ribotomis funkcijomis. Antra, vaizdai bus išsaugoti su kai kuriais vandenženkliais ir skelbimais.

Kita vertus, kaip papildomas narys, galite išvalyti iki 1500 vaizdų pagal užklausą. Vaizdai neturės jokių vandens ženklo funkcijų ir jokių skelbimų. Be to, tik aukščiausios klasės nariai gali naudoti tiek pagilinimo, tiek agresyvius taupymo režimus. Galite tapti premium nariu tik už 3 dolerius per mėnesį.

Šis įrankis gerai veikia įvairiose naršyklėse. Jis palaiko "Opera", "Safari", "Internet Explorer", "Edge", "Firefox" ir "Google Chrome". Be to, jis veikia "Android", "Windows" ir "iOS". Galite gauti tai "Google Play".

Tai taupo vaizdus, ​​kurių minimalus plotis yra 150 pikselių, o minimalus - 150 pikselių. Kaip ir visos programos, ji reguliariai atnaujinama, naudojant daugiau funkcijų.

Apibendrinant, funkcijos, kurios daro "Išsaugoti visus vaizdus" geriau nei dauguma interneto šaukštuoklių, yra šios:

• Tai labai lengva suprasti ir naudoti;

• Kadangi visi vaizdai viename tinklalapyje išsaugomi, tai taupo daug laiko;

• Net neprogramuotojai gali jį naudoti, nes jai nereikalingos programavimo žinios;

• Jums nereikia atsisiųsti ir įdiegti bet kokios programos;

• Jis palaiko visas naršykles ir mobiliąsias platformas;

• Svarbiausia, tai visiškai nemokama, išskyrus tuos atvejus, kai norite atnaujinti savo narystę.

December 7, 2017