Back to Question Center
0

Semalt paaiškina, kaip ištraukti duomenis iš HTML puslapių į PDF rinkmeną

1 answers:

Šiame straipsnyje mes priimame jus per procesą išgauti duomenis iš savo HTML puslapių ir išmokyti naudoti informaciją PDF failo sukūrimui. Pirmasis žingsnis - nustatyti programavimo priemones ir kalbą, kurią ketinate naudoti užduočiai. Tokiu atveju naudokite "Mojolicious" "Perl" sistemą.

Ši sistema primena Ruby on Rails, nors ji turi papildomų funkcijų, kurios gali viršyti jūsų lūkesčius. Mes nenaudosime šios sistemos norėdami sukurti naują svetainę, bet išgausime informaciją iš jau esančio puslapio. "Mojolicious" turi puikias funkcijas HTML puslapių surinkimui ir apdorojimui - salta salta per bambini usato. Tai užtruks beveik 30 sekundžių, kad įdiegtumėte šią programą jūsų kompiuteryje.

Metodika

Pirmas etapas: svarbu suprasti metodiką, kurią reikia naudoti rašydami paraiškas. Pirmajame etape jūs turėsite parašyti nedidelį ad hoc scenarijų, kai gausite bendrą idėją apie tai, ką norite padaryti, ir aiškiai suprasite savo galutinį tikslą. Atkreipkite dėmesį, kad šis linijinis kodas turi būti paprastas be jokių procedūrų ar paprogramių.

Antrasis etapas: dabar jūs turite aiškų supratimą apie tai, kokią kryptį reikia imtis ir kokias bibliotekas naudoti. Atėjo laikas "suskirstyti ir valdyti"! Jei turite sukaupę kodus, kurie logiškai atlieka tuos pačius dalykus, suskirstykite juos į paprogrames. Pogrupių kodavimo pranašumas yra tai, kad jūs galite atlikti keletą pakeitimų nepažeidžiant kitų kodų. Taip bus užtikrintas geresnis skaitomumas.

Trečioji pakopa. Šiame etape galite susisteminti savo kodus. Galite lengvai manipuliuoti kodais, gaudami atitinkamą patirtį. Dabar galite pereiti nuo procedūrinio kodavimo prie objektų orientuoto, ypač jei naudojate objektu orientuotą kalbą. Bet kuris asmuo, kuris naudoja funkcinį kalbos tipą, gali atskirti programas prie paketų ir / arba "sąsajų". Kodėl jūs turite naudoti šį požiūrį programuojant? Taip yra todėl, kad jums reikia "kvėpavimo vietos", ypač jei rašote sudėtingą programą.

Algoritmas

Po teorijos atėjo laikas pereiti prie dabartinės programos. Štai veiksmai, kuriuos reikia atlikti diegiant interneto skruberį:

  • Sukurkite straipsnių, kuriuos norite surinkti, URL;
  • Sukurkite savo sąrašą ir paimkite šiuos URL vienas po kito;
  • Ištraukite HTML elemento turinį;
  • Išsaugokite rezultatus HTML rinkmenoje;
  • Suderinkite pdf failą iš savo failų, kai visi esate pasiruošę;

Viskas taip paprasta, kaip ABC! Tiesiog atsisiųskite interneto skruberio programą ir būsite pasiruošę užduočiai.

December 7, 2017