Back to Question Center
0

Pradedančiųjų vadovas iš Semalt tinklalapyje išbrinkimas

1 answers:

Duomenys ir informacija žiniatinklyje didėja kiekvieną dieną. Šiuo metu dauguma žmonių naudoja "Google" kaip pirmąjį žinių šaltinį, nesvarbu, ar jie ieško atsiliepimų apie verslą, ar bando suprasti naują terminą.

Naudojant internete prieinamų duomenų kiekį, duomenų mokslininkai atveria daugybę galimybių. Deja, dauguma duomenų žiniatinklyje nėra lengvai prieinama. Jis pateikiamas nestruktūruotu formatu, nurodytu kaip HTML formatas, kuris nėra atsisiunčiamas. Todėl jis reikalauja duomenų mokslininko žinios ir kompetencijos, kad jis būtų naudojamas.

"Web scraping" yra HTML formatu esančių duomenų konvertavimas į struktūrizuotą formatą, kurį galima lengvai pasiekti ir naudoti. Tinkamam žiniatinklio naikinimui galima naudoti beveik visas programavimo kalbas. Tačiau šiame straipsnyje mes vartosime R kalbą.

Yra keli būdai, kuriais duomenis iš interneto galima nukopijuoti. Kai kurie iš populiariausių yra:

1. Žmogaus kopijavimas

Tai yra lėta, bet labai efektyvi duomenų iš interneto trynimo technika. Ši technika asmeniškai analizuoja duomenis, o tada kopijuoja ją į vietos saugyklą

( 19) 2. Teksto pavyzdžio atitikimas

Tai dar vienas paprastas, bet galingas būdas išgauti informaciją iš žiniatinklio. Tam reikia naudoti programavimo kalbų įprastines išraiškas

. 3. API sąsaja

Daug svetainių, tokių kaip "Twitter", "Facebook", "LinkedIn" ir tt, suteikia valstybinėms arba privačioms API, kurios gali būti vadomos naudojant standartinius kodus, norint gauti duomenis nustatytu formatu.

4. DOM parsingas

Atkreipkite dėmesį, kad kai kurios programos gali gauti dinaminį turinį, sukurtą kliento pusės scenarijus. Galima parsiųsti puslapius į DOM medį, kuris remiasi programomis, kurias galite naudoti tam tikroms šių puslapių dalims.

)

Prieš pradedant žiniatinklio įbrėžimą R, turite turėti pagrindinių žinių apie R. Jei esate pradedantysis, yra daug puikių šaltinių, kurie gali padėti. Be to, jūs turite turėti žinių apie HTML ir CSS. Tačiau kadangi dauguma duomenų mokslininkų nėra labai patikimi su techninėmis HTML ir CSS žiniomis, galite naudoti atvirą programinę įrangą, tokią kaip "Selector gadget".

Pvz., Jei jūs perbraukiate duomenis IMDB svetainėje 100 populiariausių filmų, išleistų per tam tikrą laikotarpį, turite išvalyti šiuos duomenis iš svetainės: aprašymas, vykdymo laikas, žanras, įvertinimas, balsai , bruto darbo užmokestis, direktorius ir dauguma. Kai išmesite duomenis, galite jį analizuoti įvairiais būdais. Pavyzdžiui, galite sukurti daug įdomių vizualizacijų Source . Dabar, kai turite bendrą idėją apie tai, kokie yra duomenų nuskaitymo būdai, galite apsispręsti apie tai!

December 7, 2017