Back to Question Center
0

Semalt: koks yra pats efektyviausias būdas ištrinti turinį iš svetainės?

1 answers:

Duomenų ištraukimas - tai turinio iš svetainių ištraukimas naudojant specialias programas. Nors duomenų surinkimas skamba kaip techninis terminas, jis gali būti lengvai atliekamas naudingu įrankiu ar taikymu.

Šios priemonės yra naudojamos norint gauti reikiamus duomenis iš konkrečių tinklalapių kuo greičiau, kaip tai įmanoma. Jūsų mašina atliks savo darbą greičiau ir geriau, nes kompiuteriai gali atpažinti vienas kitą per kelias minutes, nesvarbu, kokia yra jų duomenų bazių.

Ar kada nors reikėjo atnaujinti svetainę neprarandant turinio? Jūsų geriausias pasirinkimas yra išvalyti visą turinį ir išsaugoti jį tam tikrame aplanke. Galbūt viskas, ko jums reikia - tai programa arba programinė įranga, kuri užima svetainės URL, išgaruoja visą turinį ir išsaugo iš anksto nustatytą aplanką - de paye.

Čia yra įrankių sąrašas, kurį galite bandyti rasti tą, kuris atitiks visus jūsų poreikius:

1. HTTrack

Tai yra offline naršyklės programa, kuri gali ištraukti svetaines. Galite sukonfigūruoti taip, kaip jums reikia išmesti svetainę ir išlaikyti jos turinį. Svarbu pažymėti, kad "HTTrack" negali išskaidyti PHP, nes jis yra serverio kodas. Tačiau jis gali susidoroti su vaizdais, HTML ir "JavaScript".

2. Naudokite "Išsaugoti kaip"

Galite naudoti bet kurios svetainės puslapio parinktį "Išsaugoti kaip". Tai išsaugos puslapius beveik visuose žiniasklaidos turinio puslapiuose. "Firefox" naršyklėje eikite į "Tool", tada pasirinkite "Page Info" ir spustelėkite "Media"..Čia bus pateiktas visų laikmenų, kuriuos galite atsisiųsti, sąrašas. Turite tai patikrinti ir pasirinkti tuos, kuriuos norite išgauti.

3. GNU Wget

Galite naudoti GNU Wget, kad patrauktų visą svetainę akimirksniu. Tačiau šis įrankis turi nedidelį trūkumą. Jis negali išvalyti CSS failų. Be to, jis gali susidoroti su bet kuria kita byla. Jis atsisiųsti failus naudojant FTP, HTTP ir HTTPS.

4. Paprasta HTML DOM Parser

HTML DOM Parseris yra dar vienas veiksmingas grandymo įrankis, kuris gali padėti jums ištrinti visą turinį iš jūsų svetainės. Ji turi keletą artimų trečiųjų šalių alternatyvų, pvz., "FluentDom", "QueryPath", "Zend_Dom" ir "phpQuery", kuriuose naudojamas DOM, o ne "String Parsing".

5. Scrapy

Ši sistema gali būti naudojama išbrinkant visą jūsų svetainės turinį. Turėkite omenyje, kad turinio pašalinimas nėra jo vienintelė funkcija, nes ji gali būti naudojama automatiniam bandymui, stebėjimui, duomenų surinkimui ir žiniatinklio nuskaitymui.

6. Naudokite žemiau pateiktą komandą, kad ištrintumėte savo svetainės turinį, prieš jį ištraukdami:

file_put_contents ('/ some / directory / scrape_content.html', file_get_contents ('https://google.com'));

Išvada

Turėtumėte išbandyti kiekvieną iš aukščiau išvardintų galimybių, nes visi turi stipriąsias ir silpnąsias puses. Tačiau, jei jums reikia nuskaityti daugybę svetainių, geriau kreiptis į žiniatinklio įbrėžimo specialistus, nes šie įrankiai gali nebeveikti tokiais kiekiais.

December 7, 2017