Back to Question Center
0

Kai kurie įdomūs klausimai žiniatinklio įbrėžime, kurį atliko "Semalt Expert"

1 answers:

Pastaraisiais metais XBMC paramos komanda pastebėjo, kad ištikimas klientai automatiškai tvarko žiniasklaidą ir duomenų bazes. Norėdami būti nuoširdžiam, XBMC neturi jokių problemų su programomis, kurias naudojate savo žiniasklaidos ir filmų duomenų bazei laikyti. Jūsų informacija automatiškai sudaro galimybę organizuoti filmų duomenų bazes - XMBC dominuojanti rinkodaros pramonės funkcija.

Pradedantiesiems svetainės grandiklis yra automatinis scenarijus, kuris išskleidžia duomenis apie jūsų žiniasklaidos ir vaizdo įrašų parinktis iš mėgstamiausių ir reikšmingų svetainių, o vėliau siunčia informacija XBMC - vps windows debian. Lojaliems vartotojams, kurie dar nepastebėjo, "XBMC" sudaro įmontuota interneto skreperis, kuriame renkami metaduomenų ir filmų viršeliai, atitinkantys jūsų poreikius.

Reguliariai XBMC patikslina ir atnaujina integruotą interneto skreperius, kad būtų galima maksimaliai ištikimai aptarnauti klientus. Jei kyla poreikis, XBMC taip pat pridėjo naujų funkcijų, kad padėtų filmų entuziastams greitai nustatyti fanų meną ir dangas. Norėdami atnaujinti savo integruotą svetainės scraper versiją ir savo duomenų bazę, eikite į "Nustatyti turinį" parinktį ir sutinkate su naujais terminais ir nuostatomis.

Kaip eksportuoti savo filmų bibliotekas į nfo failus

Daugybė lojalių naudotojų naudojo NFO vadovus, kad tvarkytų žiniasklaidos nuostatas. Ar dirbate kurdami atsarginę savo vaizdo ir metaduomenų aprašą? XBMC visiškai palaiko šią galimybę.

Norėdami eksportuoti savo mėgstamas bibliotekas į nfo failus, spustelėkite" Eksportuoti vaizdo įrašų biblioteką ", esančią" Vaizdo įrašų nustatymuose ".

Prisidėkite prie XBMC duomenų bazių

XBMC yra internetinė bendruomenė, apimanti potencialias ir (arba) potencialias ir "XBMC" duomenų bazė dirba skatinant naudotojus prisidėti prie savo mėgstamų filmų apžvalgų, vaizdų ir kasdieninių pasirodymų. Šiuo metu XBMC portalas yra sudarytas iš daugybės turtų straipsnių ir apžvalgos, nes lojalūs klientai.

"XBMC" sudaro patogus internetinis pagalbinis personalas, teikiantis patarimų interneto dienoraščių ir galutiniams vartotojams paslaugas. Tačiau galite padėti išsaugoti XBMC interneto svetainių skrepiukus, jei turite

Taip pat galite padėti išspręsti šią problemą.

Jūs taip pat galite padėti išspręsti šią problemą. naudojant vadovėlius apie XBMC Wiki ir svetainės skreperių redaktorių. Patyrę naudotojai, norėdami sukurti nuostabius ekrano vaizdus naudodami svetainės grandiklį, yra lengva užduotis. Tačiau patirtis gali būti šiek tiek drąsu pradedantiesiems. Padėkite savo patirtį ir vadovėlius, kad sutaupytumėte pradedančiuosius savo internetinėje veikloje.

Interneto grandinėlės vaidina svarbų vaidmenį padėdamas tinklaraštininkams ir filmų entuziastams patenkinti pageidaujamas bibliotekas. Scrapers leidžia entuziastai pereiti prie turimų žiniasklaidos priemonių ir filmų bibliotekų, nesklandant. Neleiskite duomenų valdymui nuvilkti savo internetinio projekto. Galite naudoti svetainių skreperius, norėdami gauti duomenų, kurie atitiks jūsų kliento poreikius ir specifikacijas. Taip pat galite naudoti XBMC galingiausias funkcijas, kad galėtumėte tvarkyti ir tvarkyti programų duomenų bazę.

December 7, 2017