Back to Question Center
0

Jsoup: Java HTML Scrapper - Semalt apžvalga

1 answers:

jsoup yra Java saugykla, kuri vykdo HTML. Jame yra veiksmingas ir efektyvus API, kuris renka, analizuoja ir tvarko duomenis naudodamas reikalaujamus DOM, CSS ir jQuery metodus.

"jsoup" programuotojai ir interneto dizaineriai gali kurti dokumentus iš interneto šaltinių failų, netvarkydami šaltinio failų struktūros - native union logo. Atsisiuntę failus, jsoup vartotojai gali perkonfigūruoti arba pertvarkyti visus struktūros elementus arba elementų komponentus, pridedant ar modifikuodami elementus arba turinį arba abu.

Šis įrankis yra sukonstruotas taip, kad užtikrintų lanksčią ir standartinę programavimo sąsają vartotojams, kurie naudojasi daugybe interneto aplinkos ir programų. Tai suteikia vartotojui reikalingą prieigą prie jų išvestinių pakeitimų, ištrynimo ar pridėjimo komponentų.

"jsoup" gali dekoduoti ir suskaidyti duomenis į mažesnes sudedamąsias dalis, kad būtų paprasčiau versti į kitus formatus. Įvesties duomenys išgaunami algoritminės progresijos forma, kurią sudaro instrukcijų kodas, įterptas į surinkimo ar išvedimo medį. Jis yra sukurtas siekiant suprasti ir integruoti HTML komponentus, tokius, kad jie galėtų gauti failo sudedamąsias dalis tokiu lankstumu, priklausomai nuo kodavimo struktūros. Kaip tai daro? Jis nuskaito ir įbrandžia visą tinklalapį prieigai ir modeliui, skirtui užfiksuoti duomenis. Jei duomenų išvedimas yra įmanomas, jis tęsis:

Navigavimas ir analizavimas , analizuojamas medis iš jo aukščiausio lygio per konfigūracijos struktūrą iki žemiausio lygio, atsižvelgiant į kiekvieną duomenų komponentą. Šis metodas vadinamas viršaus žemyn esančiu analizavimo metodu

Išmontuoti duomenis iš žemiausio struktūros lygio, analizuojant kiekvieną duomenų komponentą, per tarpines kompozicijas į analizės viršuje arba išvedimo medį.

jsoup yra efektyvus sprendimas, kuris dėl sudėtingų operacijų atliekamas per daugybę sudėtingų operacijų per pastaruosius keletą sekundžių. Paprastai procesas apima tris pagrindinius etapus iš

: 1. Išgaunamų simbolių ir duomenų suskaidymas į mažesnius paprastesnius paketus ir šių simbolių ir duomenų bitų analizę, kad būtų sukurta.

2. Vertimas, kuris gali būti skaitomas ir sukonfigūruotas mašinine kalba, kuris gali pateikti duomenų elementus pagal pageidavimą ir gali būti naudojamas gaminti

3. Elektroninė išraiškos, kurios sudaro tam tikros informacijos, kuri reikalinga konfigūravimui, vertei ir tinkamumui vartotojui.

jsoup yra suderinamas su dideliu HTML rinkmenų, kalbos sąsajos, programų ir dokumentų stiliaus struktūra, įskaitant "WhatWG" HTML5 reikalavimus. Jie vienodai gali išspręsti HTML struktūras to paties dokumento objektų modelio kaip žiniatinklio programinės įrangos, naudojamos duomenims ir informacijos šaltiniams, naršymui ir pateikimui World Wide Web.

jsoup turi galimybę:

  • išvalyti ir analizuoti HTML iš URL, failo ar eilutės
  • surasti ir išgauti duomenis naudodami DOM perėjimą arba CSS selektorius
  • sustiprinti HTML elementus, atributus ir tekstą
  • ištrinti naudotojui pateiktą turinį saugiu baltuoju sąrašu, siekiant užkirsti kelią XSS atakoms
  • pateikia tvarkingą HTML

Programinė įranga yra sukurta siekiant išspręsti visų tipų HTML nepriklausomai nuo konfigūracijos: nuo senovės ir patvirtinimo iki netinkamos žymų srities: jsoup sukurs pageidaujamą parse struktūrą.

December 7, 2017