Back to Question Center
0

Kas yra žiniatinklio apkarpymas? "Semalt" ekspertas paaiškina

1 answers:

"Web scraping" - tai daugybinių duomenų ištraukimas iš kitų tinklalapių. Tai tarsi žiniatinklio tyrimas ir rasti duomenys gali būti automatiškai išsaugomi vietiniame kompiuterio faile. Šiandien žmonės gali sutaupyti visus surinktus duomenis savo kompiuteryje tik vienu mygtuko paspaudimu - comprar dominios de google. Daugelis įmonių, taip pat asmenys, naudoja tokį metodą dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, vardų ar produktų sąrašų. Tačiau jie turi būti atsargūs, kad nebūtų iš naujo paskelbti ar perparduoti tų pačių tekstų, nes tai nėra teisėtas veiksmas.Web scraping pavyzdžiai

Šiandien daugelis vadovų bando rasti numerį naudingų dalykų internete. Pavyzdžiui, naudodamas žiniatinklio įbrėžimą, pardavimų vadybininkas gali rasti vertingų klientų, kurie atliks savo darbą. Tai labai efektyvus būdas. Vietoj to, kad bandyti kopijuoti visus duomenis, pvz., Vardų sąrašus ir kontaktinę informaciją, vadovai ir komandos vadovai gali naudoti žiniatinklio įbrėžimo robotą, kad surinktų visus reikalingus duomenis į savo kompiuterį. Jie netgi gali rinkti tam tikrus URL, kurie gali padėti jiems rasti konkrečią informaciją..

Finansinės pramonės šakos ir Web scraping

"Fintech Industries" daug naudoja "web scraping", kad surastų visą reikiamą informaciją. Naudodamiesi žiniatinklio įbrėžimu, finansų įstaiga stengiasi gauti daugiau pelno be jokių pavojų, ir vienintelis būdas tai padaryti yra žinoti daugiau nei kiti, bandantys daryti tą patį. Kuo daugiau duomenų surinks finansų įstaiga, tuo pelningiau bus. Vienas iš sėkmingiausių būdų verslininkams, kurie nori būti pelningi, yra užsiprenumeruoti paslaugas "Bloomberg", gauti prieigą prie visų pagrindinių duomenų ir būti geresniais nei jų konkurentai. Tai iš esmės yra tai, kodėl daugelis didžiųjų verslų ruošiasi žiniatinklio įbrėžimu; jie ieško geriausių duomenų, kad padarytų mažiau klaidų ir galėtų maksimaliai padidinti savo pelną.

Web scraping leidžia žmonėms atlikti tyrimus apskritai

Web scraping taip pat gali padėti daugeliui kitų žmonių, kaip mokslininkų ar institucijų, pavyzdžiui, universitetų ir vyriausybių atlikti savo tyrimus ir surinkti visus reikiamus duomenis reikia Pvz., Daugelis mokslininkų gali rasti tikrai puikios informacijos, kad galėtų atlikti "tvirtą" jų tyrimo atvejį.

Kaip žmonės gali pradėti naudotis "Web Scraping"?

Įvairių duomenų rinkimas iš svetainių gali būti sudėtinga užduotis. Žmonės, kurie tiesiog pradeda naudoti žiniatinklį, turi naudoti veiksmingą žiniatinklio įbrėžimo programą, pvz., Dexi.io. Ši naršyklės priemonė suteikia vartotojams galimybę rinkti visus reikiamus duomenis realiuoju laiku, taip pat suteikia galimybę išsaugoti surinktą informaciją tiesiai į "Box.net" ir "Google" diską.

Web scraping yra labai efektyvus ir paprastas įrankis. Tai suteikia žmonėms galimybę laiku išgauti visus reikalingus duomenis.

December 7, 2017