Back to Question Center
0

Semalt: Kaip naudotis "Python", kad ištrinti svetainę?

1 answers:

Duomenys atlieka svarbų vaidmenį atliekant tyrimus, ar ne? Tai gali paskatinti naują požiūrį į dalykus ir plėtoti kitas įžvalgas. Labiausiai gaila, kad jūsų ieškomi duomenys paprastai nėra lengvai prieinami. Jį galite rasti internete, bet ji gali būti ne parsisiųsti. Tokiu atveju galite naudoti žiniatinklio grandymo techniką, kad galėtumėte programuoti ir rinkti reikalingus duomenis.

Yra keletas įbrėžimo būdų ir programavimo kalbų, kurios gali padėti per šį procesą. Šis straipsnis padės jums, kaip naudoti "python" kalbą, norint atsisakyti svetainės. Jūs gausite daugybę įžvalgų apie tinklalapių veikimą - computer expert near me. Jūs taip pat sužinosite, kaip kūrėjai kuria duomenis bet kurioje svetainėje.

Geriausias atskaitos taškas yra atsisiųsti ir įdiegti "Anaconda Python" paskirstymą jūsų skaičiavimo mašinoje. Taip pat galite pasižiūrėti apie šios programavimo kalbos pagrindus. Geriausia vieta užsiregistruoti galėtų būti Codecademy, ypač jei jūs neturite idėjos šioje srityje.

Šiame vadove bus naudojama Polk Country dabartinė sąrašo svetainė kaliniams. Mes jus supažindinsime, kaip naudoti "Python" scenarijų, norėdami išgauti kalinių sąrašą ir gauti tam tikrų duomenų apie gyvenamąją vietą ir rasę kiekvienam kalinamam asmeniui. Visas scenarijus, kurį mes jus perimsime, saugomas ir atidarytas "GitHub"..Tai viena iš populiariausių internetinių platformų, leidžiančių dalintis kompiuteriniais kodais. Kodai turi ilgą komentarų sąrašą, kuris gali jums labai padėti.

Išbrėždamas bet kokią svetainę, pirmasis ieškomasis įrankis yra žiniatinklio naršyklė. Dauguma naršyklių suteiks vartotojams HTML tikrinimo įrankius, kurie padeda pakelti variklio skylių liuką ir suprasti puslapio struktūrą. Prieiga prie kiekvieno įrankio skiriasi nuo vienos naršyklės prie kitos. Tačiau pagrindinis elementas yra "peržiūros puslapio šaltinis, kurį galite gauti dešiniuoju pelės klavišu spustelėdami puslapį tiesiogiai.

Kai žiūrite puslapio HTML šaltinį, patartina tiksliai išvardyti informaciją apie nuorodas į kalinius lentelių eilutėse. Kitas žingsnis - parašyti scenarijų, kurį ketiname panaudoti, norint išgauti šią informaciją. Du "Python" paketai, kuriuos ketiname panaudoti sunkiojo kėlimo procese, yra "Gražios sriuba" ir "prašymai". Įsitikinkite, kad įdiegėte juos prieš pradėdami paleisti kodą.

Web scraping scenarijus atliks tris dalykus. Tai apima pakrovimą sąrašo puslapius ir nuorodų į išsamią informaciją puslapių surinkimą, kiekvieno duomenų puslapio įkėlimą ir duomenų ištraukimą bei spausdintų išgautus duomenis, priklausomai nuo to, kaip jie buvo filtruojami, kaip gyvenamosios vietos ir lenktynių miestas. Kai tik jūs tai suprasite, kitas žingsnis yra pradėti kodavimo procesą, naudojant "Gražios sriubą" ir "prašymus".

Pirma, logiškai įkelkite įkalinimo sąrašo puslapį, naudodamiesi request.get URL, tada naudokite gražią sriubą, kad ją užkimptumėte. Po to mes ištraukiame nuorodą į išsamią informaciją, sukdami per kiekvieną eilutę. Išnagrinėjus kalinių duomenis, kitas žingsnis yra ištraukti žodyną iš lyties, amžiaus, rasės, užsakymo laiko ir pavadinimo verčių. Kiekvienas kalinys pateiks jo žodyną, o visi žodynai bus pridedami prie kalinių sąrašo. Galiausiai, kilpa per lenktynes ​​ir miesto vertes, kol galiausiai atspausdinsite savo sąrašą.

December 7, 2017
Semalt: Kaip naudotis "Python", kad ištrinti svetainę?
Reply