Back to Question Center
0

Žiniatinklio ekrano šlifavimas: naudingi patarimai iš Semalt

1 answers:

Šiandien duomenys gali tapti jūsų svarbiausiu turtu. Kaip tokia, niekada nėra tikslinga leisti jam paslysti į savo konkurentų rankas. Tačiau kartais tai gali būti sunku užkirsti kelią dėl ekrano įbrėžimų. Tai yra metodas, kuris daugelį metų buvo naudojamas duomenims iš interneto puslapių išgauti.

Šis metodas įmonėms du svarbias problemas. Visų pirma, duomenys gali būti naudojami norint įgyti pranašumą prieš verslą, galbūt sumažindami kainas, taip pat gaunant informaciją apie produktus - computer rental rates. Be to, jei tai daroma nuolat, ši technika taip pat gali sumažinti interneto svetainės našumą.

Apskritai, ekrano įbrėžimas yra idėja, kuri buvo sukurta ankstyvais terminalo emuliavimo programomis prieš keletą dešimtmečių. Tai programinė technika, ištraukianti informaciją iš ekranų, kurie yra skirti žmonėms peržiūrėti. Programa apsimeta, kad ji yra žmogus, skaito duomenis, renkasi vertingą informaciją ir ją tvarko saugojimui.

Technika labai išaugo per metus, ypač išradę internetinius skaitytuvus..Jis vystėsi dar toliau, plėtojant e-mažmeninės prekybos ekraną, pvz., Kainų palyginimo svetaines. Šios svetainės naudoja programas, kurios reguliariai lankosi populiarioje elektroninėje parduotuvėje, kad gautų naujausias kainas, taip pat tam tikro produkto ar paslaugos prieinamumą. Tada šie duomenys saugomi duomenų bazėje ir naudojami lyginamojoje apžvalgoje apie el. Mažmeninės prekybos kraštovaizdį.

Konkurencinis ekrano surinkimas turi įvairią neigiamą įtaką įmonės IT sistemoms, nes tai tik dar vienas nepageidaujamo srauto pavyzdys. Naujausi tyrimai parodė, kad ne mažiau kaip 61% viso srauto gauna robotai. Šie robotai sunaudoja gyvybiškai svarbius išteklius, taip pat pralaidumą, skirtą tikriems interneto vartotojams, dėl kurių gali padidėti realių klientų latentinis greitis.

Ekrano išsiurbimas jau ilgą laiką vyksta. Vis dėlto tik neseniai, kai šio elgesio aukos pradeda reaguoti. Kai kurie teigė, kad nesąžininga verslo praktika ir autorių teisių pažeidimas, priešingai, įmonės, kurios atlieka kopijavimą, gina save, reikalaudamos informacijos laisvės.

Daug svetainių savininkų pasinaudojo rašmenų naudojimo taisyklėmis savo tinklalapiuose, kurie draudžia agresyvią įbrėžimą. Deja, jie negali įgyvendinti šios politikos, todėl neatrodo, kad problema greitai pasitrauks.

Prieš keletą metų "eBay" pristatė API, leidžiančio geriems grandikliniams pasiekti jūsų duomenis. Tačiau tai nekliudo piktnaudžiauti informacija, kuri bus naudojama konkurenciniam pranašumui. Vienintelė tikra gynyba gali būti gauta naudojant technologijas, kurios gali užblokuoti ne svetainės lankytojus. Tai leidžia realiems vartotojams pasiekti jūsų svetainę, tuo metu blokuojant skaitytuvus nuo žalos.

Kiti veiksmingi būdai, kaip galima išvengti ekrano grandymo, yra tokie būdai kaip IP reputacijos žvalgyba, suklastotas IP šaltinio aptikimas, užklausų ir atsakymų elgsenos analizė, realaus laiko grėsmės lygio įvertinimas ir geografinė padėtis vykdymas.

December 7, 2017
Žiniatinklio ekrano šlifavimas: naudingi patarimai iš Semalt
Reply