Back to Question Center
0

Kaip padaryti savo produktą vienu iš "TOP" ieškotų "Amazon"?

1 answers:

Ar kada nors įdomu, kokie yra pagrindiniai trys veiksniai, kurie pirmiausia veikia jūsų "Amazon"? Yra aktualumas, konversijų rodiklis ir produkto autorizacija. Šis straipsnis skirtas šių pirminių reitingavimo veiksnių tobulinimo būdams. Mes aptarsime, kaip padidinti produkto puslapio aktualumą, kaip padidinti "Amazon" produktų konversijų rodiklį ir kaip pagerinti prekės ženklo valdymą.

Būdai, kaip jūsų produktus ieškoti TOP paieškoje Amazone

Padidinkite produkto puslapio tinkamumą

"Amazon" rūpinasi ieškovų patirtimi ir stengiasi suteikti jiems labiausiai atitinkančią jų paieškos rezultatų užklausas. Tai yra vienas iš pagrindinių elementų, kurie turi įtakos jūsų sąrašo reitingui Amazon SERP. Štai kodėl jums reikia skirti daug dėmesio jūsų sąrašo optimizavimui, atsižvelgiant į šiuos aspektus:

  • Antraštė

Pavadinimas yra pirmas dalykas, kurį Amazonės ieškotojai gali stebėti paieškos rezultatų puslapyje. Jūs tikriausiai matėte ilgas ir nenuskaitomas antraštes "Amazon", turėdami daugybę detalių ir savybių - купить точку доступа wi fi. Patikėkite tai ar ne, tokie titulai Amazonės lygyje aukštesni negu trumpi ir tikslūs pavadinimai. Čia turėtumėte daugiau rūpintis, kaip "Amazon" priims jūsų vardą, negu jūsų potencialūs klientai. Galite užpildyti savo pavadinimą su kuo daugiau paieškos terminų, tuo geriau ir kuo daugiau. Tokiu būdu padarysite savo pavadinimą apibūdinančiu ir pritraukite tiek "Amazon" tikrintojų, tiek ieškotojų.

  • Šūksniai

Šis skyrius skirtas klientams pateikti visą galimą informaciją apie produktą. Turėtumėte užpildyti visus apibūdinančius skyrius, kad galėtumėte atsakyti į visus galimus klausimus, kuriuos jūsų potencialūs klientai gali paklausti. Be to, pagrįstai ten galite pridėti savo taikomus raktinius žodžius.

  • Aprašymas

Produkto aprašymas yra vadinamoji anksčiau paminėtos funkcijos pratęsimas. Amazonės paieškos rezultatų TOP

  • Prekinis ženklas ir gamintojas

As taisyklė, vartotojai dažniau spustelėja firminius paieškos rezultatus dažniau nei atskirose mažmenininkų pasiūlymuose. Be to, atminkite, kad kai kurie vartotojai konkrečių firminių produktų ieško pagal gamintojo numerį. Kad nebūtų prarasti potencialaus kliento, turite pridėti šią

  • Specifikacijos

Specifikacijos yra dar viena svarbi Amazonės sąrašo skiltis. Ji skiriasi nuo produkto funkcijų. Čia turėtumėte nurodyti techninę ir fizinę informaciją apie savo daiktus , fi, dydis, svoris, spalva, gamybos data, techninės specifikacijos ir kt.

  • Kategorijos ir subkategorijos

"Amazon" paieškos rezultatai pateikiami pagal kategorijų diapazoną. Štai kodėl jums reikia pridėti savo gaminį į atitinkamas kategorijas ir subkategorijas. Tai padidins jūsų galimybes būti matomiems jūsų potencialiems klientams ir padidinti pardavimus.

  • Paieškos terminas

"Amazon" teikia internetinius prekybininkus, kuriuose yra ne mažiau kaip penki paieškos laukų laukai. Jums reikia pasinaudoti kiekvienu iš jų, įdomu, kad yra labiausiai tinkami ir tikslūs paieškos terminai. Tačiau reikia vengti tokių klaidų - kartojančių žodžių, sinonimų ar alternatyvių rašybos.

December 7, 2017
Kaip padaryti savo produktą vienu iš "TOP" ieškotų "Amazon"?
Reply