Back to Question Center
0

Kaip dominuoti "Amazon" paieškos rezultatuose?

1 answers:

"Amazon" paieškos rezultatų dominavimas yra vienas didžiausių mažmenininkų internete svajonių. Pirmojo puslapio reitingas gali nustatyti, ar pasiekėme 30 + vienetų per dieną pardavimą, ar 1-5 daiktus per dieną. Yra daugybė kitų priežasčių, kodėl svarbu dominuoti "Amazon" paieškos rezultatuose. Tai apima pardavimų padidėjimą, "Amazon" "buy box win", prekės ženklo žinomumo gerinimą ir tt

Norėdami dominuoti "Amazon" paieškos rezultatų puslapyje, turite iškraipyti savo konkurentus ir sukurti teigiamą prekės ženklo įvaizdį. Jums reikia žinoti auksines taisykles ir sudėtingus optimizavimo būdus, kad būtumėte TOP. Be to, visada turėtumėte paklausti savęs: "Ką Amazon nori ir kodėl?" Ir išlaikyti savo klientų poreikius ir norus. Nebandykite žaisti šioje sistemoje, nes baigsite prarastą reitingą - роутер купить.

Šiame straipsnyje aptarsime tik teisėtus būdus, kaip stumti jūsų "Amazon" produktus iki paieškos rezultatų. Taigi, eikime toliau.

  • Parduok tik kokybiškus produktus

Sėkmingiausias Amazonės paslaptis yra sėkmingas

parduotuvė yra ta, kad ji parduoda tik vertingus daiktus ir suteikia realią vertę savo klientams. Atsižvelgiant į klientų poreikius ir suteikti jiems geriausią patirtį, yra auksinė Amazonės pardavėjų taisyklė. Štai kodėl turite įsitikinti, kad parduodami arba planuojami parduoti produktai yra aukštos kokybės. "Amazon" ieškotojams turėtų būti teikiama geriausia klientų patirtis, nes tai yra labiausiai svarbus algoritmas filtruojant geriausius produktus už geriausias kainas. Kiekvienais metais "Amazon" uždirba milijonus dolerių iš klientų pirkinių šioje pasaulinėje prekybos platformoje. Štai kodėl klientai kontroliuoja "Amazon" e-komercijos rinkos taisykles. Taigi, jei parduodate kažką žemos kokybės, pagrindinė "Amazon" paskirtis yra pašalinti produktus iš SERP. Ir galiausiai, turėtumėte žinoti, kad jei parduodate žemos kokybės produktus, kiti reitingavimo veiksniai netinka jums.

  • Daugiau pardavimų

Daugiau pardavimų reiškia aukštesnį reitingą "Amazon" paieškos rezultatų puslapyje. Pagal "Amazon" reitingavimo algoritmą, visi produktai su dideliu pardavimų kiekiu turėtų būti įtraukti į "TOP", nes jie greičiausiai suteiks daugiau pajamų "Amazon". "Amazon" pardavimų rangas yra pagrindinis sveikatos rodiklis ir atlieka tokį patį vaidmenį kaip "PageRank" sistemoje "Google". Tačiau verta paminėti, kad pardavimo reitingas ne visada būna susijęs su raktažodžiais, naudojamais paieškose. Tai tik palaiko produkto kategorijos pardavimų apimtį.

Turėtumėte suprasti, kad pardavimų skatinimas yra požiūris, bet ne galutinis Amazonės verslo tikslas. Kaip būsimas klientas, turėtumėte galvoti apie ilgalaikius poreikius ir ieškoti galimybių nukreipti srautą iš išorinių šaltinių, tokių kaip "Google", "Bing" ir socialiniai tinklai, taip pat kitos elektroninės prekybos platformos. Tai padės jums priskirti aukštesnę vietą nei jūsų aukščiausio lygio nišos konkurentai.

December 7, 2017
Kaip dominuoti "Amazon" paieškos rezultatuose?
Reply