Back to Question Center
0

Ar galite parodyti man, kaip sugebėjote nukreipti srautą į "Amazon" sąrašą?

1 answers:

Jei vis dar įdomu ir norite suvokti, kaip valdyti srautą į jūsų "Amazon" sąrašą, tada tikriausiai jau esate pasiruošęs sėkmei. Ir tegul susidursime su juo vienu metu - jūsų pagrindinis tikslas yra priskirti pagrindinį tikslinį raktinį žodį (arba ilgosios raktinės frazės) kaip aukščiausią ekologišką prekę. Iš tikrųjų nėra jokio kito būdo nukreipti srautą į jūsų "Amazon" sąrašą, nebent jūs sėkmingai išlaikytumėte gana gerai suformuotą raktinių žodžių tyrimų procesą. Paprasčiausiai nurodykite savo produktų sąrašą ir optimizuokite jį tinkamiems raktiniams žodžiams, kuriuos dažnai naudoja tikri pirkėjai, kad jie atitiktų jūsų poreikius.


Ir yra daug priemonių, kad padėtų jums su tuo. Bet aš asmeniškai rasta keletą geriausių sprendimų. Žemiau norėčiau pasidalinti kai kuria savo ankstesne patirtimi, kad galėtumėte tiksliai žinoti, kaip valdyti srautą į jūsų "Amazon" sąrašą - šį trumpą ir paprastą vadovą - гигабитный коммутатор для дома. Be to, jums nereikės mokėti vienos cento, nes pagal numatytuosius nustatymus esu skirtas tiems seniems geriems programinės įrangos įrankiams, kuriuos pagal paieškos variklį teikia pasaulis. Rimtai. Turiu omenyje, kad šiandien aš rodau jus, kad senas raktinių žodžių įrankis, kuris buvo atliktas maždaug prieš penkerius metus ir atrodė, kad šiandien tai žinome.

Pradėti pagrindinius tyrimus su pagrindiniais tiksliniais raktažodžiais

Štai kaip nukreipti srautą į jūsų "Amazon" produktų sąrašą - aš rekomenduoju naudoti kickstartą tik naudodamas "Google" raktinių žodžių planavimo priemonę. Pirmas žingsnis, kaip užbaigti užduotį, yra neprotingas - viskas, ko jums reikia, yra įvesti pagrindinį raktinį žodį į paieškos juostą, kad būtų rodomas aukščiausio lygio raktinių žodžių sąrašas. Tačiau nepamirškite, kad turėtumėte ieškoti pagal raktinių žodžių idėjas (ne skelbimų grupės idėjas!).

Toliau pateikiami svarbiausi duomenys, skirti jums dar tiksliau atkreipti dėmesį:

  • Raktinis žodis pagal svarbą - tai pagrindinis aukščiausių raktiniai žodžiai iš pradžių buvo sugriebti iš "Google" raktinių žodžių planavimo priemonės. Viskas.

  • Vidutinis mėnesinis paieškos apimtis - žinoma, faktinis kiekis "Amazon" nėra tariamas tas pats, labiausiai tikėtina, kad bus rodomas šis "Google" internetinis padėjėjas. Nepaisant to, manoma, kad santykinis skaičius būtų pakankamai geras, kad galėtumėte suvokti, kaip nukreipti srautą į jūsų "Amazon" sąrašą, suteikiant pirmenybę tinkamiems raktiniams žodžiams.
  • Siūlomi konkursai laukiami konkurse - nedvejodami praleiskite šį skyrių, jei esate čia naujas. Bet jei jūs jau veikėte svetainę, tikriausiai žinote, kad šie stulpeliai, skirti "AdWords" kampanijai sukurti, iš tikrųjų neturi nieko bendra su jūsų produktų sąrašu "Amazon". Tačiau, atsižvelgiant į tai, kad čia nesate naujokas, šis skyrius gali tapti tikrai naudingu jums. Aš turiu galvoje, kad, žinoma, turi būti tikrai vertingi duomenys, jei norėtumėte vairuoti ypač apmokamą srautą į savo puslapius.
December 7, 2017
Ar galite parodyti man, kaip sugebėjote nukreipti srautą į "Amazon" sąrašą?
Reply