Back to Question Center
0

Kas yra "pro" pardavėjo pasirinkimas "Amazon" produktų paieškos programinei įrangai?

1 answers:

Yra daugybė įvairių "Amazon" produktų paieškos programinės įrangos, kainodaros, optimizavimo ir inventoriaus valdymo įrankių, kuriuos šiandien galima rasti internete. Kai kurie iš jų yra prieinami atviroje prieigoje, kiti gauna mėnesines / metines prenumeratas arba realaus laiko mokesčius. Tačiau svarbiausia yra tai, kad liūto dalis tų optimizavimo priemonių ir "Amazon" produktų paieškos programinės įrangos turi pagrindines prieigos versijas, kurios vis dar gali būti naudojamos nemokamai ir išlaiko visas būtinas funkcijas. Žinoma, norint pasinaudoti pilna riebumo nuotrauka, dažniausiai reikės sumokėti pinigus, tačiau tai nebūtinai reiškia, kad tokie kūrėjai yra tik godūs. Ir galiausiai nusileiskime iki taško - žemiau aš parodysiu savo savo "pro" pardavėjo pasirinkimą "Amazon" produktų paieškos programinei įrangai. Atkreipkite dėmesį, aš tiesiog dalintis savo ankstesne patirtimi žemiau - ir nėra vietos reklamai. Tik viena naudota įrodyta analitikų platforma, kuri buvo išbandyta sunkiai ir patyrusi savo atgal - tai viskas.

Mano pro pasirinkimas kažko didesnio nei "Amazon" produkto ieškiklio programinės įrangos

. Apsvarstykite pasidžiaugkite "Sellics Analytics" platforma prekybininkams, kurie parduoda pardavimus, ir netgi didžiausius tarptautinius mažmeniniai prekių ženklai "Amazon". Man labai patiko "Sellics", nes tai yra "viskas viename" sprendimas, turintis viską, kas reikalinga, norint paleisti grynai sėkmingą "Amazon", kuris yra integruotas į vieną galingą platformą. Aš tai išbandžiau kaip savo pirmąją "Amazon" produktų paieškos programinę įrangą, tačiau atrodė, kad tai tikras arsenalas su daugybe įvairių mažų internetinių pagalbininkų. Be to, jie tampa dar lengviau - būtent Amazonės reitingams ir produktų sąrašų optimizavimui, inventoriui ir produktų peržiūros valdymui, kainų kontrolei ir stebėjimui, kurių mano didžiausios naštos konkurentai, kurių stipriausios pusės seka pavyzdžiu, ir silpniausius taškus, kad būtų išvengta galimybės visa kaina.

Ir čia yra, kai aš ketinu nustoti pasigrožėti mano madinga išvaizda, pagaliau parodyti jums keletą pagrindinių savybių, trumpai:

  • Pardavimai ir pelnas - patikrinkite savo faktinį našumą generuojantį veiksmą, jungdami savo pardavėjo centrinę sąskaitą. Taip pat pamatysite tikrąjį pardavimo duomenų, sąnaudų, parodymų ir konversijų rodiklių srautą kiekvienam produktui ir bet kuriuo metu.

  • Pajamų prietaisų skydelis - visiškai automatizuotas ir patogus duomenų srautas realiuoju laiku, pvz., "Amazon" mokesčiai, PPC ir reklamos išlaidos, produkto iškrovimas ir kt. Kiekvienas šio vertingo įžvalgų detalė yra tvirtai integruota į jūsų centrą pardavėjui visada šalia.
  • Reitingų optimizavimas ir konkurentų takelis - dirbkite su raktiniais žodžiais ir produktų sąrašų optimizavimu paprasčiausiai ir lengvai. Padidinkite savo pardavimus, sekite ir palyginkite bet kokią metriką su savo aukščiausio rango rinkos oponentais. Išbandykite skirtingas strategijas su lygiagretais A / B bandymais.
  • Produktų tyrimai ir inventoriaus valdymas - žinokite tikslius kiekvieno kito tiekimo tvarkaraščio grafikus, kad jūsų "Amazon" sėkmė būtų labiau kontroliuojama ir niekada nebūtų bereikalingas. Ir jei jūs pagaliau pasiruošę išplėsti, sužinokite, kas šiuo metu labiausiai pelninga, ir gauti išskirtinę prieigą prie bet kokių įvertintų laimėjimo kriterijų - viską, kas tik kelis paspaudimus Source .
December 7, 2017