Back to Question Center
0

Kaip tapti "Amazon" produkto paieškos puslapio lyderiu?

1 answers:

Kiekvieną dieną milijonai potencialių klientų vykdo produktų paiešką "Amazon". Klausimas yra tai, kaip jūsų produktai turi būti matomi tiksliniams klientams ir kad jie pasirenktų jūsų pasiūlymui tarp daugybės panašių jūsų rinkos nišų konkurentų pasiūlymų.

"Amazon" yra labai naudinga interneto prekybininkų platforma, kur kiekvienas gali padidinti milijonus dolerių. Tačiau čia, kaip ir realiame pasaulyje, tapti vienu iš populiariausių pardavėjų, turėtumėte investuoti savo laiką, pastangas ir pinigus stiprindami savo pozicijas. Be to, visada turėtumėte sekti visus "Amazon" algoritmų pokyčius ir naujoves.

Šiame straipsnyje aptarsime naujausią Amazonės algoritmo atnaujinimą. Tai įvyko 2016 m - advanced web ranking italiano. Spalio mėn. Ir vadinama diena, kai "Amazon" pakeitė paslaugų teikimo sąlygas. Šis atnaujinimas sukėlė daugybę spekuliacijų ir diskusijų su "Amazon" pardavėjų bendruomene. Kai kurie interneto pardavėjai prarado savo pozicijas ir populiarumą "Amazon SERP", o kitiems suteikta daugiau galimybių padidinti jų pardavimus.

Taigi, pirmiausia aptarkime, kaip "Amazon" algoritmų atnaujinimas pakeitė "Amazon" reitingavimo žaidimo taisykles ir kokios yra galimybės gauti naudos iš to?

"Amazon" produktų paieškos pokyčiai, kuriuos sukėlė TOS

Atsižvelgiant į tiriamus "Review Kick" duomenis, mes analizuojame "Amazonės" pardavėjų paslaugų teikimo sąlygų pakeitimus. Šis tyrimas parodė, kad iš 6000 produktų tik 25% mažmenininkų prarado atsiliepimus. Kategorijos, kurias labai paveikė TOS, yra virtuvė ir maitinimas, elektronika, sveikata ir asmens priežiūra, kūdikis, grožis ir tt

Tai reiškia, kad rinkos nišos su didesniu konkurencijos procentu buvo paveiktos didesnės nei kiti. Remiantis statistiniais duomenimis, produktai, turintys nemažai atsiliepimų prieš TOS pokyčius, dažniausiai praranda šiek tiek didesnę savo recenzijų procentinę dalį. Reikėtų pažymėti, kad nė vienai kategorijai nebuvo skirta pašalinti. Atsiliepimai dėl kai kurių produktų praradimo sumažino reitingą ir sumažėjo..

Kaip paaiškėjo, dauguma Amazonės pardavėjų nebuvo paveikti. "Amazon TOS" paveikė tik tuos, kurie sukūrė šimtus tūkstančių atsiliepimų tarp jų produktų. Tai reiškia, kad "Amazon" tiksliniai produktai turėjo agresyvių produktų produktų apžvalgų. Neseniai buvo teisėta kurti daugybę peržiūrų apie "Amazon" produktus. Tačiau po paskutinio "Amazon" algoritmo atnaujinimo jis jau nebėra darbo reitingo pagerinimo strategija.

Tačiau tai reiškia, kad mums nereikia paleisti reklamų ar dirbti pardavimų greičio gerinimo srityje? Šie klausimai reikalauja iš karto atsakyti, nes kai kurie internetiniai pardavėjai palaiko efektyviai bandydami reklaminę ir optimizavimo taktiką.

Do's and don'ts

Atsižvelgiant į paskutinį "Amazon" algoritmo atnaujinimą, tokia optimizavimo taktika neabejotinai pakenks jūsų prekės ženklo reputacijai ir puslapio reitingui.

Šiandien negalite paskatinti savo klientų kurti jūsų produktų peržiūras. Negalima paprašyti savo klientų geros apžvalgos mainais už dovaną ar nuolaidą. Viskas turi būti natūraliai ir ekologiškai. Priešingu atveju visi jūsų atsiliepimai bus pašalinti, o vėliau visos jūsų pastangos bus švaistomi. Be to, pardavėjai negali stebėti klientų, gaunančių kupono kodą, patikrinti, ar jie palieka peržiūrą, ar ne.

Visi šie draudžiami veiksmai apriboja netikrų, mokamų ar skatinamų peržiūrų sumą. Tačiau vis tiek leidžiama paskatinti naudotojus palikti ekologiškas ir sąžiningas apžvalgas apie jų apsipirkimo patirtį.

December 7, 2017
Kaip tapti "Amazon" produkto paieškos puslapio lyderiu?
Reply