Back to Question Center
0

Ar galite man pasakyti, kaip įsigyti atgalines nuorodas mano naujajai svetainei?

1 answers:

Prieš parodydami, kaip įsigyti jūsų naujos svetainės Atgalinės nuorodos, pradėkime nuo šiek tiek priėmimo. Kokia yra kokybiškos SEO atgalinės vertės vertė? Aš turiu omenyje, kad tol, kol "Google" paieškos variklyje naudoja nuorodų populiarumą, kad reitinguotų tinklalapius ir tinklaraščius, SEO kokybiškos atgalinės nuorodos tapo gerai parduodama prekėmis. Tačiau pastaruoju metu pagrindinė pasaulio paieškos sistema privertė visus nuorodų pardavėjus pereiti po žeme. Kodėl? Tiesiog todėl, kad dabar pirkdami nuorodas, kad pagerintumėte savo svetainės ar tinklaraščio paieškos reitingą, "Google" nebeatitinka pagrindinių žiniatinklio valdytojo gairių.

Tokiu būdu leiskite parodyti jums šiek tiek šaltų numerių, kuriuos gavau po tam tikrų 250 dienoraščių ir internetinių tinklų, susijusiuose su mokamos nuorodos pastatu. Taigi, prieš pradėdami galvoti apie tai, kaip įsigyti Atgalinės nuorodos, rekomenduojama apsvarstyti bent jau šiuos dalykus - seo site analyzer. Čia pateikiamas trumpas mano išvadų sąrašas:

  • Kokybės grįžtamieji ryšiai su aukščiausiu PageRank iš PR1-2 tinklalapių ir tinklaraščių paprastai parduodami už $ 30 iki maždaug 120 JAV dolerių per mėnesį. Tokiu būdu jūs greičiausiai gausite nuorodas iš šoninės juostos ir poraštės. Tačiau svarbiausia, kad tokius atgalinius ryšius dažnai pripažįsta "Google" kaip tikrai manipuliacinė nuorodų kūrimo schema, todėl kartais jie prašo taikyti griežtą bausmę.
  • Dažniausiai pasitaikančios verslo ir konkurencingos rinkos nišos, kurias PBN (privataus tinklaraščių tinklai) parduoda, yra tokios: kelionės, fitnesas, mados, finansai ir rinkodara. Labiausiai tikėtina, kad nusipirksi turinio inkarų teksto atgalinės nuorodos. Ir nėra tikslios sąmatos, pvz., Kainodaros, visada priklauso nuo nuorodos šaltinio metrikų.
  • Štai kaip aš pasiruošęs pirkti atgalines nuorodas savo tinklalapyje - tiesiog pažvelk į mano bendrą sumą, gautą iš visų tų 250 tinklaraščių ir tinklų, kurių prašoma. Beveik 50 iš jų sutiko, kad jie pardavė kokybiškas atgalines nuorodas. 20 primygtinai reikalavo, kad jie nebūtų apmokavę atgalinių nuorodų ir apskritai nesusiję su šia paslauga. Ir likusieji liko be realaus atsakymo.
  • Pagaliau beveik pusė tų 50 tinklalapių ir tinklaraščių, kurie patvirtino, kad jie pardavė "SEO" grįžtamąją nuorodą, sutiko su manimi iš tikrųjų spręsti.

Na, kaip matote - pats klausimas, kaip įsigyti atgalinius ryšius, iš tikrųjų nėra klausimas. Aš turiu galvoje, kad nėra lengva suprasti, kad galite lengvai nusipirkti atgalinių saitų savo naujajai svetainei, žinoma, atsižvelgiant į tai, kad pripažįstate visą galimą riziką priskirti save kategorijai. Taigi, jei vis dar norite leisti lošti, čia yra kaip įsigyti atgalinius ryšius kuo saugiausiu būdu. Visų pirma apsvarstykite šias schemas:

  • Svečių dienoraščiai - norint gauti svečių pašnekes ar straipsnius su kitais tinklaraščiais, tikriausiai yra saugiausias būdas pirkti nuorodas į naują svetainę ar tinklaraštį.
  • Rėmėjų komentarai - daug panašūs į svečių dienoraščių kūrimą, kai kurių remiamų komentarų išsprendimas su konkrečia pramonės šaka arba konkretaus tinklalapio ar interneto dienoraščio savininku (admin) taip pat gali suteikti jums kokybės nuorodą.
  • "Product Reviews" - savaime suprantama, nes vienintelis iššūkis jums susitikti yra nustatyti tinkamą trečiosios šalies išteklių, kurie yra tik susiję su jūsų nišą ar diskusiją tema.
December 7, 2017
Ar galite man pasakyti, kaip įsigyti atgalines nuorodas mano naujajai svetainei?
Reply