Back to Question Center
0

Kokie yra pagrindiniai Amazonės "SEO" ypatumai, kuriuos turi žinoti kiekvienas pardavėjas?

1 answers:

Štai keletas pagrindinių "Amazon" SEO patarimų ir taktikos, kad taptumėte neatskiriama jūsų puikiai suklastotų produktų sąrašo dalimi. Galite juos naudoti, kad pagerintumėte savo dabartinį reitingą šiame populiariausioje populiariame internetiniame tinkle. Bet prieš pradedant, leiskime susidurti su juo - apskritai, "Amazon" "SEO" kai kuriais atvejais yra labai panašus į įprastas paieškos variklio optimizavimo priemones. Tačiau tuo pačiu metu ten yra keletas ypatumų, o tai gali būti visiškai priešinga e-commerce verslui ir "drop-shipping" interneto parduotuvėms - nada commercial vehicle. Laikykis skaitymo ir suprasite, kaip kiekvienam produktui suteikiama tam tikra "Amazon" paieškos reitingo pozicija ir kaip maksimaliai išnaudoti savo konversijas, taip pat pagrindinius tinkamumo veiksnius ir geriausią požiūrį, kad jūsų produktai būtų sandėliuoti. likusius daiktus, kuriuos turėtumėte žinoti, kad jie būtų nukreipti į vieną iš išdavinių.

"Amazon" nepaprastos "SEO" pagrindai

Pirmas lygis: supratimas apie "Amazon" išdavimą

"Amazon" paieškos rezultatų puslapiai apie šiuos komponentus:

  • Sąrašo rodinys (15 rezultatų, kurie paprastai apima visus departamentus).
  • Galerijos peržiūra (24 rezultatai pateikiami kiekvienam puslapiui pagal konkrečią kategoriją arba su departamentu susijusią paieškos užklausą).
  • Filtro laukai (yra pradinio ieškomo produkto užklausų pogrupiai, paprastai esantys kairėje šoninės juostos pusėje).
  • Rengiami aukcionai (matomi išdavimų apačioje, PPC optimizuotas ir turtingas su pagrindiniais tiksliniais raktiniais žodžiais - panašiai kaip ir "Google AdWords", rastas tarp pradinių paieškos rezultatų).

Antroji pakopa: "Amazon" paieškos užklausos supratimas

Toliau, norėdami gauti pilną Amazonės "SEO" vaizdą, turėsite atkreipti dėmesį į pagrindines paieškos užklausų savybes, kurių ši platforma yra laimi..Be to, atsižvelgiant į tai, kad jau esate susipažinę su "Google" naudojamų užklausų specifinių URL kūrimo procesu, šie parametrai turi būti beveik savaime suprantami:

  • lauko raktažodžiai yra susiję su raktiniai žodžiai, kuriuos užpildo ieškotojai ir kuriuos "Amazon" pateikia galutiniams URL su susijusiais rezultatais.
  • Įvadas yra antras svarbus užklausos parametras, kuris iš tikrųjų reiškia tam tikrą "Amazon" kategorijos ID (kitaip - skaitmeninis numeris, susietas su ta produkto kategorija).
  • "Field-BrandTextBin" yra prekės ženklo skirsnis, kuris gali būti gana naudingas perpardavėjams, ypač vertinant skirtingus produktus toje pačioje prekės vietoje.

Trečia pakopa: našumo ir svarbos veiksniai

Visi Amazon reitingavimo veiksniai gali būti suskirstyti į dvi pagrindines kategorijas: našumo pagrindu veikiantys veiksniai (reitingų signalai "Amazon", pagrįsti potencialia kiekvieno ten išreikšto produkto pinigine verte) ir "Relevancy-Based Factors" (reiškia produkto atitiktį kokybei, įvertintą vartotojo paieškos užklausoje).

1. Pagrindiniai veiklos rezultatyvumo veiksniai yra susiję daugiausia su produkto reitingavimo potencialu, tiesiogiai susijusiu su jo sėkmingais pirkimo sandoriais (perskaičiavimo kursas pagal mastelį, vienetų sesija ir pirkimas dėžutės procentinė dalis, vaizdo optimizavimas, eismo metrika ir pati produktų kaina).

2 Svarbiausi veiksniai apima pagrindinius paieškos užklausų tinkamumo aspektus - ir juos daug lengviau optimizuoti (produkto pavadinimo pavadinimas ir apibūdinimas ilgosios uodegos raktažodžių, susijusių su pačia apraše, taip pat produkto prekės ženklu, jo aprašymu, dydžiu ar matmenimis, kiekiu ir kulka taškais - kiekviename skyriuje turintys svarbiausius raktažodžius).

December 7, 2017