Back to Question Center
0

Ar tiesa, kad Amazon com yra nauja produktų paieškos sistema?

1 answers:

Kartais girdžiu žmones, sakydamas, kad "Amazon com" yra nauja paieškos sistema, specialiai sukurta produktams, o ne pagal numatytuosius nustatymus, kaip pirmaujanti pasaulyje e-komercijos srities ir "nulinės" verslą internete. Taigi, ar tiesa yra ši madinga prielaida, kad "Amazon Com" pavertė produktų paieškos sistema - dar realesnė, nei mes galime galvoti? Laimei, turiu pakankamai įtikinamų teiginių iš naujausio interneto rinkodaros technologijų tyrimo. Pasakyta, kad šis tyrimas vyko per keturias skirtingas šalis ir tuo pačiu metu buvo naudojamas parduotuvėje - south of chile travel. Toliau aš parodysiu keletą įdomių rezultatų ir bandysiu atsakyti į pagrindinį klausimą į šią istoriją.

Vis daugiau ir daugiau žmonių naudoja "Amazon Com" kaip informacijos apie produktus rinkimo variklį. Remiantis apklausa, rinkodaros tyrimuose dalyvavo tūkstantis vartotojų iš Jungtinių Amerikos Valstijų, taip pat susijusių pirkėjų iš Vokietijos, Jungtinės Karalystės ir Prancūzijos - iš kiekvienos šalies (nuo 2013 m. Rugpjūčio mėn.) Buvo apie septyni šimtai respondentų:

  • Daugiau nei 70% interneto pirkėjų pirmiausia lankosi "Amazon", kai nori sužinoti daugiau apie tam tikrą produktą (pvz., Faktinį kainų nustatymą, klientų atsiliepimus, informaciją apie gaminį, naudojimo taškus ir kt.) Prieš priimdami galutinį sprendimas pirkti.
  • Beveik 25% aktyvių vartotojų, naršančių mažmeninės prekybos internetu srityje, dar kartą patvirtino, kad eina į "Amazon", norėdami sužinoti daugiau apie jiems reikalingą produktą, sužinoti jo ypatybes, bendrą kainodarą ir bet kokias kitas savybes - taip, tarsi jie buvo tikruose plytų ir skiedinių parduotuvėje.
  • Apie 55% aktyvių "Amazon" pirkėjų pripažino, kad jie naudojami ieškoti pradinės produkto paieškos tiesiogiai ten, atsižvelgiant į beveik visus parduodamus produktus.
  • Atsižvelgiant į tai, kad "Google" vis dar užima maždaug 85 proc. Su gaminiais susijusių klientų tyrimų, bet kuriuo atveju galimas spragas gali būti uždarytas, be to, tikėtina, kad tikimasi greito tempo.
  • Yra naujos mažmeninės prekybos pusės, susijusios su elektroninės prekybos verslu ir mažmeninės prekybos prekių parduotuvėmis. Kalbant apie "Amazon", ši tikrai populiari populiariausias pasaulyje populiari skaitmeninė prekyba rodo, kad išmanieji telefonai keičia pirkimo būdą. Tai reiškia, kad vis daugiau ir daugiau aktyvių pirkėjų greitai prisitaiko prie dabartinės mobiliosios paieškos pažangos. "Amazon.com" su savo paieškos ir produktų orientuoto algoritmo modeliais nėra šios taisyklės išimtis. Tai reiškia, kad visos modernios koncepcijos ar mažmeninė prekyba ir reklama internete neišvengiamai keičiasi.

    Susitinkime - bendri vartotojų elgesio modeliai neseniai pasikeitė tam tikru laipsniu. Turiu galvoje, kad kiekvienas bendras pirkėjas dabar labiau linkęs į savo nuomonę ir susikurti pasitikėjimą, kuris laukiamas dėl produktų apžvalgų ir likusios informacijos, prieinamos internete, o ne pasikliauti tiesioginiais pardavimais. Ir nesvarbu, kaip iš tiesų šie darbuotojai gali būti gerai žinomi - šiuolaikinė mažmeninė prekyba vis dar išgyvena visiškai išmatuojamą fizinių vietų, erdvių ir pardavimo taškų išnykimą.

    December 7, 2017