Back to Question Center
0

Ar galite pasakyti viską apie "Amazon" paieškos programą ir jos specialų algoritmą?

1 answers:

Tai nenuosekli, tačiau, skirtingai nuo tradicinių paieškos sistemų (pvz., "Google", kurių paskirtis - ieškoti bendros informacijos), "Amazon" paieškos sistema sukurta daugiausia siekiant padėti pirkėjams gyventi internete. pirkimai per pristatymo internetinius internetinius parduotuves. Paprasčiau sakant, "Amazon" paieškos variklio algoritmas siūlo tiek natūralias, tiek mokamas galimybes, leidžiančias sėkmingai priskirti didžiulę reikšmę kiekvienam protingo prekybininko pardavimui. Remiantis naujausiais statistiniais duomenimis, šių metų populiariausių populiariausių el - cheap european vps. Prekybos platformų pasaulyje šiuo metu yra daugiau kaip 200 milijardų realių klientų paieškų. Ir tai nenuostabu, nes neseniai atliktame tyrime buvo apžvelgiama apie 55% potencialių pirkėjų, kurie pradėjo ieškoti produktų, ypač "Amazon".

Taigi, klausimas yra - kokie yra pagrindiniai Amazonės paieškos sprendimų ypatumai? Ir kokiu būdu pagrindiniai pirkliai, parduodami ten, gali padaryti, kad jų produktai būtų rodomi akivaizdžiai viena eilute prieš likusius aktyvius pardavėjus? Štai trumpiausias, bet greičiausiai visiškai tinkamas atsakymas - "Amazon" paieškos variklis yra tikrai panašus į "Google" algoritmą. Tačiau kita vertus, jis atrodo visiškai kitoks nei tas, kurį naudojo pasaulio paieškos gigantas. Žemiau turiu trumpą apžvalgą, kad apimtų tiek visiškai panašias savybes, tiek pagrindinius įvairovės aspektus.

Aktualumas ir svarba

Susitinkime su juo - visi pagrindiniai paieškos varikliai, tokie kaip "Google", daugiausia žiūri į aktualumą ir svarbą. "Amazon" čia nėra išimtis, nes ji naudoja raktinius žodžius ir puslapio turinį su visais konteksto teksto rašmenimis, kad nustatytų ir nustatytų produktų atitiktį ir svarbą pirkėjų orientuotam elementų paieškai..Vienintelė išimtis yra ta, kad skirtingai nuo "Google", paieškos sistema "Amazon" analizuoja daug mažesnį duomenų rinkinį, nes struktūrizuota informacija suskirstyta į produktų kategorijas ir palaikoma su kategorijomis susijusių atributų, pavyzdžiui, svorio, dydžio, medžiagų ir tt

Raktažodžiai ir ilgosios frazės

Amazonės reitingavimo algoritmas yra labai svarbus, turintis turtingą turinį su kontekstiniais raktiniais žodžiais ir ilgosios raktų frazėmis - kaip ir tradicinių paieškos sistemų atveju. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad yra keletas visiškai neatitinkančių raktinių žodžių, matomų tame daugybėje rinkų, savybių.

Remiantis naujausia ataskaita, susijusi su "Amazon" mažmeninės prekybos "Analytics", čia pateikiami pagrindiniai tikslai:

  • Raktažodžiai su dideliu paieškos apimtimi natūraliai konvertuojasi gerai "Amazon".
  • Veiksmingumo rinkodaros duomenys apie PPC kampanijas paprastai padeda tiksliai nustatyti, kurie raktiniai žodžiai turi didžiausią paieškos apimtis ten.
  • Dažniausiai vargu ar galima nustatyti arba bent iš dalies atskleisti faktinį paieškos apimtis, esančią tam tikram raktinių žodžių užklausai, kurią aktyvūs pirkėjai naudoja "Amazon".

Klientų atsiliepimai ir atsiliepimai yra labai svarbūs paieškos sistemai "Amazon", nes liūto dalis potencialiai naujų raktinių žodžių gali būti rasta tiesiogiai tame atsiliepimų skiltyje.

Atskirai pasirodžius, pačiame "Amazon" konversijų rodiklis gali būti mažiau svarbus, o ne didesnių paieškos sistemų, tokių kaip "Google". Tiesą sakant, daugelis pardavėjų mato įrodymus, kad tie produktai, turintys daugiau srauto (ir galiausiai pardavimų), gali užimti aukščiausią poziciją, taigi paliekant konversiją šiek tiek atsilikusi pati.

December 7, 2017