Back to Question Center
0

Kokie yra geriausi "Amazon" įrankiai, kai kalbama apie optimizavimo ir kainų nustatymo valdymą?

1 answers:

Savaime suprantama, automatika yra raktas į kiekvieno sėkmingo pardavėjo sėkmę ne tik "Amazon", bet ir didžioji viso el. Prekybos verslo augimo paslaptis ar bet koks kitas "nulinis" laivybos projektas. Taigi žemiau aš parodysiu jums keletą geriausių "Amazon" įrankių, padėsiančių jums kainodaros valdymą ir optimizavimo sąrašą, kad išvengtumėte staigios rinkos konkurencijos ir vadovautųsi savo artimais konkurentais - certified automobile appraisal llc.

Čia pateikiamas trumpas naudotųjų internetinių sistemų ir tikriausiai geriausių "Amazon" įrankių, kuriuos rekomenduojama išbandyti visų pirma:

  • "Repricer Express" - yra vienas iš geriausių "Amazon" kainų nustatymo įrankių, kai reikia laimėti daugiau "Buy Boxes" be reikalingų daug laiko ir daug darbo. Paprasčiausiai, ši galimybė gali sujungti geriausius automatizavimo sprendimus, susijusius su kainų optimizavimu, ir rinkodarą su atsargų valdymu. Galite nustatyti savo produktų kainas pagal vieną iš toliau nurodytų strategijų, pvz., Konkurentų kainų švaistymą už tam tikrą kainą, atitikimą oponentų kainų žymoms, savo kainų koregavimą, kuris yra didesnis / mažesnis nei kitur rinkoje, arba ignoruojant konkurentas siūlo dėl tam tikrų priežasčių.
  • Prekybiniai žodžiai - yra pripažintas vienu iš geriausių "Amazon" raktinių žodžių įrankių, reikalingų produktų sąrašo optimizavimui. "Merchant Words" yra labai naudinga, nes jos vertingi raktinių žodžių pasiūlymai, surinkti ne tik "Amazon", bet ir surinkti iš kitų panašių populiarių el. Prekybos platformų, tokių kaip "Walmart", "Jet" ir tt Paprastai naudodami "Merchant Words" galite atlikti tinkamą paieškos optimizavimą ir valdymą kiekvienam Jūsų produktų sąrašo skiltis - nuo produktų pavadinimų ir aprašymų iki žymių taškų ir kitų su produktais susijusių duomenų - remiasi labiausiai nusistovėjusiais jūsų nišoje esančių didžiausių pardavėjų duomenimis.

  • Pardavėjas Engine Plus - tai visas rinkinys, apimantis geriausias "Amazon" valdymo įrankių geriausias savybes. Šis įrankių rinkinys gali padėti kiekvienam pardavėjui išauginti "Amazon" siuntimo verslą per šias sritis: greitą ir paprastą produkto įvedimo funkciją, išplėstinius sąrašus ir FBA siuntų tvarkymą, sklandų ir paprastą automatinį perpardavimo įrankį, informatyvų ir patogų inventorizacijos prietaisų skydelį, gerai prieinamą ir valdomą parinkti sąrašą, spausdinti etiketes ir daug kitų naudingų parinkčių sąrašo ir siuntimo optimizavimo.
  • Upių valytuvas - taip pat žinomas kaip puikus įrankis produktų sąrašų optimizavimui beveik savarankiškai. Upių valymas nėra atskira priemonė ar internetinė sistema, todėl tai yra patogus ir lengvai pasiekiamas "Chrome" naršyklės plėtinys. Šios parinkties populiariausios funkcijos apima išmaniuosius raktinių žodžių pasiūlymus, paimtus tiesiogiai iš jūsų geriausių sėkmingų konkurentų, produktų sąrašo indeksavimo tikrinimo procedūrą, greitą sprendimą, skirtą pasikartojantiems raktiniams žodžiams ir ilgosioms paieškos frazėms, greitą top / bottom aptikimo schemą visų PPC kampanijų našumas, tinkama kategorijų ir maksimalių užsakymų kiekio koregavimo sistema visoms produktų kategorijoms, taip pat intelektualioji pirkėjo pavardžių paieška, įspėjimai apie mobiliuosius telefonus, sąrašo peržiūra ir daugelis kitų automatizavimo priemonių, kad galėtumėte nustatyti "Amazon" sąrašus, kuriuos tikrai parduoda
December 7, 2017