Back to Question Center
0

Kaip tapti vienu iš populiariausių "Amazon" pardavėjų?

1 answers:

Turbūt jokios diskusijos apie tai, kaip tapti vienu iš populiariausių "Amazon" pardavėjų, būtų prasmingos be svarbiausios elektroninės prekybos sėkmės, žinomos kaip automatika. Žemiau aš ketinu greitai atlikti tris galingus automatikos būdus "Amazon" - su produkto raktinių žodžių tyrimais ir produktų pertvarkymu reikėjo pamatyti save kaip vieną iš geriausių "Amazon" paieškos pardavėjų.

Raktažodis tyrimai

Klausimas apie tinkamus raktinius žodžius ir kaip juos rasti yra tikriausiai dažniausiai minimas klausimas pradedantiesiems pardavėjams "Amazon", neseniai perkelta iš originalaus "Google" paieškos "Google" - monopoly logo generator. Atsižvelgiant į tai, kad "Amazon" nėra numatytojo raktinių žodžių tyrimo įrankio, trumpas atsakymas yra tai, kad galite jį atlikti rankiniu būdu, naudodami šiuos punktus:

  • Naudokite "Google" raktinių žodžių planavimo priemonę, norėdami nustatyti populiarų šakninį raktinį žodį.
  • Įdėkite šį raktinį žodį į produkto paieškos juostą "Amazon".
  • Žiūrėkite paieškos pasiūlymus, kad pateiktumėte didelį jūsų individualios situacijos vaizdą.

Kaip jūs jau galėjote spėti, tai atlikus rankiniu būdu, tai būtų tikrai didžiulė užduotis net ir vienam raktiniam žodžiui ar ilgosioms frazėms, kurias naudoja "Amazon" geriausi paieškos pardavėjai. Taigi, ką galima padaryti su tuo? Atsižvelgiant į automatizavimą, galiu rekomenduoti naudoti vieną iš šių raktinių žodžių tyrimų įrankių, kad galėtumėte tapti sėkmingu pardavėju:

  • KTD "Amazon" raktinių žodžių įrankis - tai nemokamas įrankis gali padėti jums net su ilgesniais raktažodžių paieškos pasiūlymais. Tai veikia paprasčiausiai suteikiant automatiškai nuskaitytas užklausas, matomas "Amazon" paieškos laukelyje visoms nišoms ir su produktu susijusiems raktažodžiams, kuriuos ieškote.
  • Prekybiniai raktiniai žodžiai - tai dar viena puiki alternatyva, padedanti jums atlikti Amazonės raktinių žodžių tyrimus. Svarbu tai, kad šis įrankis visus duomenis sujungia ne tik iš "Amazon", bet ir naudoja sistemą, kuri taip pat ištraukia duomenis iš pagrindinių paieškos sistemų (pvz., "Google", taip pat "Yahoo" ir "Bing"). Tokiu būdu "Merchant Keywords" naudoja algoritmą, kad suderintų atitinkamas paieškos užklausas "Amazon" ir pateiktų jums labiausiai tikėtinus srauto įvertinimus.

Produkto perpardavimas

Manau, kad visi, kurie sugebėjo laimėti "Amazon" "Buy Box" bent porą kartų jau pradėjo eiti į Ši problema. Aš turiu galvoje, kad bet kuris artimas konkurentas gali visada naudoti tiksliai tokią pačią taktiką, kad viršytų jūsų aukcioną ir būtų matomas tarp geriausių "Amazon Buy" langelių pardavėjų - tiesiog sumažindamas jus nedideliu kiekiu, kad gautumėte aukščiau už jus. Ir čia atsiranda produktų pertvarkymo įrankiai. Aš asmeniškai rekomenduoju bandyti "Repricer Express" prieš ką nors dar. Šis įrankis turi labai paprastą sąsają, kuri šiuo metu yra viena iš labiausiai reaguojančių ir didelės apimties pakartotinių produktų. Kaip tai veikia? Paprasčiausiai, šis įrankis turi būti "MUST-have", jei turite kelis produktų sąrašus arba per daug produktų, kurie parduodami "Amazon". Iš tikrųjų nėra jokio kito būdo išsilaikyti realaus "Amazon" konkurencijos nutraukimo be efektyvaus pakartotinio įkainojimo programinės įrangos. Dar daugiau - šis sprendimas visuomet buvo vienas iš mano geriausių pasiūlymų, daugiausia dėl to, kad jis turi vienodą mėnesinį tarifą, be jokių erzinančių komisinių mokesčių.

December 7, 2017