Back to Question Center
0

Ar galiu greitai paimti kai kuriuos "Amazon" produkto raktinius žodžius, kurie iš tikrųjų veikia?

1 answers:

Štai keturių pagrindinių "Amazon" produktų raktinių žodžių, kurie iš tikrųjų veikia, sąrašas. Žemiau aš parodysiu jums "AMZ Tracker", "Keyword Inspector", "Scope" ir "Unicorn Smasher". Aš išbandžiau kiekvieną iš jų, todėl drįstu pasakyti, kad visi jie yra įrodyti - biete wohnung auf zeit.

AMZ Tracker

"Amz Tracker" tikriausiai yra geriausias būdas stebėti ir aptikti efektyviausius "Amazon" produkto raktinius žodžius. Šis įrankis būtų labai naudingas tiek naujiems pardavėjams, tiek profesionalūs prekybininkai jau keletą metų dirbo. Tai reiškia, kad naudodamiesi AMZ Tracker galite ne tik sekti pagrindinius raktinius žodžius, kuriuos pirkėjai naudoja ten, bet taip pat galite pamatyti, kiek tiksliai ir kokiu kiekiu prekiauja arčiausiai jūsų konkurentai. Dar daugiau - šis įrankis gerokai viršija "Amazon" produktų raktinius žodžius, nes jo integruotas "Page-Analyzer" funkcija leidžia visada pagerinti produktų sąrašus. Galiausiai, kad būtų rodomi Amazonės svarbių elementų paieškos viršuje.

Raktažodžių inspektorius

Raktinių žodžių inspektorius yra ne tik vienas įrankis dirbti su "Amazon" produktų raktiniais žodžiais. Tiesą sakant, tai yra visas įvairių raktinių žodžių tyrimų įrankių rinkinys, pvz., "Reverse ASIN" raktinių žodžių įrankis (raktinių žodžių pasiūlymai, kuriuos sudaro tam tikras ASIN), raktinių žodžių tendencijų įrankis (pirkėjo raktinis žodis, pirktas įsigytas produktas ir susiję paieškos pasiūlymai), " -test procedūra, kuria galite įsitikinti, kad jūsų produktų sąrašai gerai matomi tikslinės rinkos auditorijoje), "Amazon" pasiūlymų įrankis (ieškokite labiausiai perspektyvių ilgalaikių raktinių žodžių ir paieškos frazių, rekomenduojamų tik jums) ir "Amazon" paieškos terminų optimizavimo įrankis (siekiant patobulinti produktų sąrašo ekspoziciją atliekant internetinę paiešką).

Taikymo sritis

Taikymo sritis yra dar vienas geras įrankis, padedantis jums tirti "Amazon" produktų raktinius žodžius. Tarp jos stipriausių pusių šis įrankis yra labai naudingas, norint nustatyti geriausius raktinius žodžius, kuriuos renkasi jūsų artimiausi rinkos oponentai. Be to, taikymo sritis gali padėti jums aptikti kai kuriuos perspektyvius raktinius žodžius, kurie šiuo metu populiarėja ir siūlomi jums. Pagaliau, šis įrankis taip pat yra puikus, kai kalbama apie PPC kampanijų optimizavimą ir labai pelningų maržų paiešką ribotoje konkurencijoje. Ir nepamirškite, kad šis įrankis gali būti vienodai naudingas, kad būtų lengviau ir tikrai saugesni - jo rizikos valdymo funkcija. Apimtis gali parodyti jums apskaičiuotas mėnesines pajamas, pardavimo greitį ir grynąjį pelną, kurį galima pagrįstai tikėtis po FBA ("Fulfillment by Amazon" ) išlaidos.

Unicorn Smasher

"Unicorn Smasher" yra tikrai beprotiškas stebėjimo įrankio pavadinimas, kuris naudoja "Amazon" produktų raktinius žodžius, bet vis dar žinomas kaip puikiai tinka dominuoti ten. Apskritai, šis visapusiškas įrankis gali padėti išsamiai analizuoti kainas, bestselerio reitingus, pardavimų vertinimus, klientų atsiliepimus, paprastą valdymą ir naujausius pajamų įvertinimus. Naudokitės "Unicorn Smasher", kad pamirštumėte apie atsitiktinius spėliojimus, kuriuos jums priversti padaryti vieną kartą ir visiems laikams.

December 7, 2017