Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: "WebHarvest", 5 pagrindinės jūsų verslo pranašumai

1 answers:

Iškrauti duomenys leidžia verslininkams priimti protingus sprendimus, kurie yra būtini sėkmei. Tačiau dauguma rinkodaros specialistų ir vadybininkų dėl jų ribotų funkcijų ir funkcijų vengia naudoti įprastus interneto ištraukėjus. Skirtingai nuo šių įrankių, "WebHarvest" yra patikima ir autentiška duomenų ištraukimo paslauga - debian dovecot webmin. Tai leidžia verslininkams rinkti ir analizuoti duomenis bei spręsti labai sudėtingas užduotis. Ši paslauga naudoja tiek teksto apdorojimą, tiek HTML technologijas ir ištraukia informaciją iš savavališkų tinklalapių. Jos pagrindinė nauda yra paminėta žemiau:

1. Rinkti informaciją apie savo konkurentus:

Naudodamiesi "WebHarvest", galite lengvai rinkti informaciją apie savo konkurentus, jų produktus, paslaugas, rinkodaros strategijas, naujas rinkas ir naujausias tendencijas.Trumpai tariant, jūs sužinosite viską apie savo konkurentus ir galėsite priimti protingus sprendimus, kaip išplėsti savo verslą. Internetas yra pilnas informacijos, ir yra daug konkurentų spręsti. "WebHarvest" padės jums rinkti ir tvarkyti duomenis apie pagrindinius jūsų konkurentus.

2. Mašinų mokymosi technologija:

WebHarvest yra geriausiai žinomas dėl savo mašininio mokymosi technologijos ir gali suskaidyti duomenis struktūriškai ir organizuotai. Jums tiesiog reikia pažymėti duomenis arba įterpti URL, kurį norite nuskaityti, o "WebHarvest" pradės vykdyti savo funkcijas ir duos jums skaitomus ir keičiamus duomenis per kelias minutes.

3. Greiti ir patikimi rezultatai:

Verslininkui svarbu per trumpą laiką surinkti ir išgauti informaciją. Kartais jis turi laikytis terminų ir spręsti daugybę iššūkių. Tokiomis aplinkybėmis galite naudoti "WebHarvest" ir atlikti savo darbą. Vienas iš labiausiai išskirtinių šio įrankio savybių yra tai, kad jis per kelias sekundes derina duomenis ir gali vienu metu atlikti iki 1200 užduočių. Kitaip tariant, jūs galite išvalyti tiek daug tinklalapių, kiek norite, ir per kelias valandas atlikti savo užduotis, nesudėtingai tenkinsite savo terminus.Be to, rezultatai, kuriuos pateikia šis įrankis, yra tikslūs ir patikimi. "WebHarvest" automatiškai pašalina visas nepagrindines ir pagrindines klaidas ir gauna jums be klaidų ir skaitomą informaciją.

4. Tikslai svetainių pirkimui:

Jei ką tik pradėjote apsipirkimo svetainę ir norite rinkti informaciją iš "Amazon" ir "eBay", turite pasirinkti "WebHarvest". Naudodamiesi šia paslauga galite lengvai gauti informacijos apie tūkstančius produktų, jų aprašymus, vaizdus ir net klientų atsiliepimus. Visi šie duomenys yra iškarpyti iš karto ir jūs galėsite jį pasiekti lentelių ir sąrašų pavidalu. Tikslūs duomenys reglamentuoja pasaulį, o "WebHarvest" žada patikimus ir tikslius rezultatus, padedančius greitai išauginti verslą.

5. Efektyvumas:

Verslininkas turi valdyti daugybę užduočių ir turi sugebėti perkrauti puslapių apkrovą per minutę. Jis / ji turės rinkti duomenis iš internetinių parduotuvių ir socialinės žiniasklaidos svetainių. "WebHarvest" turi pažangiausias technologijas, kad jūsų darbas būtų lengvesnis. Galite naudoti šį įrankį efektyviems rezultatams ir vienu metu galite išvalyti daugybę tinklalapių. Be to, naudodamiesi šia paslauga galite naudoti geografinę ir topografinę informaciją ir konvertuoti ją į tinkamą naudoti formatą.

December 22, 2017