Back to Question Center
0

Kokios yra labiausiai paplitusios "A9 Search Engine Optimization" klaidos?

1 answers:

Tai gali atrodyti kaip nieko blogo, bet e-komercijos pirkėjai gali rasti tai, ko jiems reikia - tik tada, kai jūsų produktų sąraše yra visi būtini paieškos terminai, glaudžiai susiję su paieškos užklausa, kurią užpildė potencialus pirkėjas.Tačiau atsižvelgiant į tai, kad liūto dalis raktinių žodžių optimizavimo metodikose veikia beveik tuo pačiu, "Amazon" paieškos sistemos optimizavimas A9 turi labai skirtingą požiūrį į šį procesą. Tai reiškia, kad daugybė dažnai pasitaikančių klaidų pernelyg daug "Amazonės" pardavėjų dar nežinomi. Štai kodėl aš ketinu išsiaiškinti šį slėpinį aplink "A9 Search Engine Optimization" ir parodyti dažniausiai pasitaikančias spragas, atsižvelgiant į pasikartojančias klaidas, kurias padarė per daug internetinių verslininkų, parduodančių savo produktus šiame labai perkrautoje rinkoje - eleaf 50 watt cheap tickets.Taigi, pakalbėkime!

"Amazon" paieškos sistema "A9" optimizavimas

Klaida viena: "Backend Search Terms"

"Amazon" Produktų sąrašo, kuriame yra likę pagrindiniai tiksliniai raktiniai žodžiai (kurie iš tikrųjų nepavyko rasti vietos nei produkto pavadinime, aprašymo skyriuje), yra mažiausiai svarbūs "A9 Search Engine Optimization" laukai.Ir visi jie yra labai blogai. Taigi, jei norite kuo labiau išnaudoti savo raktinių žodžių optimizavimą savo produktų sąraše, čia yra tinkamas būdas optimizuoti produkto puslapį (mažėjančia svarbos tvarka):

1) produkto pavadinimas;

2) kulka taškų sąrašas;

3) Talpinimo paieškos sąlygos;

4) Produkto apibūdinimas.

Tai viskas!

Klaida du: viskas vienoje vietoje

Čia aš turiu galvoje, kad tarp dažniausių klaidų, susijusių su "A9 Search Engine Optimization", yra gana dažna situacija, kai pardavėjas pateikia liūto dalį pagrindinėje Tiksliniai raktiniai žodžiai - tik vienoje vietoje, o ne viskas, suskirstyta į penkias eilutes. Tai reiškia, kad nereikia visus tokius 250 simbolių pateikti į bet kurį atskirą lauką, nesvarbu, koks didelis jo reikšmė.

Todėl daugiausia dėmesio skiriant tik vienai eilutėje tiesiog reiškia, kad jūs tikriausiai išmesite 80% likusių raktinių žodžių galimybių.

Klaida trys: pakartotinai naudojantis tais pačiais žodžiais

Anot "Amazon", nereikia dubliuoti jokios jūsų turinio dalies, kuri jau yra rasta kitose jūsų produktų sąrašo atributuose. Tai reiškia, kad bet koks jūsų tikslinių raktinių žodžių dubliuojamas naudojimas yra nieko, bet švaistomi ta brangios erdvės. Galų gale, tvarkydami savo produktų sąrašo optimizavimą tiksliau ir protingiau, bus paliktos galimybės gauti daugiau skaičių arba indeksuojami ir reitinguojami raktiniai žodžiai, kad galėtumėte pasinaudoti.Paprasčiau tariant, viskas, ko jums reikia čia, yra tik vieną kartą paminėti kiekvieną pagrindinį raktinį raktinį žodį (tai tikrai bus pakankamai) ir galėsite laisvai pereiti prie kitų produktų puslapio skirsnių, kuriuos reikia optimizuoti likusiems tikslioms paieškos sąlygoms.

December 22, 2017