Back to Question Center
0

"Semalt" pristato "Cool" interneto naršyklę ir "Auto Post" papildinį "WordPress"

1 answers:

Scrapes yra naujas WordPress įskiepis, kuris gali kopijuoti duomenis iš visų rūšių svetainių į jūsų WordPress svetainę tiek kartų, kiek norite. Jis taip pat gali automatiškai paskelbti turinį savo tinklaraštyje.

Šis įskiepis yra daug efektyvesnis nei dauguma duomenų naikinimo programinės įrangos, ir ji taip pat turi daug puikių savybių, o svarbiausi išvardinti toliau:

Lengva

Skrepliai yra labai paprasti naudoti ir jiems nereikalingi programavimo įgūdžiai ar patirtis - istanbul özel kreşler. Tiesą sakant, jis sukurtas puikiam naudotojo gyvenimui. Jums nereikia net API. Jums reikia tik suplanuoti savo nuskaitymo užklausą, ir jis dirbs autopilotu 24 valandas per parą, kaip robotas.

Reikalavimai

Ji veikia su minimaliais reikalavimais, todėl beveik visi prieglobos paslaugų teikėjai ją palaiko. Be to, jis visada pasiruošęs eiti. Tai nereikalauja ilgos konfigūracijos.

Daugiafunkciniai veiksmai

Programa gali apdoroti turinį iš kelių tinklalapių be jokio apribojimo viename palete. Tai bus labai naudinga jums, jei jums reikia nuskaityti turinį iš daugiau nei 100 tinklalapių kiekvieną dieną. Jums reikia nustatyti tik vieną kartą, ir tai yra viskas. Bot toliau dirbti 24/7 fone. Jūsų svetainė visada bus naujausia.

Galimybė skelbti turinį savo tinklaraštyje

Dar viena ryškus šio įskiepio bruožas yra jo galimybė formuoti įstrigę turinį ir paskelbti jį jūsų tinklaraštyje, priklausomai nuo jūsų instrukcijų. Štai kodėl ji turi kelis automatinio dienoraščio parinktis. Jei turite informacijos apie žmones, kurie reguliariai lankosi jūsų tinklaraštyje, naudodami šį įrankį, jūsų dienoraštis bus atnaujinamas taip dažnai, kaip norite.

Jis palaiko įvairius įrenginius

Programa gali būti naudojama bet kuriame įrenginyje. Galite pasiekti savo prietaisų skydelį savo išmaniajame telefone, planšetiniame kompiuteryje ir net kompiuteryje. Naudodamiesi šia funkcija galite išvalyti turinį kelyje.

Jis gali pašalinti tekstą iš vaizdų

Kartais kai kurie vaizdai turi tekstą, įterptą į juos kaip etiketę. Pavyzdžiui, tam, kad būtų išvengta turinio vagystės, kai kurios svetainės pažymi visus jų vaizdus. Scrapes gali išgauti vaizdą ir pašalinti visą tekstą iš jo.

Matematinis skaičiavimas

Išvalius skaitinius duomenis, jis gali atlikti tam tikrus matematinius skaičiavimus, taip pat gali parodyti rezultatą. Tai padės sukurti gerą statistiką. Pavyzdžiui, jei jūsų svetainėje rodoma dabartinė vertybinių popierių vertė, galbūt norėsite apskaičiuoti ir parodyti procentinę kainų padidėjimą ar sumažėjimą, kurio kainos kinta.

Taigi, jums reikia tik apibrėžti jį įjungti, jis ne tik išvalys naujas kainas, bet ir apskaičiuos ir parodys procentinius pokyčius.

Suderinamumas su visomis pagrindinėmis naršyklėmis

Jis suderinamas su visomis pagrindinėmis naršyklėmis, tokiomis kaip "Microsoft Edge", "Google Chrome", "Safari" ir "Mozilla Firefox". Neturite jokių suderinamumo problemų.

Reguliarus atnaujinimas

Nepaisant efektyvumo lygio, jis nuolat atnaujinamas. Ji buvo paleista 2016 m. Lapkričio 23 d., Ji buvo atnaujinta keletą kartų. Tiesą sakant, paskutinį kartą jis buvo atnaujintas - 2017 m. Spalio 23 d.

Galiausiai papildinys yra pritaikytas įvairiems naudojimo atvejams. Kai kurie naudojimo atvejai yra šie:

  • naujausios informacijos apie valiutą surinkimas;
  • naujausių orų prognozių išvalymas;
  • laisvai samdomų darbo vietų sąrašas;
  • Restoranų ir jų vietų išvalymas;
  • informacija apie oro uostus ir jų skrydžių tvarkaraščius;

Iš tikrųjų jį galima naudoti daugybei uždorių užduočių. Aukščiau išvardytos užduotys yra tik nedidelė dalis to, ką ji gali įveikti. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad visos anksčiau išvardytos ypatybės nėra vienintelės įbrėžimų bruožai. Taigi, išbandykite papildinį iš šiandien, o jums dar nereikės jokio kito interneto šveitimo įrankio!

December 22, 2017