Back to Question Center
0

"The Best Web Data Extractor" teigia "Semalt Expert"

1 answers:

Nuo interneto augimo kokybės ir dydžio, duomenų entuziastų ir verslo pradėjo ieškoti tinkamų duomenų ištraukiklių. Importuoti. "Io" ir "Octoparse" jau seniai buvo. Abi šios priemonės teigia, kad iki šiol išbrėžti daugiau nei septynis milijonus tinklalapių. Deja, jie nėra tinkami tiek programuotojams, tiek neprogramuotojams ir reikalauja tam tikrų kodavimo įgūdžių. Taigi, laisvai samdomi vertėjai ir ne coders nuolat ieškoti tinkamų alternatyvų - make your own cool website. "ParseHub" ir "Kimono Labs" gali būti jūsų pasirinkimas, jei nesate išmokę jokios programavimo kalbos, tokios kaip Python, C + + ir Ruby.

1. ParseHub:

Jei planuojate organizuoti ir apibrėžti svetainės išvaizdą ir formą, "ParseHub" programa jums tinka. Ji turi įvairius "Firefox" priedus ir gali valdyti keletą svetainių elementų jūsų vardu. Ši programa padalija svetainę į skirtingus skyrius, ištraukia visus jo puslapius, kopijuoja failus ir išsaugo visą svetainę savo kompiuteryje, kad naudotųsi neprisijungus.

Pasirinkę tinklalapį ar tinklaraštį, kurį norite išgauti, kitas veiksmas - leisti "ParseHub" atlikti savo darbą.

Šio įrankio privalumai:

  • Jo išvalymo galimybė yra gana galinga ir naudinga. Tai leidžia mums pasiekti ir kontroliuoti, kaip bus išgauti duomenys.
  • Jo įrankių rinkinys sukonstruotas taip, kad būtų galima valdyti dinaminį svetainių ir tinklaraščių diapazoną.
  • Jis gali surinkti savo duomenis abėcėlės tvarka be jokių failų rankiniu būdu atsisiųsti.
  • API yra gana tvirtas ir linkęs grąžinti rezultatus su vėlavimais, o ne gauti nepavyko.

2. Kimono laboratorijos:

Kaip ir "ParseHub", "Kimono" yra išsami žiniatinklio ištraukimo programa. Tačiau reikia visiškai naujo požiūrio, kad paslėptų sudėtingus duomenis už paprastus failus ir tvarkytų puslapius pagal jų atlikimus ir struktūrą.Ką jūs turite padaryti, tai pasirinkti svetainę, kurią reikia išgauti, suteikti laikiną pavadinimą ir leisti Kimono atlikti savo darbą.

Šios paslaugos privalumai:

  • Tai paprasta naudoti įrankį, kuris gali būti integruotas į bet kurią naršyklę ar operacinę sistemą.
  • Jame yra specialus "Chrome" įskiepis, kurio rezultatus galima matyti arba atsisiųsti realiuoju laiku.
  • Ši programa leidžia greitai parsisiųsti tikslius duomenis.
  • Naujiems vartotojams palaikyti yra įvairių interaktyvių ir statinių dokumentų.
  • Jis gali lengvai tvarkyti ir mažas, ir dideles svetaines.

Išvada

Gana sunku pasakyti, kokia priemonė yra geresnė. Tačiau, atsižvelgiant į vartotojų atsiliepimus ir atsiliepimus, "ParseHub" yra labiau tinkamesnė nei "Kimono". Tačiau tai nereiškia, kad "Kimono" nepateikia jūsų lūkesčių. Iš tiesų abi šios žiniatinklio ištraukimo priemonės suteikia tinkamą pusiausvyrą tarp tinkamumo ir galios.

December 22, 2017